Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Mamuśki 😉
u nas nocka dzis była wporządku mały obudził się tylko raz 😉
i nawet teraz jest jakiś grzeczny bo nie śpi i leży sobie sam co mu się rzadko zdaża 😜
Dziewczyny ja wkoncu cos zaczynam ze sobą robić nawet mój to zauważył 😉
fryzura pazurki sobie pomalowałam 😁 i powiem wam że czuje się troche lepiej
bo do niedawna byłam niczym wrak kobiety 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

To u mnie znów dziś problem zasypiania mały nie chce sam zasypiac w łożeczko tulko na rękach a jak go odkładam do łóżeczka to oczy jak 5zł 😞
teraz jakos udało mi się go smoczkiem uspac w łóżeczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh eluska ja juz malej od 3 dni wogule nie karmie piersia. Kurde z tym zasypianiem mam identycznie non stop z nia walcze widze ze jest zmeczona i ledwo co patrzy na swoje oczka ale wymusi jeszcze u mamusi spanie na raczkach eh ale nie powiem bo dzis od 6 do 10 spala bardzo ladnie 🙂 a ten bujaczek to jak narazie cudo normalnie mala czasem nawet sama w nim zasypia jak wibruje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my po pierwszym spacerku 😁 miało być 10-15 minut wyszła ponad godzinka... 🙂 ale dziecko ładnie na spacerku spało i rodzice są zadowoleni 🙂 tylko teraz Ewa jest jakas ciepła...wręcz gorąca na karczku...a mi np. zimno 🙂 🙂 wózio sprawdził się idealnie, takie fajne jeździdło 🙂 aż noramlnie jutro chyba pojadę na miasto załatwić ten meldunek i akt urodzenia 🙂
i od razu humor lepszy jak się troche na inny świat popatrzyło,a nie tylko cyc i kupsztale 🙂 🙂
do malowania paznokci i robienia fryzur też dojdę 🙂

a co do noszenia i zasypiania na rękach...to my pewnie też do tego dojdziemy, ale na razie staram się jej w ten sposób nie usypiać, żeby się właśnie nie nauczyła....czas pokaże 🙂

dziewczynki z danymi Laurany zakończyłam uzupełnianie tabelki!!!! 🙂 smutne to trochę że skończyłyśmy pewien etap...ale taka jest kolej rzeczy. mam nadzieje że co najmniej do roczku uda nam się w takim gronie zostać 🙂
buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Agus za tableke :***
i wszystkim bylym brzuszkom za cale 4 miesiace bo jestem z Wami od maja. Dziękuje za wsparcie, w trudnych chwilach, za pomoc przy zlej sytuacji, za mozliwosc wygadania sie, wypłakania i wynarzekania na facetów. Dziękuje równiez za maaaaase śmiechu i opluwanie wlasnego laptopa!! :*********
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde tyle nas wrzesniowek a tutaj taka cisza , moja mala akurat spi ehh znow na brzuszku no nie wiem wygodnie jest jej tak i dlugo spi strasznie moze to dlatego ze zawsze w takiej pozycji spala na mojej klatce piersiowej hmm smiesznie puszcza sobie baczusie 🙂 czekam az sie obudzi i bedziemy szykowac jakas kapiel . Kurcze Agus no zeczywiscie szkoda ze nasza historyczna tabelka sie juz skonczyla hmm moze uda nam sie znow cos nowego i ciekawego wymyslic do uzupelniania 🙂 a ta twoja Ewunia to piekniusia jest strasznie do ciebie podobna podala sie jednak na mamusie moja corcia znow wykapany tatus hmm widze ze juz wszystkie pozakladaly sobie te albumini ze zdieciami to i ja chyba bede musiala sobie cos takiego zalozyc jak tylko bede miala dobry dostep do internetu , i tak to jestem zadowolona ze moj ma nokie n97 i tutaj jest taka normalna klawiaturka do pisania a wiec szybciutko leci kurde ehh wkoncu troche mieszkanie udalo nam sie ogarnac ale nie jestem zadowolona z tego iz dzis wprowadzil sie tutaj kolega mojego i tyle mam z tego mieszkania swojego i chodzenia sobie w majtkach po domu niestety sie skonczylo no ale nie jestesmy teraz w stanie oplacic sami tego mieszkania i dopiero bedziemy czekac az panstwo zacznie nam cos doplacac i dopiero wtedy zamieszkamy sami a to moze nawet potrwac do pol roku jak nie wiecej i znow sprzatanie za chlopami itp ehhh szkoda gadania bez sesu takie cos ale trudno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tak Eluska dobrze powiedzeiane z tymi wszystkimi chwilami ehh bylo tutaj nie raz tyle smiechu ze szok ehh szkoda ze sie to juz skonczylo i czy kiedys jeszcze takie sytuacie sie u nas powtorza? Za parenascie lat sie spotkamy na forum i sie bedziemy z tego smialy . Eluska ja mam nadzieje ze sie jakos z toba spotkam jak bede w polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde tyle nas wrzesniowek a tutaj taka cisza , moja mala akurat spi ehh znow na brzuszku no nie wiem wygodnie jest jej tak i dlugo spi strasznie moze to dlatego ze zawsze w takiej pozycji spala na mojej klatce piersiowej hmm smiesznie puszcza sobie baczusie 🙂 czekam az sie obudzi i bedziemy szykowac jakas kapiel . Kurcze Agus no zeczywiscie szkoda ze nasza historyczna tabelka sie juz skonczyla hmm moze uda nam sie znow cos nowego i ciekawego wymyslic do uzupelniania 🙂 a ta twoja Ewunia to piekniusia jest strasznie do ciebie podobna podala sie jednak na mamusie moja corcia znow wykapany tatus hmm widze ze juz wszystkie pozakladaly sobie te albumini ze zdieciami to i ja chyba bede musiala sobie cos takiego zalozyc jak tylko bede miala dobry dostep do internetu , i tak to jestem zadowolona ze moj ma nokie n97 i tutaj jest taka normalna klawiaturka do pisania a wiec szybciutko leci kurde ehh wkoncu troche mieszkanie udalo nam sie ogarnac ale nie jestem zadowolona z tego iz dzis wprowadzil sie tutaj kolega mojego i tyle mam z tego mieszkania swojego i chodzenia sobie w majtkach po domu niestety sie skonczylo no ale nie jestesmy teraz w stanie oplacic sami tego mieszkania i dopiero bedziemy czekac az panstwo zacznie nam cos doplacac i dopiero wtedy zamieszkamy sami a to moze nawet potrwac do pol roku jak nie wiecej i znow sprzatanie za chlopami itp ehhh szkoda gadania bez sesu takie cos ale trudno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mi jest smutno nawet z tak głupiego powodu że wchodzę na brzuszka i nie mam 18 stron do nadrobienia tak jaka kiedyś tylko góra 2 ale wiadomo teraz każda z nas ma trochę pracy i obowiązków 😉 nie ma tu juz takich śmeichów jak były za czasów ciąży szkoda 😞
i w ogóle coraz mniej nas tu zaglada zauważyłam 😞
Szkoda że nie możemy sie tak wszystkie spotkać i poklachać zobaczyć siebie nawzajem i bobasków 😁
Ale powiem wam z wami ta ciąża super mi zleciała 😁
nigdy nie sądziłam że znajde taką grupe 'wsparcia' jak wy 🙂
zawsze mogłam wejść napisac wam co mnie wkurza co jest nie tak co mnie boli 😜
hehe 😁 Nocne Markowanie z Loli 😁 i póżniej z Eluśka która też tak póżno do nas zaczeła zagladać 😉
Agee naszego maniaka 🤪 z którą udało mi się spotkać i poklachać na żywo 🙂
kurdee no super że się tu zetknęłyśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja pamiętam na poczatku jak weszlam na forum i Loli mi nie chciala wierzyc ze w ciąży jestem 😜
i czekała na usg malucha bo po brzuchu nie bylo widac nic a nic 😁
Ja tez sie ciesze ze sie dogadalysmy i zawsze mozna bylo sie wyzalic Wam 🙂
a teraz mamy male nasze szczęscia na ktore tak bardzo wszystkie czekalysmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej nooo... 😞 Wy taqk nie piszcie bo mi sie plakac chce 😞... cos sie niby skonczylo ale przeciez nie wygonia nas stad bo nie mamy juz brzuchow 😜 ehe bedziemy mogly zaplowac sobie ekran dalej 😜 haha tylko musza nam sie dzieciaki unormowac my jakos gospodarowac czasem i bedzie git 😜 hehe
bo nie wyobrazam sobie jak by to bylo bez Was... ☺️
bez "grupy wsparcia" :*

Ale ja tez Wam bardzo dziekuje;**


My dzis bylismy we wrocku na zakupach 😉 maly grzeczniutki jak nie wiem 😉 ale nic nie kupilam aby jemu bluzeczke 😉
A wy sie widze spacerujecie... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Loli ja sie wlasnie zastanawiam kiedy Ty przyjedziesz.. i jakies spotkanko czy cvos?? 😜 dzieci sa moze tylko za male na takie dalekie podroze.. ☺️

;** jutro zaczynam maraton zalatwiania o chrzcin.. eh masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...