Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli zaraz w dupsko ode mnie dotaniesz! ja jeszcze pamiętam jak smutałaś się że zostawiłaś swojego kochanego pieska w PL i że do niego tęsknisz!

zaraziłam Anulkę i sama się ścięła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh no tak tesknie, tesknie bo to dla mnie taki maly bobo byl....
A teraz to ja juz bobo mam i nie wiem tez jak on zareaguje :/
Bo nie kazde psy akceptuja dzieci....
Ehhh ile mala ululac.... moze mi zasnie sterta prasowania na mnie czeka :/

A z Anki to niezly gagatek jak sie sama obciela ja bym sie bala :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu no co Ty, jest prawie identycznie! na tym rok temu jesteś bardziej opalona i masz chyba farbowane włosy no nie? ale grzyweczka bardzo ładna i bardzo ładnie w niej wyglądasz 🙂

czuje sie w połowie zaspokojona 😁 mogę iść się...ciąć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ii tam..ehh... jakos nie czuje zeby bylo tak samo... ☺️

hehe w tej grzywce to jak mala Andzia wygladam hahah 😜 ale srac tam odrosnie 😜
ide szamac cos i lece po tasiemki albo sznurki do czapek... bo ma kilka tych pilotek a nie maja ani rzepu ani sznurka 😮

;** bede potem tylko mi sie nie rozpisywac za duzo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś nie tnij się 😁 Otnij kłaki tylko 😁 Aniu jak tak jak Aga...Widzę tylko, że na tym wcześniejszym jesteś bardziej opalona i włoski masz wyraźniejsze i grzywki trochę więcej przycięte...Taka gęstsza się wydaje 🙂 Ale to wszystko da się naprawić 😜 I nie chrzań głupot...Fajna dupa jesteś 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela 😁 nie dziękuję 😜

ej nie wiem czy wy też tak macie..
ale jak oglądam zdjęcia waszych dzieci, to aż mi się cieplutko robi, jakbym je kochała normalnie 🤪
normalnie nigdy mnie nie rajcowały zdjęcia dzieci, a na wszystkie NASZE się nie mogę napatrzyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa wogóle wam nie opowiedziałam.
odprowadzam młode do przedszkola. żegnamy się w szatni. one wychodzą, ja za nimi.
i słyszę płacz. nie ryk, nie krzyk. płacz. odwracam głowę, a tam chłopiec, na oko z pierwszej grupy przytula mamę i płacze.
aż mnie ścisneło w gardle. wyszłam z przedszkola i się poryczałam 🤪
chyba hormony jeszcze biorą górę.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Pewnie Eloite...Bo one są nasze ☺️ I tak już kiedyś myślałam, że jak by którejś z was czy maluchów czegoś brakowało albo stało się coś srasznego to robiła bym wszystko żeby pomóc 😲



JA KOCHAM WASZE DZIECI.... 😘 serio 😘 jak patrze jak rosna to az sie usmiecham, tak jakos dobrze na sercu sie robi 🙂 i tez gdyby cos sie stalo pomagalabym jak potrafie 😘

kasiu a wiesz ze nas to tez czeka? ryk w przedszkolu ? przed wyjsciem do pracy do nogi sie przykleja... to bedzie dopiero.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opitoliła, ale się nie podoba 🙂 tzn tylko je podcięłam, nic wyrazistego...jednak będę musiała odwiedzić fryzjera...

dziewczyny ja mam tak samo! pokazuje mojemu fotki, filmiki Waszych dzieci, a on się pyta po co Ty to oglądasz jakieś obce dzieci...on tego nie zrozumie nigdy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...