Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
boabas najwidocznoej maly sie jak najbardziej najadl i szybciutko zasnol. kurde a najbardziej mnie denerwuje jak ona juz cala butelke wypije i zawsze dostaje czkwki i musze isc dorobic jej jakas 30 zeby jej przeszlo musze poprosic jakos moja mame zeby mi wyslala jakies herbatki dla niej bo tutaj wogule nie maja takich zeczy az dla mnie jest to lekko dziwne bo sa normalnie produkty hippo ale zadnych cherbatek nie maja kurde mol ja dostalam taka herbatke od kolezanki ale jest ona jedynie dla kobiet karmiacych i tez wlaznie z tej firmy mama mi mowila zeby malej dawac wode z cukrem nawet dzis troszku wypila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj malej nie kapalam bo sama wczesniej zasnelam a ona oczywiscie na rekach ehh dramat mam nadzieje ze dzis za to wczesniej nie usne niz moja corka ale co zaraz otworze sobie jakies piwko bo wkoncu piatek i weekend mam nadzieje ze bedzie jutro ladna pogoda i bede mogla wyjsc z mala na spacer bo wtedy jedynie mam chwile relaksu bo wiem ze ona spi i sie nie obudzi dobra lece szybko rozwiesic pranie bo ona cos zaczyna lekko zasypiac w tym bujaczku moze zasnie sama jak sie uda to bede wniebowzieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loli ja slyszalam ze dla takich glodomorkow to dobre jest dokarmianie glukoza mojej kuzynki corka 2 miesiace ma tez sie domagala wiecej mleka i ma nadwage lekarz jej poradzil zeby dawal mniej mleka a dokarmila glukoza,Sama sie zastanawialam zeby kupic zamiast herbatki bo czasami maly mi nie wytrzymuje 3 godzin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:*
nocka u nas w miarę dobra, co trzy godzinki pobudka, ale mama się cieszy bo mam 'cyce jak donice'! 🙂 takich to nawet w ciąży nie miałam!! i leci z nich nawet jak ich nie dotykam! cieszę się, bo mała od trzech dni nie dostała butli, a mimo to śpi jak po niej, czyli się najada.

co do chopów to mój się poprawił, przychodzi i przytula i wczoraj o tym sioperzeniu mi zagadnął 😁 a wieczorem o sposobach jakimi będziemy się zabezpieczać 🙂 ciekawe czy uda nam się przełamać i jak będzie...mm 😁
a co do pomagania to on w nocy nie wstaje w ogóle, ma robotę i jakoś tak wyszło samo z siebie że on musi być wyspany, a poza tym nie ma cycka to małej nie ulży 🙂 jutro do pracy nie idzie także go wykorzystam 🙂

ej...tak starym zwyczajem....wiecie na co mam ochotę? 😁 na coca colę mam smaka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki moja kruszynka jeszcze z tatusiem sobie śpi to zajrzałam do was..już mam od rana posprzątane i śniadanko zjedzone ,a dla męża czeka aż wstanie....dziś jedziemy z małą na małe zakupy dla mamy i do babć....ogólnie do teściowej wolałabym nie jechać bo brat mojego trochę chory ,no ale muszę.....najwyżej młodego do małej nie wpuszczę.....tylko kurde teściowa mnie wkurza ,bo mi moją kruszynkę tarmosi pierdzieli do niej jakiś bzdury....hmmm nie lubię jej dawać małej.... 😠 wkurza mnie ........no ale muszę w końcu babka.... 🥴
Aguś ty i tu nawet o coli nie wspominaj ,bo kurde ja nieraz już sama nie wiem co ja mogę jeść a co nie i normalnie porażka....a gdzie tu cola... 🤢
a co do sioperzenia to mój by już chciał he he chodzi za mną jak pies czasami aż mi się śmiać z niego chce.....ha ha 😁 hmmm o zabezpieczeniu też będę musiała pomyśleć ,ale chyba nie będę brał żadnych tabletek...no ale na to jeszcze czas.
buziaki miłego weekendu
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania 87 moja mama mi mówiła ,że jak będą zielone kupki u małej to to znaczy ,że zjadłam coś złego czego ona nie toleruje...hmmm ale dokładnie to nie wiem....moja mała raz miała taką kupkę ,ale nie wiem po czym teraz ma już normalne.więc się nie martw i uważaj na dietę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj nie wiem Madziu..nie znam się na tym. słyszałam że raczej po tabletkach to są np mnogie ciąże.
drugiego dziecka raczej nie planuję, no dobra...w najbliższych 10 latach 😜 więc potrujemy się trochę tabsami.

hmm czy jak mi mała nie zjada z całego cycka to mam reszte tego pokarmu odciągnąć żeby mi się zastoje nie zrobiły? bo już mam trochę twardsze te cycki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie lubię piguł 🤔 Mój wrócił o 3 w nocy dość sponiewierany 😁 I pierwsze słowa...Nie gniewasz się mysiu, że tak późno wróciłem??? 😁 😁 😁 Miał fuksa bo nie wziął kluczy , a ja akurat jak on pukał wstałam nakarmić małego 😁 Tak by spał na wycieraczce 😜 Wczoraj złożyłam donos na listonosza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie, ale kondonów jeszcze bardziej 🙂

ha! i dobrze się chłopak wyszalał, odstresował 🙂 a i na na nas kiedyś przyjdzie ten moment...tylko kiedy... 🙂

ja z listonoszem też miałam to samo...cwaniaki jedne! jeszcze rozumiem w bloku, że mu się wchodzic nie chce na góre, ale w domku???

jutro mamy zaplanowany pierwszy spacer z małą 🤪 ciekawe czy do niego w ogóle dojdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...