Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wiesz co Aniu ja tez sobie tak tego nie wyobrażałam. Ze on bedzie mial mnie i mala w dupie 😞
Myslalam ze sie zmieni a on dopiero dzisiaj napisal co u malej.
Strasznie mi zalezalo zeby miala normalna rodzine a jednak chyba sie nie da.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez myslalam tak. I po samym porodzie myslalam ze sie zmienil. 😞
Jednak on chyba nie jest w stanie sie zmienic..
ja mu powiem, ze albo zmieni zachowanie w stosunku do malej i bedzie sie zachowywal jak rodzic albo lepiej niech znika z jej zycia bo ja nie chce zeby ona cierpiala przez niego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh a miala nie miec takiego dziecinstwa jak ja 😞
myslalam ze naprawde bedzie inaczej ale jednak on nie dorósł do bycia ojcem..
Ide sie sprobuje polozyc moze spac bo malutka sie pewnie obudzi nie dlugo a nikt za mnie nie wstanie do niej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje kochane tak zadko tutaj zagladam bo juz nie mam jak nawet ehh ale pociesza mnie to iz jutro do godziny 13 bedzie internet wkoncu co mnie bardzo cieszy a wiec kochane nie dam rady was nadrobic ale jutro bede miala lekturke ahh az sie doczekac juz nie moge pokazac wam musze wkoncu moja wielka olenke ktora wlasnie zasnela po kapieli jak trupek do jutra kochane buziaki i caluje was mocniutko dobrej nocki kazdej z was zycze a ja lece pod prysznic i spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde jak tak przeczytałam ile Marcel śpi to normalnie 🤪
też tak chce 😁
moja buba budzi się co jakieś 2-3 godz. i tylko przeskakuję z cycem to z lewej to z prawej strony 😉

dziś przychodzi ojciec Sashy 🤔
ale mam wrażenie, że on totalnie nie wie w co się chce ładować..
wiem tylko tyle, że od 13dni nic nie ćpa 🤨 (kurwa kogo ja chce dopuścić do swojego dziecka?!)
chyba był na ładnym tripie przez te dwa miesiące co nie mieliśmy ze sobą kontaktu, skoro wymyślił sobie odtrutkę..
bądź co bądź jestem sceptycznie nastawiona, choć owy facet niejednokrotnie mnie bardzo zaskoczył..

Eluś co do Sebastiana znasz moje zdanie. Tak jak Ania, uważam, że na Was nie zasługuje. Może kiedyś, gdy dojrzeje i przejrzy na oczy. W tym momencie szkoda na niego łez..
A dzieciństwo bez ojca nie oznacza porażki.
Nikola ma kochającą mamę, która zrobi dla niej wszystko i zobaczysz, że mała to doceni 🙂 😘

Aniu mam takie pytanie ile krwawiłaś po cesarce? I jaki czas te krwawienia były takie obfite? I kiedy zażyłaś pierwszej kąpieli? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja jestem jak cos to pisz na gg

Eloite ja po cesarce mialam jakis tydzien do półtora krwawienia a do teraz takie upławy troche brudne, ale nie duzo. Juz nie moge sie doczekac jak bedzie calkiem sucho. Ale moja szwagierka miala tydzien krwawienia i calkowity spokuj.

Buuterfly dzieki za emaila ale niestety nie ma zalacznika 😞 Super zdjecie hehe 🙂

A moj maly tez wczoraj taki jakis niespokojny byl wiec kapielka, cycek i do wyrka, spal do 3:30 a potem do 9. Tak to ja moge. W sumie codziennie tak spi. Ma takie stale pory juz wstawania.

Dziewczyny czy ktoras z was dawala swemu dzieciaczkowi mleko Bebiko? Bo ja mialam bebilon ten zwykly i zmienilam na bebiko i wydaje mi sie ze taki po nim jest niespokojny. Moze dlatego ze nie wprowadzilam powoli tylko odrazu zmiana? Nie wiem juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś skąd ja to znam...spokojnie, takie dni jak wczoraj mogą się jeszcze powtórzyć. cholerne hormony...tyle czasu w ciąży nie dawały spokoju, to teraz zanim to się uspokoi to też troche minie.
co do Seby to tak jak eloite napisała...dzieciństwo bez ojca nie oznacza czegoś złego - widzisz - ja np to bym wolała bez ojca niż z ojcem, może była bym dzisiaj innym człowiekiem? 🙂 a może przez to że on był to teraz mam ( czasem 🙂 ) twardą dupę 🙂? nie wiem, ale uważam że jeszcze troche i Seba dojrzeje, jeśli dobrze pamiętam ma 19-20lat, a co wtedy chłopcy mają w głowach? także cierpliwości i jednorazowych płaczliwych dni, bo i takie się nam przydadzą, byle nie za często 🙂 😘 😘

buuterfly ja również bez załącznika dostałam, a z chęcią bym sobie te kołysanki przesłuchała 🙂

eloite jak już piszesz o tym spotkaniu to o jego finiszu też napisz. ciekawe co sobie chłopak w głowie poukładał za scenariusz dla swojego ( waszego? ) życia....swoją drogą to zdradzisz ile ma lat?

my drugi dzień na butli, mała chyba zapomniała o cycku 🙂 jednak jak jej podaje mleko z cycka to widać że jej bardziej podchodzi niż te NAN 🙂

ejj wiecie co? dziś zauważyłam że właściwie to kolejne śpiochy są na mała za małe...więc Mich wziął centymetr i ją mierzy...i wiecie co?? wyszło 55cm!! qrwa nie wiem jak oni to mierzą w szpitalach...my próbowaliśmy różnymi sposobami i za cholere nie wychodzi te 60 albo więcej 🙂 więc o co chodzi? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!!!
mi juz drugo dzien cos net nawala jest za 5 min sie wylaczy i znowu wraca masakra 😠
Justi5pytalas sie o bilirubine wiec spadla juz do 10.8 🙂 pasteryzowanie mleka pomoglo maly nawet juz zaczyna nabierac rozowego koloru 🙂wczoraj bylismy u lekarza bo w posiewie wyszyl bakterie ale pani doktor stwierdzial ze to pojemnik byl zabrudzony do badanie ogolne moczu bylo ok.
wczoraj tez go zwazyly no i moj klocek ma 4190g 🤪rosnie jak na drozdzach.
Agaa widze ze uzywamy tego samego mleka w proszku NAN ja jestem z niego zadowolona a calkiem zrezygnowalas juz z cyca? ja caly czas sciagam i daje w butelce bo nie mam cierpliwosci siedziec z nim co godzine przy cycu nic nie moge wtedy zrobic w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja po cc moze z 2 tyg .. i teraz nic..nawet okresu nie mam 🤔 ☺️
ja tez chce wiedziec jak po spotkaniu 😜

Iwwa zmieniaj mleko powoli..najpierw dawaj na zmiane a potem wiecej tego nowego az wkoncu calkiem to nowe.. ja tak robilam i bylo ok 🙂
teraz mam NAN PROz probiotykami itp i ejstem zadowolona tez... i jest tanie ( podwujna paczka=600 g w POLO MARKECIE za 18.99)u nas to starcza na 3 4 dni 😜


kurde chce wystawic suknie slubna i nie wiem ile mam wolac za to...;/

ja tez nie wiem jak oni te dzieci mierza bo maly na szczepieniu mial 56,5 tylko pol cm urusl??? nie mozliwe a jak my go mierzylismy to nie mial nawet 56...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki co tam nowego?
mój i Oliwka sobie śpią to mam dla was chwilkę 🙂u nas noc dziś dość męcząca bo małą ciągle przy cycu chciał być i miała bardzo płytki sen i często mi się budziła.... 🥴teraz cwaniak odsypia ,a mamusia jak zawsze nagina a to sprzątanie ,a to obiad i pranie i tak w kółko nie mam czasu się zdrzemnąć........ale to się da 🙃dla mojego robaczka i tydzień mogę nie spać heh 🙃
dziś jedziemy z królewna do babci,a tak to u mnie nuda..
pozdrowienia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...