Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aniu wiemy kochana 🙂 a linka do swojego wątku znalazłaś? 😜 wczoraj tu wklejałam 🙂 🙂

Loli no nie? masakra...ale w sumie to można się napchać i chlebem, ryżem czy kaszą, makaronem...nie ma tak źle 🙂 po takim czasie obżarstwa przyda się odpoczynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ANiu nie mam.
Kurde AGus to super i co zostawicie mnie tu sama? Tak??? Paskudki i pojda na bocianówke 😁
Idzcie idzie ja bede oglądac dzieciaczki :P CHociaz wolalabym juz pojsc z Wami 🙃
Dobra ide jak cos Agus to pisaj eska do mnie co i jak 🙂
Buziaki zagladne pozniej 😘 😘
aaa no i oczywiscie trzymam za Was kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, a może jednak dziś sie ruszy 🙂 skoro juz tak ładnie się rozkręca 🙂
Mój znowu ucichł, wczoraj wieczorem troche sie poprzewracal i dał sobie spokoj.. a on rana może ze dwa ruchy były, i to jeszcze jak rękę przyłoże to czuje ze sie tam przemieszcza pod spodem...
niech on sie w koncu ruszy bo normalnie juz mam dość tego ciągłego wypatrywania, czy to juz czy jeszcze nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja też nie mam...a chcesz założyć? to mogę Ci polecić inne 🙂

Eluśka a skąd wiesz że Tobie akurat dzisiaj wody nie odejdą? 🙂 przecież tego się wcześniej nie przeczuwa 🙂 jesteśmy teraz jak bombki zegarowe tik tak tik tak 😁 😁 w każdej chwili każda 🙂

Laurana być może...czekam na dalsze objawy, ale masz rację...szukanie i doszukiwanie się ich jest dość frustrujące 🙂 ale jeszcze troszkę... 🙂
jak to mówi Ania KONIEC JEST BLISKI ha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I na pilke won skakac 😁 ehhee
Nie Agus nie chce zalozyc innego tylko chcialam zobaczyc czy wyplata karola juz przyszla bo bank ma schody a z wozkiem nie wejde 😞 A do 15 musze wlascicielce dac kase...ale to jutro pujde jak tesciowa wolne bedzie miec 😉
A mialam w Alior i DO DUPY!!! tak reklamuja ze bez oplat itp...SCIEMA! za karte sobie licza tyle jak by ze zlota byla... 😠 tak samo jak z ta lokata nocna... i zlikwidowalam 😉

Loli no bo Olenka malenka jest a Marcel 3 tyg ma to inaczej 😉 Ale jak pojde to i tak po poludniu jak laskawie polozna przyjdzie 😉 chyba ze sie gorzej zrobi bo niby slonce chce sie przebic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś teraz się boję skakać na piłce 🙂 ale latam tam i spowrotem, wyprałam, powiesiłam, teraz jeszcze ciuszki małej ręcznie i wyparzyć laktator i reszte co została...i pózniej to nie wiem, muszę się czymś zająć 🙂 ale humor mam wyśmienity! 🙂

lauranka aż sobie normalnie też Grechutę puszczam! uwielbiam go 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ja mam taką jak Ty na zdjęciu, tylko niebieską 🙂 jak chciałam przyspieszyć to skakałam na niej bardzo i takie ruchy tam i spowrotem na niej wykonywałam i jak by brzuszki...nic nie pomogło 🙂 mi ona najbardziej na ból pleców pomagała wcześniej....ale z bólem miednicy to niew iem jak na niej usiądziesz, zeby nie bolało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...