Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie no jak...jak od niedzieli jesteśmy w domu, codziennie u nas pada, a tak szczerze to ja nawet nie mam jej w co ubrać, bo te kombinezoniki wszystkie co mam są za duże.
ten co Elu zaprezentowałaś jest super i może moja by już w niego weszła.

ej z tymi rozmiarami to jest jakieś dzikie...bo mój gigant to spokojnie w te 56wchodzi a i niektóre są jej za duże! 🙂 jak z babskimi ciuchami normalnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula88 napisał(a):
No widzisz Agus to nie musimy panikowa 😜
Aaa to Wy ejszcze nie bylyscie na dworku?? 🤔

Opil sie wodami?? to czyli co?? bo nie czaje..ze co ze juz moglobyc za pozno?


nie mam zielonego pojęcia co to znaczy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula z tym mlekiem bebilon comfort to ona mowila ze nie ma lepszego na zaparcia i kolki, a tak ogolnie to na pewno dla kazdego dzidzia co innego dobre i trzeba probowac. spalam 2 godzinki ale leb boli dalej, mam nadzieje ze ta noc bedzie lepsza.
ja tez jeszcze na spacerku nie bylam, tyle co wyszlam ze szpitala potem znow do szpitala i ze szpitala, to tyle bylysmy na zewnatrz + ja sama jeszcze raz na pogotowiu ;D dzieki za takie wyjscia. no i nie bylo jak bo ja nerki chore,, a teraz zimno jak cholera i pada ciagle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula z tym mlekiem bebilon comfort to ona mowila ze nie ma lepszego na zaparcia i kolki, a tak ogolnie to na pewno dla kazdego dzidzia co innego dobre i trzeba probowac. spalam 2 godzinki ale leb boli dalej, mam nadzieje ze ta noc bedzie lepsza.
ja tez jeszcze na spacerku nie bylam, tyle co wyszlam ze szpitala potem znow do szpitala i ze szpitala, to tyle bylysmy na zewnatrz + ja sama jeszcze raz na pogotowiu ;D dzieki za takie wyjscia. no i nie bylo jak bo ja nerki chore,, a teraz zimno jak cholera i pada ciagle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi Krystiana szkoda bo ma takich ,,kolegów,, że go w dupie mają 🤨 I mu było przykro,że nie miał z kim nawet pierworodnego syna opić 😞 a on sam nigdzie nie wychodzi, nie pije, pomaga mi non stop...I ostatnio mi mówił,że tą imprezkę chłopaki robią.To kazałam mu iść.ale on jak zawsze,ze nie, ze mnie samej nie zostawi, ze mu tak glupio, ze pic nie bedzie, ze tylko na godzinke 😮 Kazałam mu iść i choć raz się rozerwać i napić 🙂 Choć wykończona jestem,ale co tam...Jemu też coś się należy, a ja sobie radzę sama.Nawet ciasto piekę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Elus ze taki jest...
Ja to ciagle radze sobie sama..
Dlatego mnie wnerwia takie cos ze on sobie pije a ja sie użeram z mała jak co wieczór... :/
To nie fair.. On nie wiem nawet co to znaczy wstac do dziecka w nocy!
aa szkoda gadac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny widze ze tutaj jak zawsze lekkie nazekanie na chlopow. Eh ja to juz normalnie czasem nie mam sily do mojej kruszynki ona praktycznie wogule w dzien nie spi i kto powiedzial ze noworodek spi je spi je i tyle u mnie jakos ta teoria sie wogule nie sprawdza mala musze lulac zeby zasnela i pospi mi z 30 min i na tyle jest jej dzemki dziennej przy butelce tez zasypia ale jak ja tylko podnosze ay sie jej odbilo to sie budzi i tyle ja juz sama nie wiem czasem co mam z nia zrobic ona udaje jak by byla wiecznie glodna i by cos podjadala non stop nie wiem moze musze jej zwiekszyc butelke? Ona tak zjada okolo 100 a wasze dzieci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dzisiaj jadla z butli ale moje mleczko to zjadlam 110 i malo bylo 😮
No i wrocilismy do cyca 🙂
Loli moja za to wieczorem nie chce spac. Ma czysta pieluszke nie jest glodna nic sie jej nie dzieje a drze sie niesamowicie. I nikt nie wie o co. Ona tak jakby walczyla zeby nie zasnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie o widzę ,że z lekka zaczyna się narzekanie na facetów....hmmmmm no mój się stara ,ale i tak jestem noce i pół dnia z małą sama ,bo w nocy on jest w pracy a rano do 13 odsypia ,więc tak czy inaczej muszę sobie sama radzić i powiem wam ,że jakoś nie jest mi ciężko ani nic ,bo na szczęście malutka jest grzeczna tylko raz przez godzinkę mi przez ten tydzień nie wiem czemu płakała a tak to aniołek.....trzymam kciuki za was ,aby wam było lżej lub żeby w końcu chłopy pomogli Eluska będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, tak znowu sobie Was podczytuję i mam pytanie do Loli - jeżeli chcesz mogę na maila przesłac książkę o usypianiu maluchów ??? Może coś pomoże, żeby córcia pospała trochę więcej w dzień. Całej książki jeszcze nie przeczytałam - narazie mam za sobą 3 rozdziały, ale książka póki co zapowiada się ciekawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najgorsze jest to ze ona wymusza juz tym swoim placzem ze chce na raczki a ja ja tylko albo na bujaczek daje albo do wozka staram sie juz malo ja trzymac na rekach tylko jak ja karmie puzniej ja zawsze odkladam hmm eluska to moze zeczywiscie moja mala za malo dostaje pokarmu sama nie wiem bede to jakos musiala sprawdzic tylko zauwazylam ze sie jej czesto ulewa przy odbijaniu dzis akurat takiego pawia strzelila na bujaku ze szok musialam ja cala przebierac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie dalam mojemu pierwszy raz mieszanke NAN HP bo przez to odciaganie to mnie tak sudki bola ze masakra ale byle do jutra i go przystawie spowrotem do cyca.Powiem wam ze po tym mleku NAN wypil 90ml dalam mu po kompieli zasnal jak nigdy zawsze wojowal przez godzinke a dzisaj wypil i poszedl spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...