Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Swoją drogą Iwwwa gdzie rodziłaś? Tak gadałam z moją mamą i opowiedziałam jej o Twoim porodzie, była zdruzgotana. Przydałoby się sprawę nagłośnić i obsmarować reputację tym lekarzom i położnym. Mniemam, że pewnie prywatnie nie masz ochoty do tego wracać, ale szkoda by było, żeby jeszcze jakąś dziewczynę dotknęło takie zaniedbanie ze strony personelu..
Chociaż tak jak mówię, dzielna z Ciebie babka, bo ja nie wiem jakbym sobie poradziła w Twojej sytuacji..

btw. tak zauważyłam, że nie spuchły mi same stopy, ale całe nogi, aż po pachwiny! czuję ewidentnie takie wolniejsze krążenie. czy któraś też tak miała? już nie wiem co mam z tym zrobić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj Kasiu to niuniek jest niziutko i konkretnie musi Ci uciskac na nerw jakis.. mam nadzieje ze Cie wezmie na dniach 😉
Iwwwa niezle Cie tam traktowali, ale niestety tak jest w tej durnej sl. zdrowia.
I jesli chodzi o to co tam sie laski poklucilyscie.... to Laurana chyba troche Cie ponioslo... Bo kazdy ma prawo powiedziec co i jak... a Ona sie odniosla wzgledem Iwwwy i moze uogulnila Ale slusznie bo w kazdym szpitalu znajdzie sie jakas menda wredna. Zreszta patrzac na porody nasze i na traktowanie to juz mozna z tego wywnioskowac.
Ja moze az tak zle nie mialam, ale nikt mi nie pomogl, Karol tez byl caly czas i go lekarka opierdolila ze nic nie wie o porodzie, potem musial mnie przenosic z lozka operacujnego zamiast one same to robic. podobnie jak polozne od niemowlat 0 jakiegokolwiek slowa, pomocy, nic... wszystko z laski. A bedac wczesniej w szpitalu lekarze nic mi nie mowili... a przy badaniu sobie rzul gume i gadal przez tel. na moje pyt nie odpowiadal. wiec ja rowniez nie mam dobrego zdania o sl. zdrowia.
I nikomu nie zycze zlej opioeki itd. 😉 A kazda tez oczekuje czego innego, kazda pigula itd jest inna...

wiec juz bez klutni mi tu!! 😘

Iwwwa a Tobie medal powinni dac 😘 heh wiem co przezylas takze wiesz:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik!!! tęskniłam 🙂 🙂

u nas spokój, mała śpi od ponad 3 godzin i aż żal jej budzić taka jest słodka 🙂

właśnie Dosik, byłam ciekawa jak to z tym mlekiem u Ciebie? ja narazie bede karmić i tak i tak a potem to się zobaczy. dzisiaj Ewka była sfrustrowana bo cycuchy puste... 😞
te herbatki na laktację to serio coś pomagają??

kurde z tymi kłótniami to tak to jest jak sie ktoś wcina w wątek! my się tu znamy i wiemy mniej wiecej jak każda z nas mogła by zareagować i dlaczego laurana zareagowała tak a nie inaczej...
dlatego ja tam wole na innych wątkach nie pisać 🙂 mam swój i się go trzymam, bo tęskniłam jak sto byków 😁

ech ciekawe czy mała da pospać w nocy... 🙂
dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89: wbrew pzoorom, poczulam sie obrazona, gdyż wiele osób z mojej rodziny pracuje w opiece zdrowotne i ja sama jestem pielęgniarką. Sama spotkałam sie z wieloma wypalonymi pielegniarkami, mam z nimi złe wspomnienia, ale to nie moja wina, że takie są, ja staram się wykonywać moj zawod jak najlepiej i troche mnie razi to, że ktoś uogólnia bo źle trafił.Przykro mi z powodu Twojego Taty. Dziecka się nie uczepiłam, a jedynie wartości jakie prezentujesz i jakie przekazujesz dalej.
Eloite: Krążenie możesz mieć słabsze bo Mały schodzi coraz nizej i moze uciskać naczynia krwionośne. Może się już dziś rozkręci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc mamusie. U mnie ciezki dzien..
Byl Sebastian. Szczesliwy tatus. Kąpalismy ją i wogole caly czas sie nią zajmował, gorzej bylo jak sie zaczal zbierac do wyjscia 😞
Oczywiscie sie poryczałam..
Jednak to nie takie proste będzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś słońce nie dziwie się że było Ci ciężko ;**
ale trzymaj się dasz rade ! 😘
a powiedz mi dlaczego on nie mieszka u Cb przecież miał mieszkać ??
wybacz jak pisałaś a cos pominełam ale niestety nie zawsze czas by nadrobić 😞
Agaa myśmy też tęsknili 🙂)
a po tych tabletkach to Ci powiem Aga maskrycznie się czułam a tylko 1 wziełam !!
dlatego jakbys chciała moge dać CI moje póżniej bo naprawde z nich nie skorzystam.
Ale karm Ewcie póki możesz mój maluszek juz nie załapał by mi piersi a teraz mleka to ja juz mam koniec więc nic juz nie zrobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Kasiu. To by wyglądało tak, żeby mieszkało 5 osob doroslych jeden maluch i 2 psy w mieszkaniu w bloku. Ja nie mowie ze u mnie sa niewiadomo jakie warunki no ale to inaczej wyglada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej spiochy 😁
My przed 9 pobudka 😜 hehe wczoraj zrobilam malemu 1 irokeza 😜 wlosy mu urosly wiec malutki jest ale jest 😁 haah wyglada jak KURCZAK MALY...:P widzialyscie ta bajke??:P
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/342/942cb75485bb43eemed.jpg[/IMG][/URL]
O 😁 ehe

Agus ta herbatka dobra,... ja ja pilam i smak super, i pomagalo tez troche 😉
A co do wcinania sie to szczerze jednego dnia bylo mniej nas niz innych wiec nawet sie nie odzywalam. I ja tez sie trzymam Was:*** noo chyba ze szukam porady tematycznej 😜
A co do reakcji Laurany to ja sie nie zdziwilam wcale 😜 heh tylko no ja nie lubiem jak sie klucimy tak tu i padaja jakies za ostre slowa bo potem sie dziwnie robi... 😞

Elus musicie pogadac wkoncu bo przeciez tak nie moze byc...i zeby sie wam nikt nie wtranzalal sami musicie wiedziec czego chcecie i jak to rozegrac:* trzymam kciuki:*

Kasaka i Laurana...no idzicier juz rodzic 😜 wy to normalnie robicie wejscie smoka na koniec 😜 hihih Wasze porody sa tak wyczekiwane jak te pierwsze;**

A Madzie gdzie wciaglo?? dawno jej nie bylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki i mamuśki 🙂
Aniu buziaki dla Marcelka z okazji skończenia pierwszego miesiąca 😘 😘 😘 😘 🤪
nasza niunia dziś kończy 3 tygodnie i dziś pierwszy raz uśmiechnęła się do mnie, nie do lamy cyca czy okna tylko do mnie 🤪 z samego rana jak się jej pokazałam nad łóżeczkiem 🤪 aż mnie coś załechtało w środku!!!! najpiękniejszy uśmiech na świecie 😜
teraz leży najedzona jak dzik mały, a jak mam chwilę dla siebie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane 🙂
u nas cudowna noc!! o 23 po butli mała zasnęła i obudziła sie raz o 4 na cycka i spała do 8 🙂 mama zadowolona 😁
i w ogóle strzela coraz śmieszniejsze minki 🙂 a dzisiaj ma tydzień 😁

co do tej herbatki to hmm 'troche' pomogła? bo ja coś czuję że cieńko u mnie z pokarmem! od wczorajszego popołudnia do 4 rano nie była karmiona a cycki mało pełne...no nic, zobaczymy może się poprawi 🙂

Eluśka mam dane Twojej kruszynki 🙂
brakuje mi tylko danych Ani85 i Ania87! jak któraś ma to piszcie, uzupełnimy tabelkę 🙂 i poczekamy na dwóch bardzo niezdecydowanych chłopców co nie chcą naszych księżniczek wrześniownych poznać 🙂

tęskno mi do Loli...ja przyszłam a ona poszła 😞 ciekawe jak im tam... 🙂

Anulka Marcel uroczy! jak ja się ciesze że nareszcie widze zdjęcia jakie tu dodajecie! bo na tej komórce to gówno było widać 🙂
dobrze być w domu wiecie? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tych naszych ostatnich wrześniowych brzusiów to Ania ma rację, wyczekiwane tak samo jak te pierwsze!!! Dzidziusie na świat wychodzić! już czas! mamuśki się doczekać nie mogą 😉
pozdrowienia dla brzuszków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko, Aga a ja mam tyle w cyckach ze mogłabym co najmniej bliźniaki wykarmić! dzisiaj w nocy popieprzyło mi się i 2 razy z rzędu przystawiłam ja do tego samego to jak się obudziłam to miałam takiego cyca lewego ze MASAKRA!!!!!!!! a bolał jak cholera 🤨 muszę sobie tego pilnować bo mi cycki eksplodują 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...