Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej anulka dziekuje ci kochana za smska a z olcia no to troszku zeczywiscie ciezko ona sama nie umie zasnac chyba ze na mojej klatce piersiowej no i czasem sie jej zdazy zasnac w trakcie jedzenia ale to juz musi byc naprawde bardzo zmeczona no ale coz nic na to nie poradze takie zycie . Zauwazylam rowniez ze mala juz zaczyna chyba cos tam powoli lepiej widziec bo czasami juz chodzi wzrokiem np za moja twarza jak ja ruszam w poszczegolne strony dzis nawet dosc spala a no i jeszcze zauwazylam ze jej regolarnosc w jedzeniu juz 3godzinna jak nic. Eh kurde tak bym chciala sobie poczytac co wy tutaj sobie piszecie ze szok yesknie za kazda z was, a juz nie mowiac o pogaduchac dziennych no i o nocnych markach jakos musze wytrzymac bez tego internetu jeszcze chwilke troszke sie nam nudzi w tym nowym mieszkaniu bo nie ma sie nawet do kogo odezwac ani nic ogladamy jakies filmy i tyle staram sie z nia wychodzic codziennie na spacerwk ale taka beznadziejna jest pogoda ze szok ok kochane napisze do was jakos pewnie wieczorkiem bo moj teraz znika do pracy buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loliczku my tez za Tobą tesknimy ale dasz rade!! 😘
Moja bardzo lubi zasypiac przy cycu 😁 je, je i za chwile sobie robi poduszke z cyca i nynu 😁 haha a pozniej mama bieze i wklada do lozeczka i dzidzia niezadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marcel to mi zasypia na rekach tez najlepiej i najszybciej.. czasem tylko zdaza sie ze na lezaczku albo w lozeczku-ale to drugie to tylko po tym jak sie wyryczy na maksa ze go zostawilam, albo w nocy jak ciemno jest. A tak to mi zwisa jak malpka z reki-bo na brzuszku go trzymam, albo prawie na stojaco i glowe do tylu sobie odchyli..tak to chyba najbardziej lubi 😜 heh
A najlepsze jak gdzies idziemy to tylko uslyszly ze drzwi otwieram to w nosidelku momentalnie cisza i spi 😜 haha

Ide ogarnac, i w szafie przeryc bo letnie rzeczy to juz sie nie przydadza 😞
potem bede 😉

JAK KASIULA URODZI TO PROSZE O SMS 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mamuśki :*
Eluśka u mnie to samo 😁
moja pojedzona i uduszona tj. spi 😉 a ja zaraz idę obiad kucharzyć bo później nie będzie jak, a po dzisiejszej nocy padam na ryjek 🥴 Iga ma jakieś kryzysy koło 4 rano - nie chce spać! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo widze nasza laurana urodziła 🙂
super !! 🤪
Myśmy mieli w nocy małe problemy ze snem 😁
Kacperek nie umiał zasnąć po karmieniu o 3 wloncu bo godzince pomrukiwania zasnoł 😉
Coś mu się nie bardzo chce odbijać po tym bebilonie bo jak wpsominałam zmienilismy mu mleko jak położna kazała, tyle ze wcale w kupkach to nie pomogło 😞 dzis idziemy do lekarza zobaczymy co lekarz powie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boba sie cos nei odzywa.. ciekawe co z ta żółtaczka..
aga pytalas Asie o poziom bilirubiny, a Ewcia jaki miała. Ile to już jest niebezpieczny poziom? bo w labolatorium mówili ze 18, moja najwiecej miała 16. po porodzie miala 13, przy wyjsciu 12, za drugim razem w szpitalu wyladowala z 16 i jak wyszlysmy to bylo 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo jaki fajny nius 😁
eloite też dzisiaj urodzi 😁 😁
rano dostałam od niej smsa że o 7ej odeszły jej wody, teraz leży i czeka na lewatywkę i oksy 🙂
także trzymamy kciuki 😁 i dziś zamykamy wrzesień hehe

kurcze a u nas noc dziwna...pobudka co dwie godziny i jak o 5ej zjadła tak śpi do tej pory...kupsztal będzie straszny 😜 słyszałam jak szedł... 🙂 w nocy też zrobiła ale ciemno było...hmmm kupa była chyba innego koloru - zielona? 😞 to chyba źle co? no nic, zobaczę jaka jest teraz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 napisał(a):
boba sie cos nei odzywa.. ciekawe co z ta żółtaczka..
aga pytalas Asie o poziom bilirubiny, a Ewcia jaki miała. Ile to już jest niebezpieczny poziom? bo w labolatorium mówili ze 18, moja najwiecej miała 16. po porodzie miala 13, przy wyjsciu 12, za drugim razem w szpitalu wyladowala z 16 i jak wyszlysmy to bylo 9


Aniu nie chce Cię teraz skłamać, mój zabrał książeczke zdrowia bo przejeżdzał obok przychodni i chciał od razu to załatwić..ale z tego co mi sie kojarzy ona zaraz pierwszego dnia miała 14, potem wzrosło chyba do 16 a przy wypisie miałyśmy już tylko 6 🙂 tylko że u mnie był ten cholerny konflikt!
wiecie to też jest beznadzieja że o konflikcie grup krwi się nie mówi!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze dopiero teraz odpisuje ale maly byl wczoraj niespokojny i nie dalam rady wejsc.
Ania87 mleko musze odciagnac i przegotowac zeby wygotowac jakies substancje ktore sie w nim znajduja dokladnie nie pamietam jak on sie zwa 🥴
Agaa jak wychodzilam w piatek to maly mila 10,1 bilirubiny a jak w poniedzialek mial badanie krwi to mila 15 😞ale lekarz powiedzal ze mam sie narazie nie martwic ze to co robie z mlekiem to powinno pomoc w poniedzialek znowu badania i wizyta u lekarza.
moj najwiecej w szpitalu mila 17,9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu sporo... 😞

Elu no w szpitalu to mi też powiedzieli! mój gin! czemu on mi nie powiedział? nie kazał zbadać krwi Michałowi? ja mam ORh+ a mała po nim BRh+, a skąd u Twojego Franka ten minus....? aha, to się pomieszało z Twojej i Krystiana krwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...