Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laurana1986 napisał(a):
Ja znam Kasiu jednego fajnego pielegniarza-francuza.. ale ostatnio sie ozenil 😉
a co do puchniecia, to jakas w tym prawda jest ze sie puchnie zaraz przed porodem 🙂 mnie to jak zwykle nie dotyczy... puchne juz 2 tydzien.. 😉


mnie tam nie przeszkadza, że żonaty 😁 😁 😁
i francuz do tego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przypomniało mi się!
muszę zjeść cebulę póki mogę!
ostatnio sobie gotuję takie zabronione rzeczy w połogu 😁 😁
tak więc jak nie urodzę, to będę Wam codziennie pisać co zjadłam, a wy będziecie się ślinić z zazdrości! 🤪
(no Laurana nie będzie, bo też może 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny 😉
ja dopiero teraz znalazałam czas by tu zajrzeć 😜 rano troche załatwiania
póżniej bylismy u babci 😉
wkoncu teraz Mati grasuje ze swoim synusiiem a ja nadrabiam
Agusia super że już jesteś z nami kochana !! 😘
a co do dupska tez nie umiem na nim siedziec jeszcze za dobrze 😁
więc przy laptopie leże 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mam je miękkie już wiec to dobry znak wczoraj rano jeszcze 10mm odciągłam mleka z obu piersi i narazie nie bolą nic więc nie musze odciągać wiec tak pocichutko sobie mysle że może już zanikł całkiem, bo juz ostatnie dni coraz mniej go było 😉
Kasiu a Cię coś bierze wkoncu ?? 😉 albo Ciebie laurana ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laurana1986 napisał(a):
Dziewczyno idź Ty się leczy może. Fakt że sytuacja jak tu zaistniała jest nie do przyjęcia ale Boże nie wolno uogólniać. Właśnie przez takie chamskie zachowanie pacjentów jakie ty prezentujesz personel również zachowuje nie fair. Co do bicza to na miejscu personelu takie pacjentki jak ty powinny być nim trzaskane po ryju, a kijem bejsbolowym powinno im się poprawiać jakby jeszcze marudziły. Boże jeżeli ty prezentujesz takie podejście do ludzi to aż strach pomyśleć jakie podejście będzie prezentować twoje dziecko. Pomyśl nad jakimś psychiatrą!!!!!!!!!!!!


Bardzo się cieszę, że wraziłaś Swoje zdanie bo każda ma do tego jak największe prawo. Ty masz takie zdanie ja inne. Na dzień dzisiejszy uogulniam co myślę na temat pielęgniarek i lekarzy bo do tej pory nie spotkałam się z nikim dobry, miły, pomocny i z powołaniem. Sama leżałam kilka razy w szpitalu, ludzie z mojej bliskiej rodziny też i nie byliśmy zadowolona z obsługi, poza tym 5 lat temu lekarz odebrał życie mojemu tacie, który powinien żyć do dzisiaj ! A więc pozwól, że mam prawo tak się wypowiadać o lekarzach i pielęgniarkach. Jakby lekarz odebrał życie Twojemu tacie a Ty byś miała wtedy 15 lat tyle ile ja miałam i tata umarł by Ci na rękach tak jak mi wydał ostatnie tchnienie to byś mi rację przyznała. Poza tym ja nikogo z Was Dziewczyn na forum nie obraziłam a tym bardziej Ciebie a więc czemu Ty mnie obraziłaś i uczepiłaś się mojego nienarodzonego dziecka ? I tak wystarczająco ludzi życzyło mojemu dziecku już śmierci, żebyś Ty robiła z niej jeszcze jakiego psychola. Życzę Ci żebyś miała super opiekę w szpitalu i na pewno nie taką jak miał mój tata czy rodząca Iwwwa. Pozdrawiam i przepraszam, że zaingierowałam w Wasz profil Dziewczynki 😘 😘 😘 Całuski dla Waszych ślicznych Pociech 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...