Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziekuje za wsparcie, chetnie bym sie juz wybrala na ta porodowke 😁 Eloite, mam nadzieje ze Ci cos rusza jutro bo ilez mozna sie meczyc 😞 Im blizej mojego terminu tym bardziej jestem przekonana ze przenosze... a juz sie wszyscy dookola niecierpliwia i pytaja czy juz... a ja bardzo chetnie juz, tylko cos Mały nie wspolpracuje 😉 nie odczuwam juz zadnej presji na to gadanie 😁 ja go nie umie zmotywowac.. więc presje tylko juz na Małym mozna wywolac... ja juz sobie dalam spokoj 😉 ide sie wziasc za jakis obiadek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sobie przed chwilą zafundowałam małą rekreację-depilację- poziom hard 🤪
tak się powyginałam, że teraz mnie krzyż nawala ale z efektów jestem zadowolona (zaczęłam dochodzić do wprawy na samym końcu przy wielkim brzuchalu 😁 )
i tak się zorientowałam w wannie, że nie mam pojęcia czy mi się mały dziś ruszał 😮
normalnie se o nim zapomniałam 😁
zaraz popijemy jakiegoś soczku, wyłaskoczemy to się bąbel zbierze do kopania 😜

bobas ja właśnie tak chcę z tym karmieniem zrobić, żeby zrezygnować z tych wzdymających potraw, ale jeść w miarę różnorodnie, po prostu będę próbować i obserwować jak mały reaguje. oczywiście, nie mam bladego pojęcia jak to wygląda w praktyce, ale słyszałam już tyle różnych opinii, że nie pozostaje nic innego jak zdać się na własny instynkt 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas napisał(a):
mam pytanko do karmiacych piersia
stosujecie jakas diete czy probujecie jesc wszystko ?

ja na początku prawie nie jadłam nic,bo się bałam i byłam coraz słabsza,bo miałam też anemię przed porodem i duża utrata krwi ☺️ potem po kilku dniach zaczęłam jeść więcej bo bałam się że stracę pokarm przez to,że nie jem...potem stwierdziłam,że w ciąży jadłam wszystko i dziecko te potrawy zna tylko w innej wersji niż teraz mleko i z dnia na dzień zaczęłam jeść dosłownie wszystko...mała nie ma żadnego uczulenia,wzdęcia ma czasem i kolki miała ze 4 takie mocne (ma już 2 miesiące) a z tego co wiem-u nas na forum dziewczyny piszą,że po gotowym mleku też mają kolki więc nie ma reguły,że kolki są przez coś cieżkostrawnego,bo modyfikowane są dostosowane do małych organizmów,a i tak kolki są... czasem zdarza mi się zjeść dwie czekolady,wypić colę,zjeść coś ciężkiego i wypić kawę i nic,dlatego warto próbować-nowa rzecz wprowadzona do jedzenia na próbę bez przesady z ilością jest ok,jeśli nic po tym się nie będzie działo,to znaczy,że można to normalnie jeść 🙂
próbujcie dziewczyny małych ilości,żeby się przekonać,bo gdybym ja się sugerowała listą tego co można albo czego nie albo gadaniem osób trzecich to by mnie tu już nie było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaś przylazła moja teściowa wrrrr 😠 😠 😠 😠
matko weżcie mi ją bo zwariuje ona chce mi udowaodnić że wszystko wie lepiej
no kurwra mać !! wybaczcie że tak sie wyrazam ale mam już dość
dziś mati przyjdzie z pracy to mu powiem co mysle o tym jak sie zachowuje jego mamuśka ;/
bo juz nie moge tego znieść ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też dziś jakoś mało śpi, a czuje że go rozpieścili dosc troche bo juz za spokojny nie jest jak ma sam leżec i zaczyne go znów oswajac z tym leżeniem by sie nie nauczyl za dużo nosic 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas u mnie narazie brak apetytu więc jem naprawdę mało i rzadko. po porodzie spadłam 'tylko' 14kg z 18 na których wkońcu się skończyło...więc może uda mi się chociaż wrócić do wagi sprzed ciąży...w spodnie jeszcze nie wchodziłam, bo krocze jeszcze wrażliwe, ale udało mi się dzisiaj usiąść na całej dupie, krótko, ale jednak postęp 😁

dziś była moja mama...i wiecie co? płakać się chce 😞 mówie jej, weź małą na ręce, podotykaj, a ona że nie...bo ma palce zgrabiałe!!! nosz qrwa! nie rozumiem 😞 ma któraś też tak? pewnie nie...dziwna ta moja mama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
przykro mi Kasiu 😞
a co kociakowi było?


a to ta koteczka, z którą razem w ciąży chodziłyśmy..
jakiś tydzień temu zrobiła się apatyczna, a później popadła prawię w agonię..
na zdjęciach RTG wyszło, że ma niewydolne lewe płuco, w trakcie zabiegu okazało się, że w przestrzeni miała 50 ml ropy. biedactwo strasznie się męczyła.
w sumie, widziałam w jakim była stanie, więc byłam nastawiona na tą ewentualność.
gorzej przeżywają siostry, bo wiadomo jak to dzieci..
mimo wszystko ja jestem strasznie zżyta ze swoimi kociakami, śpią ze mną, więc wiadomo, że tej pustki nic nie wypełni.

jeszcze muszę toczyć z nimi wojnę, bo został jej syn (resztę już wydaliśmy) i dziewczyny chcą go zostawić, ale na szczęście w tej kwestii mam poparcie mamy. bo wiadomo jak jest- dzieci chcą zwierzaczka, a później on zostaje na Twojej głowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wreszcie jestem.. caly dzien u tesciowej siedzialam ...ona sie zajmowala malym a ja troche oddychlam 😉 heh a ze pogoda do dupy a ona ma balkon to malego na balkon i git 😉bo on bez spaceru to marudny jak nie wiem 🤨 No..

Loli, super ze wpadlas na brzusia, eh NIE MYSL NAWET ZE O WAS ZAPOMNIMY;*
Agus no moja tesciowa tez czesto ze ma rece zgrabiale i ze nie, ale ogrzeje i nie ma mowy zeby nie wziela, moze o to jej chodzilo ze nie chce jej zimnymi rekami dotykac? bo to troche dziwne bylo ☺️
Domi eh nie denerwuj sie kochana 😘 niech gada, a jak wychodzi i tak erob swoje bo to Twoje dziecko i Ty czujesz co jest dla niego dobre a nie ona.
WIDZIALAM NOWE FOCIE KACPERKA 🙂 NORMALNIE CUKIERECZEK 🙂)))
Kasiu bardzo mi przykro z powodu kici 😞 o tej depilacji bylo ahhaha dobre 😁

jedy jaka tu cisza jest.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...