Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

my też nadal 1 pampersy, te dwójki z huggiesa co mam to przeciekają...

buuterfly 3??? 😁 no to nieźle 😁 hmm co do wizyty w tesco to wcale ale to wcale Ci się nie dziwie że się wydarłaś!! chop to nawet najlepszy nie zrozumie co się w nas w tej chwili dzieje... 😮 🤢

Eluśka wózek pod pachę???? ja mojego w życiu nie podniosę!!! jaki Ty masz??

bobas witaj w klubie...moja wczoraj wprawdzie krótko płakała, ale tak jak mała Iga qrkowa - przystawiam do cyca a ta w ryk...tak jak by jej coś w tym cycku nie smakowało...?! a budzi się w nocy i je normalnie do samego końca cyca...więc QRKA chyba foch po prostu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
😲 😲 😲 😲 😲
http://www.papilot.pl/ciaza-i-dziecko/10195/Porod-w-slumsach-tym-kobietom-grozi-smierc.html
to sie nazywa poród 😮
tragedia...

Nie wiem czy oglądałaś Biała Masajkę... tam jest ukazana prawda co się dzieje w afryce z kobietami (niemal wszędzie tak się utrzymało) rodzą same... a mężczyźni nawet nie pomogą bo mówią, że cierpią bo są przeklęte...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja moj stelaz od wozka ledwo niose 😮
a z moim to mnie wkurzylo tez to, ze on wie, ze ja jestem nieokrzesany dzikus i wale w morde co mi nie pasuje 😠 i dobrze o tym wie....i juz nie raz sie o to klocilismy i obiecal ze nie bedzie mnie zmienial. i co? zapomnialo mu sie 😠 a mielismy dzisiaj jechac polazic po sklepach bo ja stanik chce a on dresy do pracy. i sie pytal czy pojedziemy. to powiedzialam ze nie. no bo co? pojade zeby sie mnie kurde wstydzil????? 🤨 🤨 🤨 sam niech jedzie....poza tym maly taka ma chrypke ze nie bede go w ten ziab ciagala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu to mu to po raz kolejny powiedz że miał Cię nie zmieniać! i jedzcie na te zakupki, dobrze Ci to zrobi 😘

a u nas chyba cisza przed burzą...mała elegancko śpi, budzi się tylko na karmienie...
tfu tfu odpukać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny ! 😞
ja nie moge co za noc 😞
mały nie spał do 5 i płakał to znów był spokojny i tak na przemian ale spać nie chciał 🤨
normalnie masakra byłam ledwo żywa rano dobrze chociaż że od tej 5 do 11 spał jako tako.
Ja znów mam starte notatek do opanowania na zajęcia a na dodatek ta choroba dalej daje mi w kość jem antybiotyki ale nic się nie kuruje bo cały czas gdzieś latam coś załatwiam ;/
Jeszcze z moim się pokłóciłam i poprostu mam dość 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 🙂 babiszonki 🙂
no właśnie nie ma - ja tam w buzi nic nie wiedzę, a zawsze jej zaglądam jak ziewa 🙂 wiem ze jak są pleśniawki to mleko mamy smakuje gorzko i dzieci nie chcą pić 😞 ja nie wiem co jej się dzieje 🤢 w nocy był spokój, obudziła się dopiero o 2.30 a później co 2 godziny, rano też było spoko a teraz powtórka z rozrywki jednego cyca zjadła ze smakiem a drugi już nie pasował a chciała jeszcze, i znowu umordowana padła 😞
ja idę robić szarlotkę, bo takiego mam maka ze HEJ! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania to sapnij trochę bo z inaczej nic nie zrobisz, a umordujesz się jeszcze bardziej 😞

niunia jeszcze śpi, a moja szarlotka w piekarniku, robiłam na dużą blachę, myślałam ze padnę przy cieście, muszę sobie kupić miksera z funkcja robienia ciasta 🙃 ale dumna jestem z siebie (bo ostatnio to mi krówka z torebki nie wyszła 😞 😞 )
idę posprzątać póki mała śpi, kurde a miałam jeszcze do mamy zaglądnąć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki 🙂
Nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić, chociaż część już przerobiona.
Mam ciągle jakiś problem z logowaniem, czytać mogę, ale żeby pisać to koszmar. Chyba drugi nick założe i zobacze czy da rade.
My jesteśmy na etapie szukania dobrego chirurga dziecięcego. Terminy to jakiś koszmar!!! Na fundusz to koniec przyszlego roku a prywatnie marzec! A my nie mozemy czekac, bo musza nam zdiagnozowac tego naczyniaka limfatycznego na szyjce. Zalamie sie niedlugo.
Kubus jest straszny zarloczek. Wyssiewa mi dwie cyce i do tego 100 sztucznego. Inaczej nie da rady, marudzi, nie zasnie i mlaska ciagle ze glodny. A poza tym to grzeczny jest bardzo, spi i je i spi i je i pomiedzy kupy wali hehe. W nocy tylko raz do niego wstaje ok. 3-4 juz sobie unormowal godziny i potem ok. 7-8 rano. Takze ja jest m wyspana i on tez.
Ze mna bylo gorzej. Jak juz wyleczylam nerki to przypałętał sie do mnie nieproszony przyjaciel w tylku i tak mnie bolal ze ani chodzic ani lezec ani siedziec. Wiec od tygodnia traktuje go czopkami i masciami i sa efekty. Chyba niedlugo sobie pojdzie. Mam nadzieje. Wiec jak on juz przestal bolec to nie moze byc tak pieknie, zaczal mnie ale to wrecz napierdalac zab ze az wylam!!! A zeby go zrobic to potrzebuje teraz ok 600 zl (zaczelam go robic juz przed ciaza) bo to porcelanka ma byc. Koszmar. Wiec cierpie. Dzis juz nie wytrzymalam i paracetamol wzielam. Ach jak to mowia jak nie urok to sraczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
suszarka mi się wczoraj spaliła a herbatkę koperkową wypiłam ja i on też dostał, wczoraj pomogło, ale dziś była masakra.
na szczęście teraz po kąpieli dostał cyca i pod sam koniec zrobił dla mamusi kupcię 🤪
dla takich chwil warto żyć 😁
więc następnym razem spróbuję jakiś ciepłych kompresów.

ja jestem już padnięta, myślałam,że jeszcze pouczę się do egzaminu ale nie ma chuja 😜
muszę kupić pas ściągający, bo mnie strasznie boli w miejscu gdzie mi brzuch opada 😮
a blizna po cięciu wcale.. na dodatek nadal używam tych podkładów poporodowych bo na zwykłych podpaskach bym nie wydoliła..

wczoraj miałam wieczorem pierwszy prawdziwy kryzys. ryczałam jak głupia, aż mnie łeb rozbolał. z jednej strony kochałam małego nad życie a z drugiej znienawidziłam sytuację w jakiej się znalazłam. z jednej strony miałam milion myśli z drugiej pustkę w głowie. prawdziwa wariacja. ale widzę, że powoli umiem się zdystansować i wyciszyć.
i dziś wstałam już prawą nogą 😉

w poniedziałek prawdopodobnie wpadnie do nas ojciec Alka. tzn. chciał wpaść już wcześniej, do szpitala, ale ja nie chciałam. to dla mnie dziwne i chyba krępujące. widzę, że już staram się go odgrodzić od nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu dacie rade z Alkiem 😉)
ja ledwo żyje po tej nocce, mam nadzieje że dziś maluszek bedzie spał lepiej 😞
jutro chce jechać na jakieś zakupy z moim przydałyby się jakieś spodnie nowa kurtka sweterek buty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak zobaczyłam jak drogie są teraz ubrania...Ładny sweter u mnie kosztuje 80zł 🤨 Wczoraj mały miał jakiś szał. Kilka godzin płakał. Tak sobie, po prostu...Ledwo żyłam. Z Krystianem sytuacja nadal napięta do tego stopnia, że mama chce mnie zabrać na kilka dni do siebie żeby mi pomóc 😞 Był też wczoraj wujek frania. Brak krystiana który ma firmę w Norwegii. Zostawił małemu kase. I powiedział, że będzie go jak własnego synka traktował. Poryczał się...A za pieniążki albo mu teraz bujaczek kupię, albo zostawię na szczepienie. Dzisiaj mamy jechać po prezent dla Julki. Ale nie mogę się powstrzymaĆ żeby mu nie dojebać żeby lepiej w aucie został.Bo znów się będzie wstydził.
Eloite witaj w klubie kalejdoskopowych natrojów 😉 A ojciec małego...Cóż...Sam się odsunął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laski! myślałam że te cycki pogryzione to bolą tylko na początku, że potem się przyzwyczają! a mała mnie tak użarła wczoraj wieczorem że ni hu hu nie dam rady nawet dotknąć tego sutka tak boli 😞 jak ją przystawiam to aż łzy lecą z bólu... 😞 w ogóle czy to normalne że mam czubek sutka biały? 😞 i tam na nim takie czerwone żyłki...booooli!! posmarowałam maścią i dzisiaj mała prawego cyca nie zobaczy! 🤢

po drugie...qrwa! myślałam i nawet Wam napisałam że już nie mam szwów, a wczoraj z ciekawości jak to tam wszystko wygląda 🙂 wzięłam lusterko i patrze a tam coś z pipki wychodzi...a to szew!!!! 🤢 te z zewnątrz zniknęły i nawet to nieźle wygląda...a co z tymi ze środka?? same wylecą? bo nie widzi mi się żeby ktoś je miał....wyszarpywać! 😞 jak to zobaczyłam to też się popłakałam 😞

po trzecie...mała wczoraj znowu koncert...na szczęście Mich się zaangażował i jak dwa dekle siedzieliśmy przy niej i ruszaliśmy grzechotkami bo się troche uspokajała 🙂 ale psychicznie to wykańcza...zresztą wiecie...dziś od 6 do 10tej nie potrafiłam jej uspać...

Iwwwa te terminy....!!!!!! mam nadzieje że uda Wam się coś szybko znaleźć jeszcze w tym roku, trzymam kciuki:***

eloite wiem co poczułaś...ja mimo mniej towarzyskiego życia to też czasem za nim płaczę 😞 ale to się unormuje, na pewno....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
Agaa ja tez tak mialam poranione sutki, ale u mnie problem tez polegal na tym ze maly nie mogl sie przyssac bo mam strasznie plaskie i tez mi sie taki biale robily i poranione i zylki i krwiaczki z tego powodu. Polecam Ci te kapturki na brodawki. Uwierz mi ze duzo mniej boli i sie szybciej sutki "naprawiaja" bo mala nie bedzie miala bezposredniego kontaktu. Moj sie tak przyzwyczail ze dzis z ciekawosci chcialam zeby wzial cyca bez kapturka to hgehe nie wiedzial co ma zrobic. Zreszta i tak nie moglby zjesc bez bo sie nie przyssa ale na czas regeneracji sobie wyprobuj. Jesli nie masz takich a sie zdecydujesz to kup najmniejsze. W aptece w zaleznosci od firmy kosztuja ok. 17 zl za dwie sztuki.
A moj maly jak zwykle jak na prochach spi jak zabity i tylko podchodze i sprawdzam ciagle czy oddycha 🤪 bo tylko je i spi i kupy i tak w kolko.
Teraz obiadek gotuje a po obiadku idziemy na spacerek. Ciekawe jak daleko dojde.

A chwile zalamania to ja tez mam. Na szczescie moj jest w domu wiec jak cos to sie malym zajmuje. Jakos nie umiem do konca sobie dnia zorganizowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...