Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Eluś, wiem co to za strach, mój Mały cały czas krztusi sie jak je 😞 Ale ssie aż mu powietrza braknie, mam wtedy stracha jak nie wiem. Dzisiejsza noc cudowna 🙂 Mały przespał najpierw 4 godziny, a potem budzil sie co dwie, ale to i tak lepiej niz jak budzil sie co godzine 🙂 Mam bardzo mało pokarmu, juz robie wszytsko zeby go bylow wiecej, pije hektolitry wody, 3 razy dziennie herbatke laktacyjna i carmi tez pije i malo to wszsytstko daje 😞 Jak juz totalnie jestem wykonczona to kapieli po moim karmieniu dostaje butle, ale sporadycznie. I potrafi po moim 40 minutowym karmieniu wypic jeszcze 60 z butli 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie mleczny nawał 😮 Ponoć po cc to normalne. ale mi pomagały masaże pod ciepła woda i odrobinka wina. i bylo po paru godzinach wiecej mleka.
agus ja robilam tak jak ty.odciagalam z bolacego cyca. i smaruj bephantnem i wietrz ile sie da.
elus ale teraz juz bedziesz chociaz bidulko wiedziala jak jej pomoc jak sie powtorzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!!!
Eluska mialam to samo tylko moj zakrztusil sie witaminami nie w ta dziurke mu wpadlo 😞 i tez nie mogl oddechu zlapac ja normalnie blada sie zrobilam ze strachu ale odwrocilam go na brzuszek i to pomoglo ale uczucie masakra przez godzine sie jesce trzeslam z wrazenia.
Aga pytalas o mleko w proszku u mnie jest tak
w dzien sciagam pokarm i daje przez butelke bo przy cycu mi zasypia i co godzine by jadl a tak to sciagam 100ml i przynajmniej wiem ile zjadl i budzi sie co 2.5-3 godziny.A w nocy daje mu w proszku NAN H.A bo lepiej i dluze po nim spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzy mi się godzinna kąpiel..

Eluś dobrze, że położna była, ale domyślam się jakiego strachu się najadłaś..

ja na szczęście nie mam póki co problemów z karmieniem. raz tylko pękł mi sutek, ale od razu nasmarowałam bephantenem i jak ręką odjął.
mój za to często ma czkawkę, mimo, że podnoszę go do odbicia po jedzeniu.. 😮
i bidulę męczy i męczy 😞

dobra biorę się za przerabianie materiału egzaminacyjnego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey laseczki 😉
ja po zajęciach, kacperek śpi wiec szybko zrobiłam obiad i ogarnęłam dom 🙂
ciagle chodze jakaś przęmęczona yhh ;/
A co do tego co sobie kupiłam 😁
to kupiłam spodnie, 3 sweterki czapke, paski 2 🙂 i to w sumie tyle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bobas a jak tam u was z ta bilirubinka . . . jak wyszly wyniki po tym jak przegotowywalas swoje mleczko ??

Ja jutro ide na badanie mam nadzieje, ze ostatnie ze swoim brzdacem jednak do innego laboratorum i modle sie by po raz pierwszy mial krew pobierana z raczki , a nei poznownie z glowki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5godzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jadła z butli, zasypiała na 5 min i pobudka i w ryk...i tak w kółko przez 5 godzin 😞 już nie wiem czy nie lepszy ten cyc...bo brakuje jej go 😞 może jutro zapomni...qrwa nie wiem co robić 😞

Eluś dokładnie tak jak któraś z dziewczyn napisała - teraz będziesz wiedziała co robić przynajmniej...masakra, współczuję tego odczucia...

u nas czkawka co najmniej 5 razy na dzień...i pytałam położnej - norma, bo takie małe dziecko to ma niewyrobioną przepone jeszcze i sobie czka.

jak mała mi dowali wieczorem kolkę to nie wytrzymam 😞

Dosik pozazdrościć tych zakupów...kto z małym zostaje jak Ty jesteś na uczelni albo właśnie na tych zakupkach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tez czkawke miala czesto ale teraz juz coraz rzadziej.
No z jednej strony bede wiedziec co robic a drugiej uwierzcie nie chcialybyscie zobaczyc jak Wasze dziecko sie meczy przez jakas minute zeby złapac oddech i to cala obrzygana mlekiem, ktore wychodzi jej wszystkimi mozliwymi drogami prawie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!
mała śpi to mam chwilę czasu...mój już do pracy pojechał ma nocki znowu cały ten tydzień na 18 do 6 i ciągle sama muszę wszystko robić....bo jak jut wróci to i tak śpi co najmniej do 13 więc mała zajmie się ledwo 3 godziny.......no ale trudno odespać musi....
dziś znów mała w nocy była grzeczniutka obudziła się od 22 o której poszłyśmy spać dopiero o 1 ,a potem po 4 i spałyśmy prawie do 10 😁 he he potem spacerek i tak prawie cały dzień mi śpi i je he he.
dziewczyny mam pytanie nie wiecie czy maści nie szkodzą jakoś na pokarm????bo mnie strasznie boli kark i ramiona i nie wiem czy mogę czymś się smarować ,a myślę o ketanolu ,a to dość silne.... 🤔w ciąży nie można było a jak podczas karmienia????
już się gubię w tym co mogę a co nie.. 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperko nie mam pojecia 🤨
agus zobaczysz ze sie wszystko unormuje...u nas tez byly takie dni choc maly ciagle tylko na cycu.
franus dzis grzeczny, krystian wolne mial to poszlam po stanik bo nie mam ani jednego dobrego 🙂 i mam stanik drogi, lecz idealny. a jakie piekne w nim cyce 🤪 mam nadzieje ze wiecej rozstepow nie bedzie sie robic bo cycki sa w koncu na swoim miejscu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly wszystkiego najlepszego dla Frania z okazji pierwszego m-ca 😁

sioperka ja też nie mam pojęcia...poczytaj ulotkę, albo w necie. wg mnie raczej nie można.

Ewa zjadła pięknie z butli po przebudzeniu i mama jest zadowolona 🙂 czy zawsze powinnam trzymać ją i czekać do odbicia?? bo w 8 na 10 przypadkó jej się nie odbija.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak zawsze Aguś. To nic, że się nie odbije. Ale mleczko spłynie tam gdzie powinno 😜 A dziękujemy za życzenia, dziękujemy 🙂 A no i starym zwyczajem hehe...Chciałam was poinformować o tym, że....w tesco pieluszki huggiej 182 szt bodajże , za niecałe 56zł 🤪 A te, które karmią cycem i dają vit K i D...W aptece MEDIQ mają promocję na K-vitum o D-vitum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus nie zawsze musi jej sie odbić. Czekaj tak 3-5 minut i juz. Pytalam poloznej i dzieciom nie zawsze sie osbija ale lepiej jest potrzymac w pionie troche.
Sioperka co do maści to nie mam bladego pojęcia.
Elus najlepszego dla Franka a fotka boooska 🙂
Jejku jak to leci szybko mi strasznie, moja juz umyta nakarmiona i lulu.
Mi ona sie budzi tak o 3 w nocy i o 6 rano 🙂
Takze noce mamy fajne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój pojechał zawieźć do Poznania brata. Dziad jeden juro leci do Egiptu na kurs nurkowania i zwiedzanie ☺️ Zazdroszcze. Ja to nawet nad morzem naszym nie byłam w tym roku 😠 Ale za rok aj goł on de bicz 😁 😁 😁 😁 A tak serio to smutno i straszno bez tego mojego dziadosława 🤢
Spróbuję zasnąć...Śpijcie dobrze puste brzuszki hehehe 😜 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGula jak jestem na uczelni to zalży jak Mati ma wolne to Mati, jak nie ma to moja mama albo teściowa zostają te kilka godzin 😉
a na zakupach maluszek był z nami 🙂
jejciu dziewczyny ale znów zalatany dzien miałam musiałam pokserować notatki i jeszcze je opanować 🤢 a masa tego jest ... ;/
a co do odbijanie to Kacprowi tez nie zawsze sie odbije czasem ma tak że nie odbija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to sie melduje 🙂
ehh maly mi cos sie przeziebil, katar ma i pokasluje.. jutro chyba do lekarza pojde.

Elus zaraz sprawdze meila 😉a te pieluchy to jaki rozmiar??

Aga mi butelka wygodnie pod tym wzgledem ze nie siedze godzinami z cycem na wierzchu, ze widze ile pije, i plus dla mnie ze moge jesc wszystko, nie mam problemow z sutkami itd 😉

A u gina 😉 hehehe lekko sie jakos wchodzilo na samolocik 😜 heheh tableteczki sa ale musze czekac na okres laskawie.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...