Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mi tez wczoraj wypadly sznureczki ale z tego pekniecia chyba bo tamte co na zewnatrz byly to odpadly w tamtym tyg 😁
aga mi karte ciazy oddali, po co im ona by byla, moze zapomnieli Ci oddac...
zalamalam sie troche, nie bylam na 1szym zjezdzie, ale kolezanka mi dzwonila ze nie bedzie różówo. nauki w h** zadan domowych, i w ogole truudne rzeczy. nie wiem jak dam rade 😞 do tego praca mgr. a na za 2 tyg mam juz napisac 2 wypracowania i zrobic tlumaczenia! i tak co zjazd bedzie. i jednak 3 dni zjazdu sa a nie 2 bo cos tam wykladowcom nie pasuje. i ja bede musiala jezdzic co dzien -piatek sobota niedziela. nie wiem jak ja to zrobvie ale musze na nasteony zjazd jechac bo onbecnosc obowiazkowa prawie na wszystkim. ehhhhhhhhhhh nie wiem czy nie zrobilam zle nie biorac dziekanki no ale teraz juz pozamiatane trzeba spróbować. najwyzej bede powtarzac. szkoda tylko tych 4 tys co musze zaplacic! mam dosc wszystkiego. a Ola ciagle placze jak nei jest przy cycu, tak to zasypia od razu a ledwo ja odloze juz w ryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja juz nie wiem co robic. Ola nie robi kupy a jak juz zrobi to na zielono. kiedys byly calkiem twarde a dzis po 2 dniach nie robienia wsadzilam jej kawalek czopka i wyszla kupa zielona i calkiem rzadka, mala teraz spi jak aniolek juz 2ga godzine, a tak to nie spi prawie nic, pewnie przez ten brzuszek, tylko by ssala cyca bo wtedy ja nic nie boli 😞 😞 sprobuje ja tylko piersia karmic ale nie wiem czy sie uda. w nocy dostala butelke, ale jak tak ja karmie i tym i tym to nie wiem z czego te kupy takie!
anula jak tam Marcel po tym nan? czego zmienilas z tego bebilonu?nie chcial jesc czy co nie tak bylo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No po zwyklym bebilonie nie robil kupy...
po bebilon comfort niby ok z kupa ale zaczol wymiotowac...
dostal bebilon pepti i na poczatku ok a potem kupy zaczol wymiotowac i tez kupy zielone.
Po tym nan ok... chociaz jeszcze mu daje na zmiane z b.comfort zeby ordazu takiej zmiany nie mial...

Ale tez kupa czasem zielona jest... u kuzwa nie wiem juz o co chodzi.. tesciowa ze mleko za zimne i dlatego jest kupa zielona czasem, ale no cieplejszego juz mu dawac nie moge bo sie poparzy 😮 i nie wiem jutro ide do lekarki zobaczymy co powie 😉

Eh on mi znowu nie spi... ale nie plaka 😜 zaciesza sie caly czas ehhe.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczynki ja juz po zajęciach 😉
boziuu jak mnie ta kość ogonowa boli przy wstawaniu z siedzenia ;////
A jaka afera była z teściową 😜 teściowa oburzona na mnie na całej lini 😁
bo Mati jej powiedział wczoraj jak się wkurzył żeby się tyle nie wtrącała i nie wymądrzała bo sobie tego nie życzymy hahaha 🙃
Mały dziś nawet fajnie spał czuł chyba że mamuśka musi się wyspac przed zajęciami 🙂
teraz też smacznie śpiocha sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KURDE TE NASZE DZIECIAKI TO ALBO WSZYSTKIE RYCZA, ALBO WSZYSTKIE GRZECZNE 😮 ZGRANE JAK MY 😜 MÓJ CAŁY DZIEŃ JE I ŚPI 🤪 CAŁA CHATE WYSPRZATALAM, PRANIE ZROBILAM, OBIAD USZYKOWALAM, Z PAPIERAMI ZROBILAM PORZADEK 🤪 TYLKO POODKURZAC MUSZE 🙂 I NAWET TROCHE SIE WYSPALAM ☺️
KURDE BIEDNE WY Z TYMI CHŁOPAMI 😞 ZE MNIE TAKA SZCZESCIARA ZE MAM TAKIEGO CUDOWNEGO FACETA A CZEPIAM SIE GO O PIERDOLY 🤨 A Z SEXU U NAS NA RAZIE NICI 😮 JESZCZE CZASAMI COS POLECI MI, ALE OSTATNIO SIE TAK NAPALILISMY NA SIEBIE I CO ??? I DUPA 😲 NIE UDAŁO SIĘ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na faceta tez nie narzekam, tylko szkoda ze malo w domu ostatnio jest, ale tak z praca wyszlo teraz.. a jak jest to pomaga, w nocy wstaje, przebiera, kąpie, nosi i rozpieszcza małą... żeby jeszcze te kupy były dobre i żeby się malutka najadala moim mlekiem i spala fajnie to bym cieszyła sie na maxa, wtedy dam rade z wszystkim i z tymi glupimi studiami tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu będzie się najadała. Tylko musisz ją jak najczęściej przystawiać do piersi. Wtedy mleczko zacznie się częściej produkować. To tak jak z każdą z nas...Musiała się ilość dostosować do potrzeb malca. A na to trzeba czasu. Ja do tej pory nie dokarmiam małego. Tylko cyca je. Ale były momenty kiedy myślałam, że głodny, że za mało, że złe mleko....Trzeba to przeczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
hejka dupeczki !wróciłam 🤪
postaram się wpaść później jak się ogarnę 😜
chcę tylko powiedzieć jedno:
bogu dzięki za cesarskie cięcia 🤪
całuje Was wszystkie 😘 😘 😘


Chciałam się tylko przywitać 🙂 Jeszcze raz gratuluję i cieszę się, że masz to już za sobą 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej eloite 😘 😘 super że już jesteś 🙂 czekamy na relację i foteczki małego 😁

u nas była położna, obudziła mi małą...ale ta 'szalona' śpi nadal...od po 12tej!

kurde to ci złodzieje kart ciąży!!!!! przecież tam specjalnie nie pojadę 🙂

Aniu a przestrzegasz diety, czy jesz wszystko jak leci? bo moją nawet po pomidorze bolał brzuch 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KASIUKA dzielna kobitkooo 😁 😁 😁 super ze juz jestes 😘 😘
czekamy na relacje 😜 a synusiek cudowny! 🙂

ja bylam na spacerku i zachaczylam sklep gdzie tesciowka pracuje 😜 wziela malego na wage ...5400 niecale 😜 ale w ciuchach...jutro na szczepieniu ciakawe ile bedzie.

No wlasnie dzis dzieciaki wszystkie chyba takie spokojne jak czytal.. czy ktorys bobasek daje czadu?? 🙂
Domi aa to Mati odwazny ze tak jej sie postawil 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dzisiaj hmm..
wogole to pojechalismy sie zarejestrowac i nie mial kto z nią zostac wiec pojechalismy z nia 🙂 grzeniutko spala oczywiscie w urzedzie zaczela plakac, przebralam ją, nakarmiłam i jak wychodzilismy to zasnela. W domku troche w tylek dala a tak to juz spi 2 godzinki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle bylam w szoku bo tam mieli pokój dla matek karmiących 😮
i tam byl przewijak, lezanka i inne pierdołki 🙂
ale za to winda cudnnna.. :/
wozek ledwo sie zmiescil z nami a rączke to musleismy zlozyc bo czujniki wykrywaly i winda stala. Także nie można miec wszystkiego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
looo... taki pokoik to super sprawa... ja jak bylam we wrocku to modlilam sie zeby cos takiego bylo bo jak ten by dal syrene to glupio go na lawce ksarmic albo na parkingu, i tak samo przewijac.. ale nie bylo nic takiego... a na szczescie nie byl potzebny.

wszedzie w miejscach publicznych powinno byc takie cos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga przestrzegam diety i to bardzo. o pomidorze to jeszcze nawet nie myslalam. tyle ze ja ja troche dokarmiam sztucznym, a nie chce chwile zmieniac mleka. zobacze jeszcze pare dni jak bedzie. u nas o tyle trudno ze ja chora bylam i ona najpierw tylko cyc potem tylko sztuczne a teraz to i to i sier to tak wszystko zaburzylo. i pokarmu jeszcze malo i ona rozstrojona. wydusilam z niej dzis kupe czopkiem i od tamtej pory aniolek. spala 5godz zjadla polezala i znow spi 🤪 grzeczniutka dzis jak nigdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...