Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej mamuśki co tam u was?widzę,że maleństwa czasem dają koncerty he he....mojej tez się zdarzy.....ale na szczęście mam dobry lek od pediatry na kolki i mamy już z tym spokój ...
dziś była cudowna noc tylko 2 razy się mała na karmienie obudziła i teraz też sobie zamula grzecznie 🙂
wspominałam wam o kardiologu mała musi być pod jego opieką ,bo wykryli szmery nad sercem i mała dziurkę w przegrodzie byliśmy w akademii medycznej i mówili tam,że to dość częsta przypadłość u dzieci i to najczęściej samo się wraz ze wzrostem dziecka zarasta i póki co nie wymaga to żadnego leczenia a ni w niczym nie zagraża małej......kardiolog mnie uspokoił ,bo jak mi pediatra nagadał o wadach serca to myślałam ,że umrę.....ledwo ryk u niej wstrzymałam....napędziła nam stracha jak nie wiem pół nocy wyłam jak się o tym dowiedziałam strasznie bałam się jechać do kardiologa.......ale dzięki Bogu jest ok.teraz za 3 miesiące kontrola.........
wczoraj byłam małej załatwić chrzest i już kupiłam świecę i szatkę 🙂data chrztu to jednocześnie dzień kiedy małą skończy 2 miesiące.....14 listopada. 🙂
a tak to u mnie po staremu...
schudłam prawie 10 kilo he he
buziaki
😘 😘 😘 😘 😘
AHA DZIŚ MAMY Z MOIM PIERWSZĄ ROCZNICĘ ŚLUBU...DOSTAŁAM ZEGAREK I BUKIET RÓŻ HE HE SZKODA ,ZE ROCZNICOWEGO SIOPERZENIA JESZCZE NIE MOŻE BYĆ HA HA... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc mamuski.. ehh u mnie masakra.'
W sumie o tyle dobrze ze szkole skonczylam wczesniej..
z Sebastianem dramat. Juz nie wiem co mam robic 😞
Mała na spacerku spała ladnie w domu ja musialam przebrac bo sie przesiusiała co jej sie nie zdarza 😮
No i jak ja trzymalam na rekach to lulu. A ze za nie dlugo kapac sie musimy to nie chcialam zeby spala a ona i tak usypiala. No to ją polozylam do lozeczka i teraz oczy jak 5 zl i nie bedzie spac. A niech marudzi sobie, mi na reke zeby nie spala bo pozniej po kapiel0i problem z zaśnieciem bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂
u nas też nie ciekawie 😞 Iga od 2 dni ma kolkę, płacze strasznie po karmieniach, zwłaszcza wieczorem 😞 od wczoraj podajemy jej Infacol, ale zobaczymy dziś czy działa na razie to tak średnio. ja jestem załamana tym jej płaczem bo praktycznie się zachodzi, a ja wpadam w panikę, w tym tygodniu Dawid wieczorami będzie bo ma 1 zmianę a jak ją złapie jak będę sama to ja nie wiem jak sobie poradzę 😞 😲
Eluśka co się dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IWWWA OBYŚ MIAŁA RACJĘ ☺️
BUUTERFLY JA MAM TAKI SAM JAKA TY LEŻACZEK I MOJA MAŁA NAWET TAM W NIM WYSIEDZI ,ALE SZCZERZE TO MOŻE 20 MIN SPOKOJNIE POTEM JUŻ JEJ SIĘ NUDZI I MARUDZI.....WIĘC BEZ REWELACJI MOŻE JAKA PODROŚNIE BĘDZIE BARDZIEJ JEJ SIĘ PODOBAŁO... 🙃
MOJA MAŁA COŚ NAM ZASNĄĆ NIE MOŻE ZAŚNIE I PO 5 MIN ZAŚ OBUDZONA I NAJLEPIEJ NA RĘCE I DO CYCA..... 🤢 ALE TO SIĘ DA MIŁEJ I SPOKOJNEJ NOCKI WAM ŻYCZĘ.PA PA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sioperka moja to samo ale głaskanie po głowce chyba coś dało. No zobaczymy
a z Sebastianem co?
Krótko i zwięźle ma mnie i mała w dupie!!!
Mnie to tam walić ale to kurwa jego dziecko i niech ją traktuje jak wlasne dziecko albo niech znika raz na zawsze bo ja nie chce zeby ona kiedykolwiek przez niego płakała.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej my juz po chrzcinach 😉
Malutki spisal sie na 6... na mszy nawet nie pisknol nawet ksiadz go pochwalil 😁 prezencikow dostal ful.. 😉
ehh a ja sie tak na szykowalam a polowa jest do wywalenia 😮 tyle mi zarcia zostalo... jeszcze dzis byli dziadki moi i rodzice... masakra...a jestem padnieta jak mucha normalnie 😞
nie mam sily na nic 😞
I ogolnie to humor do dupy... eh z Karolem spiecia w huj o byle co.... 😮
wku mnie bo albo sobie siedzi na kompie, albo dzis pol nocy nie spalam..rano zamiast sie zajac malym a ja ogarne i siebie i w domu to nie.. bo po co on chce spac 😮 sapy ze mu salatki zle nalozylam... 😮 i ze nie mogl zjesc bo malym sie zajmowal..ale jak ja kurwa calymi dniami nie moge nic zjesc to jest git 😮 i ze za czesto myje glowe... i powiedzialam ze mnie to jebie bede wygladac kurwa jak lump dla jego satysfakcjia niech powie slowo.
Ze sie zachowuje jak moja matka..moze czasamio tak ale bez przesady...nie ze ja wszystko musze robic a ten gowno... jeszcze dzwonie do niego gdzie jest bo chce sie wykapac a ten z tekstem czy on nie moze miec chwili dla siebie dla swojego zycia.. a ja kurwa mac kiedy mam miec ten czas??? 🤢
coraz bardziej mnie to meczy.. to gadanie do niego i proszenie sie o pomoc bo on sam nier potrafi wpasc na pomysl ze ma cos zrobic... 🤢 ehnie mowie ze nic nie robi ale kuzwa... mam dosc w huj... tych himerow tego glaskania go wiecznie ze musi byc na jego postawione, ze wszystko sama musze ciagle, ze musze go prosic wiecznie o cos...
A on od siebie nic.
Nawet kurwa nie podziekowal mi za urodzenie mu syna.. eh
ogolnie ryczec mi sie chce w huj...


Przepraszam ze wam marudze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka śliczne zdjęcia z chrzcin !! 🙂
Ja musze iść do mnie do kościołą się dowiedzieć jak to jest z chrzcinami 😉
Myśmy dzisiaj byli na zakupach 😉 troszke się obkupiłam 🤪
Dopiero 22 dochodzi a ja już padnieta 🤢
A jutro na zajęcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tey musze na zakupy bo nie mam w czym chodzic kompletnie :/
Malutka spi wiec ide pod prysznic i pewnie zagladne jeszcze 🙂
Aniu sliczne zdjecia z chrzcin a jezeli chodzi o tatusia to doskonale wiem co czujesz bo ja sie meczylam tak z Sebastianem bo sam na nic nie wpadl zeby pomoc ani nic.. : /przesrane jednym slowem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimi dziękuję za informacje i pocieszenie! niech same wylecą skoro tak mają...

Iwwwa kochana, dziękuję za radę! mam te kapturki, ale jak głupia,niedoświadczona gęś kupiłam te w rozmiarze standardowym, nie patrząc na to jakie z nich są ogromy! i niestety nic z nich nie będzie...nowych mniejszych póki co nie będe kupować...moja to nawet butli nie umie chwycić, więc z kapturkami pewnie będzie to samo 😞

sioperka przede wszystkim się nie martw! pewnie wszystko jest OK, jesteście pod opieką lekarza, więc nie ma bata, będzie dobrze 🙂
i gratulacje z okazji pierwszej rocznicy 😁 😁 😁

buuterfly ja mam bujak, ale baterii to wibracji w dupke brak póki co, ale mała lubi w nim siedzieć 🙂 później podobno bardziej się przydaje jak już bobo się sobą potrafi zająć choć na chwile...

Anulka Tyś jest dobra 😁 najpierw to nam piszesz jaki Karol jest wstręciucha, a potem że do gina po tabletki zaiwaniasz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz coś od siebie Wam napiszę...
to była zdecydowanie najgorsza moją noc w życiu, a ból trwa do tej pory.
w moim cycu pogryzionym zrobił się zastój 😞 w nocy ból mnie obudził, cyc twardy aż do pachwiny mnie boli! o 3 w nocy zaczęłam odciągać, światełko delikatne, i patrze na to mleko, a one jakieś takie...niebiałe!! różowe 😞 z krwią 😞 mam dość!! jestem uwiązana przez ten cyc...

dziewczyny co karmią butlą...pytanko...
dajcie no jakieś plusy tego karmienia, bo ja się mocno zastanawiam....od dziś odciągam i uczę małą jeść z butelki, zobaczymy...w nocy już się poddałam i poleciał zdrowy cyc...
masakra! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja bym sie najpierw ratowała wszystkimi możliwymi sposobami a dopiero na szarym koncu sztuczne mleko, no ael oczywiscieto Twoj wybór 🙂
Ja wcale nie mówie ze łatwo bo wiem jak to boli a zwłaszczaq jak dziecko trzeba przystawic do takich piersi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga ja tez polecam kapturki, na poczatku i tak boli ale mniej a potem duuzo lepiej. ja tez glupia kupilam standardowe z aventa i nie chcialam drugi raz kupowac ale sie skusilam, chyba canpol rozmiar small i bylo super. bo w prawym cycu mam taka plaka brodawke wlasnie bo mala jej nie wyssala dobrze i bolalo fest. trraz czasem tez uzywam ale nie zawsze zeby sie nie oduczyla normalnie ssac bo jak dluzej to uzywalam nie spdziewaj na poczatku jak masz rasie problem z przyssaniem bez tego zaczal. ogolnie polecam chciaz cudów sie nie spodziewaj jak masz rany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś tylko jak to się ma do bólu porodowego? 😜 a jednak narzekam 🙂 hmm a mi do tego ropieje ta brodawka...też tak miałaś? 🤢
póki co mała zjadła odciągnięty z butli, pogrymasiła ale śpi...a następny odciągnięty już na nią czeka...a ja czuje się znacznie lepiej 🙂
Eluś a Ty na foto to też wszędzie z butlą jesteś, też tak robisz? nie mówię że chciałabym zobaczyć fotki z cyckiem 😜 ale tak pytam 😉

Aniu moja nie umie przez te kapturki...i też mam standardowy i jest dla jakiegoś mega ogromnego sutka!! bo mój się w nim zgubił 🙂 a na następne szkoda mi kasy, skoro na razie taki sposób się u mnie sprawdza...zobaczymy na jak długo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra!!!!
Przyszła polozna do nas i bogu dzięki 😞
Mała zaczeła wymiotowac przez buzie i nosek i zrobiła sie brązowa i powietrza złapac nie mogła 😞
Dobrze ze ta babka bylo bo ją wzieła wywróciła na brzuszek i jej pomogła złapac to powietrze 😞
Ona tylko wyszla a ja zaczelam beczec 😞
Aw zyciu sie tak nie wystraszyłam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...