Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nadrabam i odpisuje po kolei. Aniu, czy ten guzek zrobil Ci sie cieply lub zaczeriwnieniony?? bo jesli nie,to weź sobie oliwkena reke i sprobuj go rozmasowac, nagrzewaj go itp, i jak masz laktator to sprobuj sciagnac pozniej troche mleka. A! i jeszcze slyszalam ze przykladanie schłodzonymi ( z lodówki) liścmi kapusty przykładać zeby sie zatory nie robily.
A co do zapalenia pluc u noworodkow, to jest to wynik infekcji wewnatrzmaciczej (chyba nawet pisala cos o tym, ze miala te zielonkawe wody), albo tez dodatniego GBS, ale nie pamietam czy go miala. Podadza antybiotyk i bedzie git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no masuje to z niadzieja ze jakos to zniknie i nic 😞 eh zobaczymy moze akurat..
To ja nie wiedzialm o tych jej wodach nic... 😞 ale bedzie dobrze, juz pisala ze jest poprawa 😉

Ja jej Kasiu tez pisalam o Oli 😉
powinni Ci to w szpitalu uzupelnic witaminami i ktoplowkami wiec bedzie oki 😉


A mnie kurna uszy pieka...ktos mnie kuzwa obgaduje a nawet wiem kto... znajomi Karola na bank.. ale w pizdzie mam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poszlam tylko zrobic siku, kanapki na szybko i co wracam do pokoju mala juz drze japke 🤪 🤪 ale co polozylam ja znow na brzusiu i spi.
Kurde boje sie ze sie tak bedzie przyzwyczajala 😞 chociarz ona dopiero ma tydzien to chyba cieplo matki musi czuc, jak najwiecej 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laurana jakas ty obcykana we wszystkim 😁 dziekuje kochana za wiadomosci, no ale wlasnie taki to dziwne czerwona plamka a na srodku np. takie bialy chroscik wyglada troszke jak maly pryszczyk.
Ja sie boje wogule cokolwiek jesc zeby jej nie zaszkodzic 😞 i prkatycznie na kanapkach ze serkiem jade non stop 😞 ostatnio tylko na obiad jakies zmieniaki, fasolka szparagowa i jajko sadzone 😞 i troszke piersi z kurczaka ugotowanej. 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli zupka mleczna ser bialy dzemik troche pomidora Inke cherbate z mlekiem wode niegazowana, makaron zupy jazynowe, ryba gotowana na parze i warzywka na parze.. ze spokojem 😉 niz wzdymajacego i ciezkiego, mocno smazonego 😉

A to potowki 🙂)) to ja oliwka smaruje ale polozna ze krochmalem... przeciez kurna krochmalem mu buzi nie ebde smarowac jak to znika po dniu, tyle ze nowe wychodza.... 😮 ale to minie... widocznie jej za goraco...
A takie typowo tylko biale wyglada jak "kaszak' to norma... to samo zejdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no staram sie co dzien 😉 niech wie ze dzien sie konczy i po kapielce trzeba nynac;p eheh
teraz puki jest w miare cieplo jeszcze a zima to chyba nie zawsze...tylko go bede przemywac 😉

Elus zycze Ci z calego serca zeby cie wzielo dzis w nocy i jak najszybciej urodzila swoja perelke 😉

:*** lece jutro bede 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Loli raczej nie. Wczesniej miałam nie byc sama przy porodzie teraz musze sobie dac rade jakos. Ale dla córci wszystko 🙂
Powiedziałam dzisiaj mojej mamie ze juz wiekszego pecha w zyciu miec nie moge i po chwili aaa nie jednak moge i moze moj porod trwac 20 h. 🙂
Mysle ze nie bedzie tak zel chociaz jak teraz caly czas w nerwach to troche bólu by pomogło. Dlatego bym chciała juz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...