Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzieki Agus jestes kochana 😘
dzisaj rano wlasnie skonczylismy kolejna kuracje tzn dwie doby na sztucznym mleku i zauwazylam ze maly jest mnie zolty wiec chyba to dziala 🙂 rozmawialam z kolezanka ze szpitala ktorej corka tez miala zoltaczke i tez po powrocie jej wrocila wiec to chyba normalne.Najwazniejsze ze poziom bilirubiny spada i jest lepiej 🙂
A moj Adas wazyl w poniedzialek 3950g 🤪 maly grubasek haha tylko biedny tej kupy nie moze zrobic i jest marudny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ..

JA bylam w miescie przymierzylam 50 sukienek kilka spudnic.. i nic na mnie nie pasowalo, jedna byla okto sklepowa zamek wyrwala na mnie 😮i z rozmiaru 36 na 40 😮 😮 jestem wkurwiona i zalamana.. jade zaraz do innego miasta moze tam cos bedzie.

Co do szczepionek.. to jak wyliczylam to 3000 byloby potrzebne 😮kogo na to stac??? 😮
Kasiu no wlasnie podloz cos zeby na golym przewijaku nie lerzal albo go za raczke chwyc 😉
PErelka.. le wielgachna roznica 😜 hehehe
Asiu to maly klopsik z Adasia 😜


bede wieoczorkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly, ja zmieniam na większe, jeżeli przy przyginaniu kolanka do brzuszka dziecku w udko wbija się pampers (ograniczając tym samym swobodę ruchów). Albo jeżeli gumki się bardzo odciskają. Albo jeżeli kupa się w pampersie nie mieści 😁 a najczęściej te 3 jednocześnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domku 😉
po zajeciach poszłam do lekarza okazało się że to początek anginy ropnej 🤨
Maluszek dał nam tak w nocy ppalić że szok 😜
jak o 1 wstał na karmienie tak oczy jak 5zł i spać nie chciał do 3:30 a ja rano o 8 musiałam wstać na zajęcia ale jakoś dałam rade 😁 daje juz rade w tym zagonionym trybie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia u mnie to samo. Położe ją i za chwile ryk jak dotkne guziczkow a zwlaszcza w nocy.. Pieluszke mam flanelowa bo ona ją woli od tetrowych.
My wrócilysmy od lekarza 3380 g 😁
Rośniemy rośniemy 🙂
Agus nie wiem dlaczego tak wczesnie no ale mialysmy pojsc to poszlam. Co do szczepionek mi lekarka powiedziała zebym sie zastanowila jakie chce. Ale tyle na szczepionki to jest paranoja 🤔
Ok uciekam zagladne pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo szczepień to też sama się nad tym zastanawiam, bo to już za niecałe 2 tygodnie i nas czeka, a ja dalej nie wiem co zrobić,czy brać te skojarzone czy nie 🤢 tyle jest opinii co lekarzy, położnych i pielęgniarek 🤨 teściowa mówi żeby nie brać tej w 1 (ona jest pielęgniarka) ale sama do końca nie umie mi wytłumaczyć dlaczego, zobaczę jak ona przyjmie to 1 szczepienie, bo na rota-wirusy i pneumokoki dużo ludzi odradza 🤔 no po prostu zgłupieć idzie

no nic to, jeszcze chwilę czasu mamy, dobrej nocki mamuśki i dzidziuśki 😘 😘 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane moje :* wszystkie was mocno caluje i tesknie za wami okropnie i mam nowinke jedna ze neta o jeden dzien wczesniej przesuneli a wiec 12 podlacza mnie do swiata brzucholandi . U nas wszystko wpozadku mala w nocy spi po 5-6 godzin troszke gozej jednak jest w dzien bo sie musze tyle namordowac zeby ona zasnela za szok wieczorem sama nawet zasypia w lozeczku a w dzien cos ciezej jest jej no ale juz nie mowiac ze ona w placzu wychodzi zemna na pole i co wkladam ja do wozeczka i ona odrazu zasypia bez zadnych utrudnien i spi 3 godziny pelne a tylko wejde do domu to sie budzi odrazu nawet jak bym na palcach wchodzila zeby nic ja nie obudzilo to po 5 min sie budzi a dzis byla tak pieknq pogoda ze Olenke w sweterek tylko grubszy ubralam bo do sloneczka to mozna bylo by w krotkim rekawku isc kupki robie jak najbardziej regularnie zawsze popoludniu wali kupsztajla dzis byl on az po sam pepek heheh a co do sikania to u mnie to samo dzieci chyba lubia tak na swiazym powietrzu heh 18 idziemy do doktora na sprawdzenie bioderka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no to widze ze Oleńka grzeczna. Uff skonczyłam dermatologie jutro anatomia... :/
Zmęczona cholernie a jeszcze po ksiazke musze jutro jechac..
Moja spi od godziny 19 i prosze boga zeby dzisiaj spala jak najdluzej.
Szczerze to z dnia na dzien coraz mniej sily mam. Bez kawy teraz to nie ma szans.
Dziewczyny karmiace piersią jakie znacie sposoby zeby zwiekszyc ilosc pokarmu?
Mała chyba jednak ma za mało a nie chce jej dokarmiac sztucznym mlekiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki co tak mało do nadrabiania każda taka zajeta widać 😉
ale to normalne.
Myśmy dziś byli na spacerku zakupach i u moich rodziców 🙂
zjadam juz ten antybiotyk i mam nadzieje ze jak najszybciej wyzdrowieje.
I prosze by Kacperek dziś nam lepiej spał bo jutro znów trzeba wstac bo na pogrzeb idziemy.
Mam nadzieje że mały się dobrze dotlenił i będzie mi spał jak susełek dzis i mamusia się wkoncu troche wyśpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
dziewczyny czy któraś po cesarce brała zastrzyki przeciwko zakrzepicy?
bo ja je sobie robię codziennie, ale tak chujowo się po nich czuję, że dramat..
i nie wiem czy to normalnie 🤔


Kasiu
ja zadnych takich zastrzykow czy tabletek nie dostawalam.. 😮
Loli bardzo sie ciesze ze bedziesz wczesnie 😉))
Agus ten "odcisk " na usteczkach od ssania to Marcel tez ma... i to od pierwszego dnia 😮 i raczej to nie boli chyba bo juz kilka razy mu skorka sie oderwala od tego i na nowo sie robi. A typowo po jedzeniu to na calych az ma. Niby to od smoczka ale on i silikonowe i kauczukowe mial i nie zniklo...A Ty jaki masz smoczek?? moze od tego?
Elus, no Kwasik dobrze powiedziala, my wlasnie zmienilismy... i mysllam ze beda za duze ale sa ok 😉

Dzis maly grzeczny bylismy na tych zakupach, dramat jakis ale kupilam wkoncu. A teraz maly po kapieli i mleku spi juz grzecznie w lozeczku 😉
No i co dobre ze wkoncu jak jechalismy po ciemku autem to nie plakal... 😉 bo tak to bal sie 😮
Jutro przygotowania do tych chrzcin,i w sobote pelna para.. eh takze pewnie zagladne w poniedzialek albo niedzielke wieczorem 😉
Takze milego weekendu i spokojnych nocek kobitki:*** buziaki dla dzidziulkow:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tez juz po kapieli zaczelam robic malej kapiel teraz juz codziennie pojadla i ssie skoma lezac kolo mnie mam nadzieje ze zasnie sama jak wczoraj Anulka fajnie ze juz myslisz nad chrzcinami tzw ze juz teraz je bedziesz miala sama bym chciala juz cos zdzialac w tym kierunku ale jak patrzylam dzis na bilety do pl na 22 listopada i powrot 2 grudnia to wychodzi 100f a wiec nie ma takiej tragedi tylko musze juz zamawiac a najgorsze jest to ze nie wiem kiedy malej wyrobie ten paszport moze po tej wizycie 18 teraz pojade z nia do tej polskiej ambasady jak moj sobie wolne wezmie tylko najgorsze jest to ze czeka nas podrod godzine metrem wsumie mala juz jechala i jakos spala ale to tylko kilka stacji a to metro robi taki chuk ze szok no ale coz bede musiala tak czy inaczej podjechac tam jak najszybciej aby dlugo nie czekac znow na tej jej paszporcik ehhh Olenka mi tutaj walczy bidulka sobie zasnac nie moze a na oczka juz ledwo co patrzy a nie chce jej lulac prubuje aby zasnela sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas dramat 😞 mała nie chce spać, wczoraj wieczorem znowu kolka...ryk płacz...do tego zauwazyłam że powielam błędy mojej mamy i odsuwam Michała od 'prac' przy Ewie 😞
jak wieczorem ją tak kołysałam, to zdałam sobie sprawe że ani sie nie uczesałam, ani nie zjadłam obiadu...kolacji zresztą też nie 😞
do tego bierze mnie przeziębienie, łamie w kościach, jest mi zimno 😞 oby to szybko minęło...muszę się zebrać w garść...

Eluśka hmm ja też myślałam że mam mało pokarmu, raz wypiłam sobie herbatkę na laktację z Hippa chyba i teraz walczę z dużymi i twardymi cyckami 🙂

jedziemy dzisiaj do drugiej prababci Ewy,tzn ja z mamą i Ewą...bo mój w pracy :/ już widze ten ryk w aucie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluśka dobra jest herbatka dla mam karmiących z Hippa.Ja piłam dwa razy dziennie i karmiłam 9,5 miesiaca mojego szkraba 🙂 Pozatym staraj się pić jak najwięcej wody niegazowanej i jak najczęściej przystawiaj małą do piersi tzn.(wtedy kiedy chce ją ssac oczywiście) 🙂
U nas na początku mały chcial ssac co godzinę, czasem czesciej, potem się to unormowało ( gdzies koło miesiaca) jadl co 3 godzinki, jakby miał zegarek w dupce. Wiesz, poczatki są bardzo trudne i wymagają wiele wyrzeczen od mamy, ale warto zapewniam, dużo sil dla Ciebie kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...