Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde Anulka ona wlasnie nie lubi na brzuszku sama lezec, ona jedynie na mnie w takiej pozycji spi masakra jakas, sama czasem nie wiem co robic czy ja odlozyc zeby sie nie przyzwyczajala czy zostawic ja zeby wkonu spala 🥴 🥴 bo tylko ja odloze a ona po 5 min sie budzi niezadowolona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie nie prubowalam, tylko ja niewiem ona musi mnie czuc, i poprostu jak ja tylko odkladam do lozeczka no to lipa, pospane.
Szczerze to mam juz dosc jestem glodna, chce sie isc wykapac, polozyc ogladnac film, a tutaj nic sie nie da zrobic masakra jakas, czuje sie jak taka matula bez której to dziecko zginie 😞 i tak strasznie jest uzaleznione odemnie.

Owinelam ja wlasnie w kocyk mocno zobaczymy, najpierw musze ja nachwile polozyc na piersiach zeby wogule zasnela, a puzniej ja odloze, bo ja twardo nie zasnie to lipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu wiesz ze Ci zazdroszcze tych kopniakow 🤪 eheh czasem to bloalo wiem jak sie rozpycha itd.. ale to uczucie ehh 😜
MARCEL SPOWROTEM DO BRZUCHA SIE LADUJ 😁 hehe
my juz po kapieli, uspiony ja wzielam leki i ide spac, jestem apty 😞ehh...mam nadizeje ze dzis da mi pospac jak wczoraj 😉

kupilam mu ta butelke TT z ta rurka i kurde on nie umie z niej pic 😞 ten dydus jest za twardy do niego... 🥴 ehh bo to niby jak sutek a on wlasnie nie bardzo umial i wku sie ze mu nie leci i teraz to samo...eh musi sie nauczyc a jak nie to znowu zmiana butelki...

nic czas spac 🙂 kolorowych snow 😉
KASIU A TOBIE SKURCZY I ODEJSCIA WOD:**

Acha nie wiem czy Aga wam pisala...mala ma zoltaczke i lezy w inkubatorze na naswietlaniu, aga jej nie karmi ani nic... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki my tez juz dawno nie spimy 😞 ehh Ola tylko non stop wymusza zeby spac na rekach 😞 juz mam dosc, a moj kregoslup tak mnie boli ze szok, dostane zaniedlugo garba, bo sie strasznie garbie jak jej daje cycka 😞 a zadna inna pozycja mi nie odpowiada bo mala niedosiega do sutka 😞 a tez ciezko trzymac na rekach 45 min dziecko ktore wazy 4 kg :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Loli 🙂pisalam wczoraj u was na forum ale nikit nie zauwazyl 😞ja tez mialam problem z moim mmalcem jak sie urodzil....wazyl 4470...i ciagletylko cyc i moje rece... 😞u mnie wygrala butelka bo juz mialam dosyc maly wisial na mnie po trzy czterey godziny,tylko zal zostsl ze nie udalo mi sie karmic go piersia... 🥴ale co zrobic...teraz moj maluch 10 pazdziernikakonczy roczek... 🙂powiem ci ze mi na poczarku to bylo bardzo ciezko a jeszcze mieszkalam z tesciowa ktora mnie wykanczala psychicznie... 😞 😞plakalam codziennie... 😞ale z dnia na dzien bedzie lepeij zobaczysz...maluch zacznielepiej spac 🙂sorki ze sie wtrancam...jak masz jakies pytania to wal do mnie smialo,moze pomoge...pozdrawiam 🙂
mama z pazdziernika 2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Malinka fajnie ze nie jestem sama 🙂 i ze ktoras z was miala identyczne problemy, prubuje juz tyle zeczy, owijanie w kocyk , kladzenie swojej garderoby w lozeczku aby czula zapach i nic 😞 mam nadzieje ze to sie wlasnie zmieni, niby Olenka ma dopiero 2 tygodnie i mam nadzieje ze nie przyzwyczai sie do czegos takiego 😞
A u mnie butelka tez juz poszla w ruch dostaje ona tylko cycka czasami jak usnac nie moze , albo w nocy. A tak to w dzien jedynie butelka i zjada mi tak po 90 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loliczku ja też wiele łez wylałam, a jeszcze bylo tak ze Oli wolał spać u mojego męża na ramieniu i wogule ciąle przy nim chciał być, a przecież zawsze się mówi że dziecko przy matce...czasem brakowalo sił jak mały marudził całymi dniami a mąż był w pracy 😞 ale szybko przeszło 🙂
a do karmienia polecam poduszkę rogal, jest rewelacyjna, mój mały aktualnie waży 8 kg i nie wyobrażam sobie trzymać takiego kloca przy cycu bez poduszki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oleńka jest jeszcze maleńka skończy okres noworodkowy po miesiącu i wszystko będzie lepiej, tez mi tak ludzie mówili i rzeczywiście Oli skończył miesiąc i normalnie inne dziecko 😉
sorki ze tak się wtracam, ale wiem co czujesz i moze pomoge małym słowem 😉
my baby silne jestesmy chłopy to juz dawno by wymiekli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko jaka tu cisza wieczorem byla... 😜 heh
I od rana tez...kazda dzidizulkiem zajeta pewnie 😉
Eh my od 5 na nogach ☺️a jestem wyczerpana tak mnie grypsko bierze 🥴 trzeba bedzie dzis apteke znowu odwiedzic 😉
A maly ta butelka z rurka pije masakrycznie dlugo i nie dojada... 😠 chyba bede musiala faktycznie kupic nowa butelke znowu 😠

Loli wlasnie na TVN bylo o karmieniu piersia, ze kobietom nikt nie pomaga nie mowia jak maja karmic jak przykladac, ze czuja presje ze inni wyzywaja je jak nie chca karmic. Ze sa pozostawione same sobie, ze czesto placza bo maja problem z brodawkami i rezygnuja.
Ale to nie ejst nic zlego itd ze teraz maja kobiety prawo wyboru i nikt nie moze w to ingerowac jesli to doprowadza je do ostatecznosci i czesto popadaja w depresje przez to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu wiesz mnie polozna uczyla jak mala ma ssac itp. i powiem ci ze nawet jak podaje jej ta butelke wlasnie z TT to pije ja normalnie i moja piers tez ssie ale dobrze wie ze to juz nie to samo.
Wszystko by bylo ladnie gdyby moj pokarm byl jakos bardziej tresciwy.
A nie ze ja 4 godz. spedzalam zeby ja nakarmic i ona dalej byla glodna.
Teraz chociarz daje jej jesc do 3 godziny 🙂 i wiem ze sie najada i widze ile zjadla jak narazie to je tak po 90 🙂 a twoj ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...