Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wrocilam z miasta 😁 bylam teie papiery babce od moich praktyk dac, ona sie pyta kiedy rodze, a ja jej ze moze juz sie cos zaczelo :P wygonila mnie z tej szkoly 😁 pouzupelnia mi wszystko i janusz juz to odbierze, takze to narazie z glowy,
stanika nie kupilam bo nie wiem czy te cyce sie powiekszaja potem czy nie. mam 1 do karamienia to do szpitala starczy, bo wlasnie nie wiem czy nawet tam kaza w staniku chodzic, no ale gdzie wkladki zalozyc jak nie do stanika jak nawal pokarmu jest. Dziewczyny co juz rodzily jak to w szpitalach jest, pozwalaja stanik czy nie?
no bylam jeszcze na myjni autko umyc, obiad ugotowalam, tesciowa chora nakarmilam, mezowi powiedzialam zeby sie o nia nie martwil bo zlego diabli nie biora i nic jej nie bedzie! i dodalam jeszcze ze prawie teraz ja zostawic sama, bo tak to tylko mowi zeby oszczedniej zyc ze za duzo tracimy itd, ona prawie nic nie kupuje, a teraz jak chora to trzeba jej zaniesc herb atke z cytrynka, jakies witaminki, janusz dzis mowil ze jej kupi cos na katar. kurde przeciez ja tym nie sram za przeproszeniem i zeby jej teraz dac to kiedys to musialam kupic, a skoro ona taka oszczedna to mi do glowy przychodzi wlasnie zeby jej tak teraz powiedziec zeby sobie oszczednie w tym łóżku dogorywala! oczywiscie nie powiem jej tego ale januszowi powiedzialam, nie ma sie co dziwic powiedzial ze okropna jestem, no ale to juz sama wiem! a jakos juz nie moglam zmilczec, zreszta rodze to nic mi nie zrobi 😁

aga co do tego rozowego to juz nie ma ale co godzine musze wkladke zmieniac i caly czas jest na niej cos lekko brazowe, takie cos jak okres sie konczy takie resztki, raz ze sluzem a raz nie ale caly czas troche tego mam, ale do porodu to mi sie wydaje ze daleko, przeciez aga ty to krwawienie juz dawno mialas a mi sie pewnie dopiero skraca cos tam. skurczy nie mam, brzuch czasem twardy i cos tam kluje w dole od czasu do czasu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa ja wolałam chodzić bez, bo też mnie uwierały, ale spokojnie Tobie nikt nie każe go zdejmować. Wkładki laktacyjne weź koniecznie! Mi się lało ciurem jak tylko usłyszałam płacz dziecka 😮 Tak więc, żeby nie zmieniać ciągle zamoczonych koszul stanior+ wkładki!
Czy też mogę prosić maila? ☺️
bobas w sklepach wszystko drogie 😉 może rozglądnij się na necie, a nóż się coś trafi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu to u mnie dokładnie tak samo, taki brunatny śluz jak pod koniec okresu 🙂 na różowo zachodzący 🙂
"rodzę, nic mi nie może zrobić" 😁 😁 dobra jesteś 😁

już wysyłam Kasiu 🙂

Asiu poszło na dwa maile 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wkladek na cyce chyba z 10 zapakowalam jak nie wiecej! a bol w pachwinach mam od kilku dni juz ale to chyba normaalne nawet nie zwrocilam bardzo na to uwagi...
tez bez stanika nie lubie chodzic, ale biore tylko ten 1 karmiący i tyle, jak cos bede bez, w szpitalu chyba norma
wlasnie wlaczylam pranie bo nie mam rzeczy co by mnie maz wybral ze szpitala jakby co wiec piore wszystko niech wyschnie i przygotuje juz na cacy dzis! laktator tez dzis wyparze 😁 ale to wszystko za chwile, bo ogarnela mnie panika ze nie bede potem jesc tylu pysznosci, pojechalam do sklepu i teraz oprucz laptopa (i rzeczy do pisania pracy mgr ktore leza na stole juz od grudnia!) to leza jeszcze tak: chipsy crunchips osstre 😁 bake rolsy o smaku pizzy, 2 princesse maxi, 3 jakies inne wafelki, mleko w tubce kakaowe, pepsi i jeszcze jakies jakbym zgłodniała. takze biore sie za to mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny pozwoliłam sie wtrącić ☺️ ☺️
Ja przez cała ciąże nie mialam zadnych objawów zbliżającego się porodu absolutnie zadnych a w piatek rano mialam tzw czop śłub z lekko różowym/czerwonym zabarwieniem ktory sie ciagnol kilka godzin po troszeczku . . . . no i w nocy z piatku na sobote 2 objaw zblizajacego sie porodu cholernie bolał mnie kregoslup , ale to tak w okolicach krzyza bol sier nasilał i co kilka minut sie nasilał i osłabiał wytrzymałam tak do 4 nad ranem i ruszylismy do szpitala , a o 10 mialam swojego synusia juz na brzuszku 🤪 a wydawalo mi sie ,ze to zwykly bol krzyza bo moze maluszek sie jakos tak ulozyl w brzuku jednak to bylo to .. . .
takze kochane z tym cxopem ktory opadl to juz baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo blisko
zycze wam wszystkiego co najlepsze i jak najmniej bolesnego porodu niestety troszke musi bolec
ale pozniej jaka nagroda na koncu CUD 🙂 BUZIAKI 😘 😘 Trzymajcie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluśka poszło 🙂 kurde to nic takiego, notatki małe ze szkoły!

justi no proszę 🙂 🙂 to nic tylko będziemy czekać na dalszy rozwój wydarzeń 🙂

a to w takim razie idę sobie zalać zupkacza chińskiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna!!! mogłam od razu do wszystkich wysłać 😜
Aniu lista jedzenia w połogu, takie zapiski krótkie, a dziewczyny się napaliły 😁 chcesz też? 🙂

kurcze całą paczkę bierzecie tych wkładek? hmm..może jednak wezmę chociaż po dwie sztuki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przyszle mamusie z brzuszkami oj jedzcie jedzcie ile mozcie hehe w te ostatnie dni kilogramy i tak znikna, a same zobaczycie ,ze pozniej przy karmieniu dietka jest strasznei okrojona . . . . Ja wczoraj zjadlam az 1 szt. chipsa heheh i ile mialam radosci przy tym, a pozniej ile strachu by maluszkowi nic nie bylo ehhh glupieje czasem , ale jak dobrze wiemy dl anaszych babelkow wszystko

POWODZENIA RAZ jeszcze :*
a wkladki sie przydadza w wiekszosci z was mi jednak wystarczylo ok 20 szt ale bylam tylko 48 h w szpitalu no i mialam sporo pokarmu 🙂 co zreszta zostalo do dzis 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zeżarłam chipsy i przegryzlam to mlekiem z tuby! o masakra!
mama wlasnie dzwonila i powiedziala mi ze zona mojego sasiada urodzila rano, wczoraj ja zawiezli do spzitala bo podplamiala a dzis dzieciaczek 🤪 nie mowilam jej nic o moich objawach ale kurde, jak jutro urodze to jajca by były, jakoś tak wczesnie jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez cicho co jakis czas maly skurczyk i to wszystko 🤨 wiem ze nie powinna sie nastawiac ale tak w duchu mam nadzieje ze to dzisiaj sie rozkreci 😉
obiad to ja dopiero na 18:00 jak moj wroci z pracy wiec jeszcze mam czas zeby sie za to zabrac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...