Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem, na pewno napisze jak coś się będzie dziać...

Asiu a bo ja wiem co to jest? takie jakieś bóle na dole brzucha, jak mijają to się tak miło rozchodzą po brzuchu 🙂 nawet mi się to podoba, więc to raczej nie TE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szczerze? to ja mialam kroplowke ustawiona...tzn ciocia mi zalatwila 😜 heh Tylko ze czekali na 2 zmiane... A swoja droga to lekarka byla ze mna od rana i to on adecydowala to nie wiem czy tak do konca ciotka cos zdzialala... po za tym zmiana byla o 6 a mi dali o 20... "zebym sie nie meczyla juz bo szkoda dziewczyny...."

Oni sie nie pierdoloa w d maja... zamiast pomagac i ulatwiac to doprowadzaja laski do takiego stany jak kurwa jakies zwierzeta... I tego zdania nie zmienie po tym jak niektore laski krzyczaly jak chodzily potem i jak wygladaly...zreszta z rekalcji znajomych mozna to samo stwierdzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie cos kuje w myszy od rana 😜ale nie wiem czy z tego wszystkiego to kuje tak ajak zawsze czy sobie wkrecam 😁
na 13:00 do gina ide to sie dowiem czy cos sie dzieje czy nadal zastuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik no u mnie co przeszło 20 min...teraz cisza, koło 40po powinno by coś być, zobaczymy 🙂

Aniu no i mimo to że dostałaś tą kroplówkę to nic nie zadziałało?! to o co to chodzi...
a to że tam tak traktuja to aż żal normalnie...trzymają tak długo, powinni mieć np taki przedział, że jeśli dwie kroplówki nie zadziałały do 6 godzin, to robimy CC bo wiadomo że już nic z tego nie będzie, a ci trzymają biedną kobietę która cierpli....niekumam tego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu to wiesz, że masz dać nam znać co tam po wizycie? 🙂

Anulka no jak ten skurcz, czy co to jest mi puszcza, to takie fajne uczucie się rozchodzi po brzuszku...więc to może nie to? 😜 albo ja jakaś sadomacho jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze sa szpitale i polozne np u mnie tam gdzie sie urodzilam ze czekaja az dasz mi w lape kasiure to ci szybciej pomoga urodzic a tak to tez cie mecza 🤢
No Agaa to moze szczelis mezowi w jego date i dasz mu coreczke 🙂
Aniu87 a mnie gdzie ominelas przy tym podziale rodzenia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aSIU DAWAJ POTEM ZNAC CO I JAK 😉
Agus no tak jest na porodowkach nie mowie ze wszedzie ale no nie oszukujmy sie nasza slozba zdrowia pozostawia wiele do zyczenia 😉
Ja dla Marcela mam lekarza nie polaka..pochodzi z Kataru...laki on jets zajebisty do rany przyloz... !bylam raz a on tak malego obkrecal a on nawet nie zaplakal i ja czulam sie swobodnie... A z ktorym lekarze ktoremu nie dasz w lape tak bys sie czula?? chyba z zadnym przynajmniej ja takiego nie znam.


A ta kroplowka to jest to oksy cos tam... I w moim przypadku ona zrobila tylko silniejsze skurcze i zle wplynela na malego (oczywiscie spotegowalo to dlugie zwlekanie)...

Mam tylko nadzieje ze Eli nie beda tak trzymac i bedzie miala spokojny porod... chociaz jak jej powiedzieli ze raczej w nocy to tylko trzymac kciuki zeby sie teraz nie meczyla w tym czekaniu... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOLI JAK BĘDZIESZ TO SIĘ ODEZWIJ PROSZE!!

oksy wywołuje skurcze i rozwarcie, czyli właściwie wsyzstko co było Ci potrzebne...więc nie rozumiem decyzji lekarzy, oni często Cie hmm kontrolowali?

ej kurde ja znowu coś mam, jakiś skurcz czy coś!!!! ale to nie boli, tylko troszkę..... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem Asiu, skąd mam wiedzieć?! bo to takie małobolesne bóle...przyjemne 😜

już mnie ten ból obudził, taki okresowy, jak mijał to się tak przyjemniej rozchodził po brzuchu...
teraz minęło.

nie wierze że to to, prędzej właśnie przygotowujące, ale było by suuuuper!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...