Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wczoraj to był najgorszy dzień jak do tej pory..
mały spał tylko 2,5h od 7mej rano do 23ciej..
powiedzieć,że wył cały dzień to duże nie dopowiedzenie.
na dodatek ubiegła noc też była kiepska i oboje byliśmy nie do życia.
miałam nadzieje, że jak tak poryczy to padnie ze zmęczenia, a on zamykał oczy na 10 minut, a później znowu..
i jak się okazało nie była to kolka.. tylko moje dziecko się stęskniło (bo dzień wcześniej mnie nie było w domu). chciał, żebym go nosiła, tuliła, przystawiała do cyca na okrągło.
ręce mi odpadają.
cycki bolą,że ich dotknąć nie mogę.
oboje mamy oczy czerwone i popuchnięte.
najgorsze jest to, że wczoraj wieczorem z tej całej bezsilności nim potrząsnęłam.. 😞
zamiast wyjść i ochłonąć wyładowałam złość na dziecku..
super dojrzale..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eloite kazda z nas cie zrozumie, bo a tez czasem juz sama z siebie wychodze a moja od jakis 3 dni nie wiem w dzien za cholere sobie nie moze usnac :/ w nocy klade ja i zasypia sama a w dzien masakra ile ja sie namecze zeby ona zasnela , i pospi 30 min i tez ryk 🙃 🥴 a wiec mozna wyjsc z siebie....

Elu wiem ze boskie sa te zdjecia praca Anulki boska.... bede musiala jakies wybrac i wzucic sobie na nk 😉 tylko nie wiem ktore ??? to z tymi duzo zdjeciami?? czy z paroma??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eloite tutaj sie nie ma czego wypierac!!! 🤪 🤪
Hmm zdania sie podzielone bo ona bardziej jest do mojego podobna , mowie wam!
Po mnie laska ma ciemna karnacje, uszy! usta, pipka 😁 hehe, ale tak to pozostalosc jest po moim 😉

Ej ona jeszcze zasnela 🤪 🤪 🤪 w szoku jestem lezy i tylko slysze jak jej burczy w brzuchu bo jadla ostatnio o 4 nad ranem 🤪 🤪 jakies 5godz temu ostrooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez te 2 na dole sie podobaja...swietnie szyszla 😜

zkasiu nie martw sie mi tez sie to zdazyla albo jak go klepie po pupie to mocniej jak by klapsa ☺️ ale to wszystko z bezsilnosci, i ze nikt nam nie pomaga... 🤨
sprobuj te krople... moze mu pomoga...

agus moj tez spi dalej na kolanach 🤪 czyzby koniec buntu????? 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek
u mnie nocka super zasnol o 23:00 a obudzil sie o 2:30 i o 8:00 zjadl i teraz spi dalej 🙂
Eliote nie dziwie ci sie ze sie zdenerwowalas ale tak jak pisalas czasami lepiej wyjsc i ochlonac bo dziecko tez czuje ze sie denerwujesz i wiecej placze.
aniu slicznie zdjecia zmontowalas.
Lolia olenka to jak nic modelka bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka wowowowowow 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ejjjj no boskie zdjecie japie****** jaka sliczna ta sesyjka !!! zakochalam sie...

A ola mnie az sturcha i mowi MAMO MAMO to moj MEN 😁

Tez chce taka sesje dla malej 😁.... no nie chyba sie Aniu musze u ciebie znalesc ty to fotograf pelna klasa , odrazu obrubka zdjec , miodzio !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂Aniu piękne zdjęcia ja mam wielką prośbę czy mogłabyś mi napisać na maila jak robisz te zdjęcia bo dojść nie mogę do tego oczywiście jak będziesz miała czas 🙂
  • Co do sioperzenia też się boję chociaż powiem wam że po badaniu nawet plamienia nie miałam i nic mnie nie bolało,a co do DUREX PLAY syper specyfik fajnie nawilża i jest słodki hihi 😉 mogę Wam polecić również z DUREXA żel intymny uwalniający dreszczyk emocjii rozgrzewa jak fiks heh 😜
  • A mój mały w czoraj wieczorem pierwszy raz strajkował ze spaniem na raczkach w pozie pionowej wszystko ok a na leżąco wrzask ehhhh pomęczył się i zasnął i spał od 21 do 1:30 Loli superaśną masz tą karuzelę Olusia tak na nią patrzy chyba jej się podoba 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka oj tak spodobalo sie jej strasznie 😉

    Ej powiem wam kochane ze dowiesilam pluszaki takie malutkie do tej karuzelki i ladnie teraz wyglada cos tam troszke swieci w nocy 😉 powiem wam ze nie jest zla jak zadarmo :]

    Bede sie musiala pewnie zaraz zbierac na jedzonko 😁 bo ona juz tutaj wariuje , burczy jej w brzuchu i pierdzi 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...