Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sioperka mi tez nikt o eli nie powiedzial 😁 ale mi sie snila. bo ja dzis fatalna noc mialam, moj mi zajal 3/4 lozka ani sie przekrecic ani co, na plecach nie moglam spac bo mi slabo bylo na prawym boku oddychac nie moglam, pierwszy raz..chyba sie mala jakos tak ulozyla ze sie nie dalo, i tylko lewy mi zostal. ale tak mnie kosci dupne bolaly ze sie nie dalo ulezec dlugo. w dodatku glowa mnie tak bolala z prawej strony az tak w oku, najchetniej bym sobie go wydlubala. nie spalam do rana a rano mi sie przysnilo ze ela mi doradza jakies rozciaganie nog itd i wysyla mi poczta jakas kanape co sie spi na niej dobrze 😁
dzis troche lepiej ale ten bol w glowie jeszcze zostal, mam nadzieje ze przejdzie a nie ze sie pogorszy tak jak wczoraj!
ja tez nie mam bogusi na nk! a tu jakos tej fotki nie widzialam, nie wiem czy u mnie gtylko nie widac czy co? GRATULACJE MAŁA! nareszcie masz córeczke przy sobie 🙂
dajcie znac o eli jak cos no albo o madzi bo tez moze sie kobita posypac lada chwila :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny! wybaczcie, wczoraj jak pisałam tą wiadomość to było już późno i nie chciałam Was budzić, tymbardziej że to były 'tylko' wody, jak by urodziła to co innego, to bym napisała 🙂
o 2 w nocy dostałam od niej smsa:
Krystian pojechał do domu bo niem am jeszcze skurczy. wody sie leja. kokluli mi rece i dupsko i mam spac. a marze juz tylko zeby byc w domu z synkiem. pielegniarki ktore mnie przyjely bardzo mile. tylko jak tu spac...

zaraz jej odpisze bo dopiero sie z łóżka zwlekłam...
u mnie od rana bóle okresowe 🤪 🤪 takie z tych przyjemniejszych, zanikających...grubo ponad co 20 min. także obserwuje 🙂

Loli mała jest słodka a to ubranko mi się straaaasznie podoba!! 🙂

Bogusiu Twoja mała również 🙂 cudne mamy dziewczynki z września 😁 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też o to zapytałam, to mi napisała, że tak jej powiedziała położna...że ma się nastawić na noc.
cholera może ona też tam miała wszystko pozamykane? nie pamiętam czy miała jakieś rozwarcie czy co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu a ja miałam zapytać...jak Twoje zdrowie???? lepiej cosik? możesz rodzić? 🙂

hmm ale 18 godzin od pierwszego chlupnięcia wód czy całkowitego? całkowicie to Laurana pisała że nie odchodzą...więc może od pierwszego? hmm, dobrze wiedzieć że to aż 18 godzin... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Elka rodzi???? 🤪 🤪 🤪 🤪 wreszcie kolejny chlopak 😁 😁 😁 hihi

Loli Olenka cudowna 😁 Ale posta to jak bys mi z ust wyjela;(
ehh moj nocny sen to 3 godziny dzis... KUZWA REKORD...ze jeszcze na pysk nie padlam to cud 😜
TEz wlasnie malemu dalam pospac w dzien, cieszylm sie ze moge cos zrobic i dupa kuzwaaa bo on w nocy strajk zrobil 😠 3 godziny go lulalam od karmienia do karmienia a ten slepia jak 5 zl i dupa spac nie chce... 😜 🤨 ja przysypialam a co sie ocknelam patrze na niego a on wlampia te slepka we mnie 😜 hahaha ryczec normalnie mi sie chcialo 🥴
A teraz spi znowu jak zabity....
Alee niee niee nie ma tak dobrzee 😁 😁 😁:d zrobie co mam zrobic i POBUDECZKAA 😁 😁 😁 hihih

A wiecie cos nowego o Eli i franku???? 🙂
Jak tam Wy sie czujecie??
Madzia no wlasnie tez chcialam pisac ze juz Ci nie nalicza tyg... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny ! 🙂
Ja tu wchodze z napaleniem że będzie już nasz Franio 😁
a widze może dopeiro w nocy urodzi, oby jej to jakoś łatwo poszło, by się nie męczyła nasza Elka 😉
Mnie dzis coś ból brzuszka obudził ale to nie skurcze tylko taki sobie ból 🥴
Dzis sikanie obudziło mnie tylko raz byłam w szoku 😁
Mały tak szalał mi przed spaniem że łoooo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nie wiem, chyba tego pierwszego bo nie wiadomo kiedy odejda wszystkie.. a anulce tez chyba po 17godz zrobili no nie? u nas w szpitalu wywyoluja porod po 6 godz od odejscia wod jak nie ma skurczy, czyli wychodz ina to ze sie ma jakies 12 godz na porod i ta polozna tak mowila ze to jest taki optymalny czas zeby do 12godz urodzic to sie dziecko tak nie meczy ale ze szybko tez zle ze z 8 godz przynajmniej wszystko od pierwszych skurczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane... wody caly czas nachodza, tzn produkuja sie i jak chlupna to potem sie sacza nieraz mocniej nieraz delikatnie zalezy bo mi tak fazami.
No i ta granica to nie wiem, bo mnie po 17 godzinach brali po 13 dali kroplowke.... mam nadzieje ze Ela nie bedzie sie tak meczyc.

Ale mojej mamy znajoma w angli rodzila i tez miala taka sytuacje to ja do domu odeslali... ale na 2 dzien wrocila oczywiscie z rozwarciem... ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik a skąd wiesz że te bóle to nie skurcze? bo ja cholera też coś mam...i co 20 min, zobaczymy czy się 40po powtórzy :>

każda chce po niedzieli rodzić 😜
zaraz sprawdzę kiedy ta pełnia

Aniu to czemu oni tyle czekali z tą kroplówką u Ciebie? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eheh Anka to ty bedziesz mogla pogode przepowiadac.. jak glowa cie boli to bedzie padac 🙂 hehe nie no ale tak serio to wcale nie jest smieszne takie reagowanie na pogode 😞 :**

No widzisz Domi w kazdym szpitalu inaczej... ehh Ale ze w nocy to ze z 11 na 12 wrzesnia??? bo kurde jak ona od 2 to bardzo dlugo beda czekac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...