Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mam... ale on nie chce 😞
a ogulnie to on juz butli wali ponad 120 wiec to tylko na zakaske by mial 😜
heh jak jest mocno niespokojny to cycka mu wywale cos tam pomemla i sie uspakaja 😜
A tu na jedym watku laska wycierala cycki w pieluszke tetrowa i dawala dziecku do lozeczka- sposob na uspokojenie i na zasypianie dziecka 😜 ehhe
trzeba wyprobowac jak ebdzie sie rzucal 😜

A 2 nie mowilam nawet Karolowi ani nikomu, ale w lewym cycku tak przy sutku zrobila mi sie taka yy jak by guzek 🤨 i mowie moze jakis zator mleka albo cos ale nadal to mam 🤨tak na niecaly cm... 🤔 jak tak sie utrzyma to bede musiala do lekarza isc co to jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wow Anulka to powiem ci ze on bardzo duzo je, ciekawe ile moja wyciagnie z takiego cyca 🥴 🥴 ja sie wlasnie boje ze ona niedojada mi i ze powinnam ja wlasnie dokarmiac jakims stucznym mlekiem czy cos 😞 Wiesz czasem jak cos sciagne z cyca to jej daje normalnie w butelce, no ale nie jest tego jakos bardzo duzo 😞 A ona dosc sporo schudla. Ale połozna mi powiedziala ze to norma niby.
Fuj ale sie rozpadalo wstretnie.
Kurde powiem ci ze z jednej strony masz lepiej ze nie dajesz mu regularnie cyca dasz butelke i koniec, a nawet zawsze mozesz wszystko sobie zjesc, a ja musze totalnie uwazac chodz malej i tak to wyskakuja jakies takie czerwone plamki po buzi ale ciezko mi sie zorintowac po czym ona to ma jak ja zjem np. naprenascie roznych zeczy przez godzine.
Ja to mam taka ochote na piwo ze szok.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sms od Ani:
Dopiero wrociłam z porodówki. Nie miałam sił pisać wcześniej. Wymęczyli mnie konkretnie i już miało być CC bo od 6 skurcze a od 9 oxy i caly huj! rozwarcie na 3 palce i to ledwo. Dali mi epidural troche pomogło ale bardzo zmuliło i szybko przestało działać chociaż wszyscy mądrzy twierdził że działa bo mocne. No i zbadali mnie nie pamiętam która była bo już nie mogłam iść o własnych siłach nawet no i 3 palce. Dalimi jakiś zastrzyk ze to ostatnia nadzieja jak nie ruszy szybciej to tną i jakoś ok godziny poszło całkiem plus jakieś 15 partych i Ola była na świecie. Ale ma czarne włosiska 🙂 Czekam na nią. Ale jeszcze nie umyta jestem i głodna fest. Janusz się spisał dobrze nie wiem jakby bez niego było. A seba kawał huja! Pogratuluj Madzi za resztę trzymam kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BOZE LOLI ALE MI TERAZ SMAKE ZROBILAS.. JA BYM SOBIE DRINA WYPILA!!!!!!! ☺️
Ehhhh 😞
Ja jej niby wszystko ale kurde czasem sie boje ze jak mu daje to od czasu do czasu to moze mu nie sluzyc ale on tylko tyciu pomemla...
A to ile wypija to tez sie ciesze ze wiem bo to jakos idzie skontrolowac itd...
A jak mu teraz burczy 😁 ahhaha zaraz pewnie sie obudzi 😜

no jest normalnie ze schudnie, u nas to byl by czas pobytu w szpitalu... a ty juz po tygodniu i w domciu itd wiec nie wiem czy tak do konca normalne ☺️ jak pojdziesz z nia na 1 wizyte to musisz sie dowiedziec co i jak... bo moze byc tak ze juz jej ruszylo w gore 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mam taka nadzieje wlasnie Anulka ze powoli co jej ruszy.

Kurde lekkiego drina mozesz sobie zrobic smialo, jak dajesz mu przecierz flache.
Ja to narazie moge pomazyc, ale jak bede miala mozliwosc to ufff..

Eh wiecie co laski nie chcialam nic pisac , ani zapeszac, ale jak narazie RÓWNY TYDZIEN BEZ PAPIEROSA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eloite wspominam dobrze 😁 moge rodzic nastepne dzidzi 😉 -- no oczywiscie nie tak odrazu ale tak za 5 lat 😉

Hehe Anulka dobry pomysl 😉 wszystkie tak na raz 😁 chop siup w tej glupi dziub 😁

Kurde ale jestem glodna , i siku mi sie chce, ale mala tak mi slodko spi na brzuszku ze az mi szkoda jej ruszac, a nie chce zeby sie obudzila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska sama zobaczysz ze jak, tylko mala sie pojawi na swiecie to nawet nie bedziesz o nim myslala 😉 a wiec Nikusia na pocieszenie zapodaj mamusi jakies skorcze 😁 na poczatek 😁 i jedzemy na porodówke 😁

Eluska teraz ja ci tutaj bede kopala dupsko 😁 wio wio wio 😁 raz dwa 😁
Jeszcze chwilke temu ty mnie popedzalas 😁 ahhh widzisz role sie zmienily 😜 😜 😜 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elus Ty sie nie denerwuj kochana bo naprawde z tych nerwow urodzisz 🤨
No wlasnie Kasiu... to jest paranoja jakas 😞

SMS OD DOMI:
"..teraz od niego wracamy, moja kruszynka biedna to od wod plodowych, ale wazne ze jest lepiej.."

i potem napisalam o laskach i o madzi wiedziala a o ani nie i ze zagladnie we wolnej chwili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Sebastian wychodząc powiedział ze jak cos to sie odezwie. Wiec co ja napewno pierwsza nie bede sie odzywac. Jego rodzice tez fajnie.. Ani jak sie czuje ani nic. Tylko ostatnio jak dzwonili to że Sebastian chudnie, żebym mu kanapki do pracy robiła itd.. Biedny wygłodzonu qrwa a worcil stał obiad na stole to nie jadl oczywiscie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...