Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ej Elka, jak karuzela nie jest w takim stanie jak miala byc, to ja bym sie normalnie zwrocilam do sprzedawcy !
A metoda zostawiania dziecka zeby sie wyplakalo u mnie dzis dziala, normalnie lezy kolo mnie, ryczala chyba ze 2 razy i sama zasnela , bo tez sie jej widocznie spac chcialo a dzis w dzien to kiepsko spala....
Kurde nooo przytul sie do LUNY!!! i sie rozplacz!!!
Na mnie to zawsze dzialalo, i pies jakos mnie zawsze pocieszal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja tez ma czasem juz takie placze :/ one sa straszne, ale wtedy tez mozna odroznic kiedy dziecko naprawde placze a kiedy , placze bo placze swoim wymuszaniem :/

Ehhh kaloryfer caly zaladowany recznikami mokrymi i zimno w pokoju 😞 i smierdzi tym pranskiem fujjj nie nawidze tego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś jak ona fajnie gadusia sobie 🙂 cudownie! 'eeejjjj, eeejjjj' 😁 bosko! słodziutka jest 😘 😘

Elka bierz się w garść albo wypłacz się tak całkowicie, jutro nowy dzień, będzie lepiej! wszystkie znamy ten Twój stan i Cię rozumiemy! i dobrze sama wiesz, że to mija...wiecznie płakać nie będzie! pomyśl tylko, karmisz tym cycem, być może mały jak by dostał normalne mleko to by padł szybciej, a Ty wytrwała jesteś i dajesz radę~! dla mnie jestes superwomen że karmisz cycem! 🙂 ja to miękkie kluchy jestem, poddałam się...nie dbałam o to mleko, więc szacun dla Ciebie za karmienie 🙂 zresztą dla wszystkich które karmią tylko cyckiem...hmmm jest ktoś jeszcze taki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helooo 🙂 no wreszcie jestem dziś
zabieram się do czytania gaduły! 😉 😘 moja klucha już wykapana i śpi 🙃
Ela bądź silna, moja też ma dziki tydzień. Chce jeść co 1,5-2 godziny a ja wymiękam już (Aga ja tez karmię tylko cycem) i przestawiam ją na minimum 3 godziny przerwy a ona daje w zaparte nie zje za dużo i zaraz się domaga - MASAKRA najgorzej jest w nocy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas już 20:30 to Ewa już śpi...tak się staram codziennie żeby góra do 20tej juz spała.
i dzisiaj też się udało 🙂 odpukać jest bardzo grzeczna...moja mama mi zawsze mówiła że ja byłam taka spokojna tylko wtedy kiedy byłam chora...więc nie mam pojęcia czy jej coś jest czy nie, bo dzisiaj to serio nie słyszałam jak płacze!! i się wqrwiam bo przez tą poduszkę to ciężko się ją przytula!! 😞 a jak ją zdejmuję na chwile to mam ochotę ją z miłości udusić! 😞 serce mam w kawałkach przez to...
no to się wyżaliłam...

qrka kiedy Ty na ten kabaret idziesz? jutro?? faktycznie, Ty też samym cyckiem karmisz...
tez podziwiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ja myślę że tu duże znaczenie ma karmienie piersią u dziewczyn...moja się budzi góra dwa razy, raz...a ostantnio wcale w nocy. dostaje porcje mleka, zatyka ją i śpi...a przy piersi co dwie godziny się budziła... 😮
ech mój niedługo wraca z pracy to schodze z kompa, ale póki co jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa i tak jesteście dzielne z Ewą 😘 😘 dacie radę! 🙂
tak kabaret jutro o 20

... a ja czytam dalej
a od razu napiszę bo zapomnę
Aga świetne włoski 🤪 - swojego czasu tez robiłam taki kolorek, teraz to taka mysza ze swoimi 🙃
Aniu bombastyczna grzyweczka!!!! strasznie Ci z nią fajnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mam szans Was nadrobic 😞
oglunie chcialam tylko Wam powiedziewc dobranoc 😘
ja zalapalam kryzys nr 5000 😞
Mam juz kurwa dosyc... 😞 wiecznie sama ze wszystkim... inni tylko albo w kolko Karol to Karol tamto, albo MArcela rozpieszczaja ..a ja to huj...jak kurwa pierdolony robokop.. jak tak dsalej pojdzie to padne na pysk przed koncem roku... ten jeszcze ryczy caly czas.. a na koniec dnia kolejna juz dzis klutnia z Karolem... 😞
w pizdu z tym wszystkim nie bede smecic..

do jutra kobitki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka nie mamy innego wyjścia...musimy dać 🙂

ech Anulka, Loli, widzicie...my wszystkie same do wszystkiego! rozumiem to, też czasem wymiękam...a jeszcze jak dziecko rycy to dopiero...
wiem wiem...znamy to wszystkie bardzo dobrze 😞

jutro będzie lepszy dzień....oby! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czytam cały czas.....
o Wy czubki 😁 😁 czytam że życzycie miłego lotu Kasi 😮 i szukam po forum gdzie ta Kasia leci 😁 😁 😁 🤪 zaraz doczytam czy doleciała jeszcze 17 str

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tymi chlopami to jest urwanie gwizdka... 😠
ten maly potworek sie obudzil.... 😠
a dzwonie do karola zaryczana ze mam dosyc ze wysiadam a ten a czemu a po co a dlaczego a kto cie wkurwil .... 😮 mowie mu ze nie mam sil ze ten spi i ryczy i nic wiecej ze nikt nie przyjdzie nie pomoze mi z nim... ze wkolko tylko oni 2 sie licza ja moge na pysk pasc... a ten znowu a kto a czemu a po co a co .... 😮

eehh gdybym wiedziala to za nim zaczelam z chlopakami zostalabym lesbijka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wiem ze czasem nam ciężko
Ania, Loli, Aga, Kasia, Ela i Eluśka, Matra, Madzia i wszystkie nasze Wrześniowe mamusie
często zostajemy same ze wszystkim z naszymi obowiązkami i problemami
To dla Was:

Kobieta ma tyle siły,
że zadziwia mężczyzn...
Dźwiga ciężary losu,
rozwiązuje problemy,
jest pełna miłości,
radości i mądrości.
Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć,
śpiewa, gdy chce się jej płakać,
płacze, gdy się cieszy
i śmieje się, gdy się boi.
Jej miłość jest potężna.
Jedyna niesłuszna w Niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrka napisał(a):
ja czytam cały czas.....
o Wy czubki 😁 😁 czytam że życzycie miłego lotu Kasi 😮 i szukam po forum gdzie ta Kasia leci 😁 😁 😁 🤪 zaraz doczytam czy doleciała jeszcze 17 str



hahahah jestes najleepsza 😁 😁 😁 😘
normalnie mi humor poprawilas tym lotem Kasi 😜 ehhe

Pytalas o to opuchniecie wkolo szczepionki.. no ma ale na nodze... a na 1 raczce czerwony ptk... wczesniej nie mial a to to samo szczepienie.. wiec nie wiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...