Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no to wczesnie.No tyle oczekiwania tak bardzo tego chcialysmy ale ja tez nie dowiezam ze juz niedlugo moge tulic adasia 🙂
ja jutro na 11:00 ide wiec ty pierwsza dajesz znac co tam sie bedzie dzialo u Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie nakrecac sie dziewuchy! spokojnie, co ma byc to bedzie. ja tu ogarne wsio zeby mniej wiecej bylo, przygotuje co trzeba ale sie nei nastawiam jakos na porod. chociaz pachwiny mnie bardziej bola, ale co to skórcze to niewiem, ostatnio mialam w 2gim miesiacu ciaży 😁 wiec zobaczymy, narazie ide polezec, poogladam rozmowy w toku i cos moze zepchne zeby czysciej sie zrobilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie musisz mieć skurczów, wystarczy że teraz wstaniesz od kompa i chlupną Ci wody 🙂 🙂

Asiu no tak...być może będę wiedziała wcześniej co i jak, chociaż pewnie na KTG mnie na początek podłączą a potem to niewiem...od razu kroplówka? zastrzyk? masażyk? 🙂 hmm nie wiem...

a Wam jak by się nudziło to jestem pod mailem z brzuszka 🙂 i liczę na taki kontakt z Wami, bo chyba tam zgłupieje jak będę musiała czekac do 22go 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe dobrze że na te bake rollsy nie mam smaka 😁
ja dopijam colę... 🙂 brzuch mi już z tego gazu rozwala...chyba przesadziłam 🙂

Asiu a Ty jakie smaki zaspokajasz na koniec? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co tam moje Kochane ?
Widze ze jeszcze w pelnym skladzie siedzicie 🙂
Powoli powoli 😉
A my bylismy nachwilke jednak na tym spacerku, a to tylko pod wzgledem takim ze musialam isc do banku zalatwic pare zeczy, wsumie szaro na polu ale nie jest zimno, Olenka cala droge spala 🙂 no i teraz tez spi 🙂 kochana jak zgram zdjecia to wam pokaze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuj Loli pokazuj bo tu ciocia Ela czeka 🙂
Hehe idzcie juz rodzic marudy okropne :P
Mi sie dzisiaj nic nie zanosi chociaz troche porobiłam i kicha, cisza, spokoj..
a ja juz bym chciała..
ale to nic bede czekać.
Oczywiscie Sebastian wstał kolo 13 po czym zapytał sie czy gdzies wychodze ja mowie ze nie a on na to ze on wychodzi.To sie pytam gdzie i o której bedzie. to powiedział zebym sie nie interesowała i ze bedzie poznym wieczorem i zostawił mnie sama w domu. Bo moja mama poszla na rozmowe o prace...
Super.. powiedziałam jej ze jakby sie cos zaczeło czy cos, ze ma nie dzwonic do niego. On powiedział ze nie chce wiedziec gdzie ja wychodze itd to go nie bede informowac 😞
Ale jest mi naprawde strasznie przykro.. nie dosc ze mnie ma w dupie to jeszcze wlasne dziecko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu nie mam pojęcia co oni zaplanują...chyba ten 22 to max jest, ale nie wiem.

Loli dawaj foteczki, czekamy 🙂

Elu uhh...to pewnie przypuszczam że trzeźwy nie wróci? 😞 jeszcze stresa masz przez niego, przykro mi 😞 jestem ciekawa jego reakcji jak mała się urodzi!
mój mi przed chwilą powiedział, że też nie wie ile będzie mógł ze mną jutro tam siedzieć...bo przecież ma robote, po czym stwierdził na widok mojej miny, że w sumie ma jej mało i w sumie to zobaczy jeszcze....gorzej niż z babą Wam mówie!! 🙂

u mnie malutki skurczyk był przed chwilką! ale mini mini taki...może po coli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiez co Agus ja wole nie myslec co bedzie jak mała sie urodzi bo napewno nie lepiej..
Ma mnie i mała w dupie i to jest przykre no ale coz. Nic nie poradze.. 😞
Taki mini mini?? To mozliwe ze po coli. Mnie od czasu do czas zakuje brzusio i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska powiedz mu, że jak teraz z Tobą mieszka to niestety, ale nie ma samowoli. I że jak coś mu nie pasuje, to zawsze może iść do mamusi. Bądź twarda od początku, bo inaczej będzie myślał, że wszystko mu wolno. A on już nie jest gówniarzem, ma dojrzeć czy mu się to podoba czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fotki ze spacerku beda puzniej bo musze zgrac z telefonu mojego, a on wyszedl wlasnie 😉
ale za to macie tutaj Olenke 😁 --> Moje najcudowniejsze dzielo 😁

[URL=http://img245.imageshack.us/i/image017vy.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5169/image017vy.jpg[/IMG][/URL]

I mamusia z Olusia
[URL=http://img375.imageshack.us/i/image019zpw.jpg/][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/2589/image019zpw.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Ci Ela tak, nie chcę prezentować stanowiska "kobiety z góry nastawionej na samodzielną egzystencję", postaram się więc być obiektywna. Bycia samą w ciąży i macierzyństwie oczywiście nie polecam. Jest trudno. Wiesz, że możesz liczyć tylko na siebie. Ale nie jest to też nie wykonalne i na pewno przynosi dużo satysfakcji. Z pewnością nie muszę Ci tego mówić, bo dobrze znasz to uczucie. Jest pewnie nawet gorsze- mieć partnera i nie móc liczyć na jego pomoc i wsparcie. Przekalkuluj więc czy się to zwyczajnie opłaca. Czy warto sobie szargać nerwy. Bo jeżeli on nie będzie chciał, to Ty go na siłę nie zmienisz. On musi chcieć współpracować.
Wiem, że jesteście ze sobą na tyle długo, by zdążyć się do siebie przyzwyczaić, ale tak właśnie jest że to życie weryfikuje pewne kwestie. Właśnie dzięki takim sytuacjom widzimy na kim można polegać a na kim nie. Przemyśl sobie czy chce Ci się w to bawić. Czy chce Ci się wychowywać nie jedno, a dwójkę dzieci ( z tym, że przy tym drugim bierzesz się za dorosłego faceta, którym nie można pokierować).
To, że nie zasługujesz na takie traktowanie jest chyba oczywiste. Zastanów się więc czy warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...