Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej!
Widzę, że za dużo już nie pogadałyście 🙂
Moja jak zwykle 4 i później 8..Ona ma chyba zegarek w głowie albo już zna się na swoim.
Jejku jak ja bym chciała, żeby mi przespała noc cala...Jak na razie tylko raz się jej udało 😞
Miłego dnia dziewczyny! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiesz jak ja bym się cieszyła jakby moja miała taki apetyt... 😞 Tylko pogratulować Nikoli i Ty się o nic martwić nie musisz.
Na tym mleku które dajemy jest napisane, że powinna 150 na każde karmienie ale nie da się jej zmusić. Lekarka mówi, że już takie ma upodobania i inaczej nie będzie ale no kurde martwi mnie to, że jest taka drobna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daje NAN Active. Lekarki jak się pytaliśmy czy może zmienić to powiedziała, że nie trzeba bo to bardzo dobre jest ale jak chcemy to możemy NAN sensitive dawać ale podobno nie bardzo dzieci lubią.
Elu ja tak miałam jak na cycu mała była...Ale to się miało normować z wiekiem:/ Jejku padnięta pewnie jesteś.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym ile razy ma dostawać dochodziliśmy jakiś miesiąc. 5 razy dziennie o określonych godzinach bo jak dostanie godzinę wcześniej lub później to mamy po jedzeniu. Częściej się nie dało bo po prostu nie chciała i się darła strasznie. No ale w sumie na tym moim Nan tak jest napisane ale mi się wydaje, że powinna jeść częściej.
Ale fajnie Eluśka, że jeszcze czasem dasz jej swoje mleczko. To bardzo dobrze dla niej 🙂
Elu kiedyś się unormuje..I ani się obejrzysz będzie spał całą noc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 😞
Elu ja wiem, ja mam dokładnie to samo, z jedzeniem spoko bo jem wszystko, pić i tak nie piję, wyjścia nawet jeszcze mnie nie ciągną, ale ona je co godzinę w nocy, i już za chwilę ciamka. Uwielbiam ja karmić, ale dziś w nocy myślałam ze mnie szlag jasny trafi 😠
..... i źle mi z tym strasznie, że tak się wkurzyłam
zamiast coraz lepiej to jest coraz gorzej 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ WRZESNIÓWECZKI;
TAK was podczytuje od pewnego czasu, i widze ze gorace temty tutaj sa 😁
i dobrze bo w zyciu trzeba sie posmiac i pozartowac , wasze bobachy cudne, Eluska twoja mała faktycznie rekordy bije w tym jedzeniu butli moj ma 5 miesiecy i zjada 150 tyle ze co 2h woła.
AA bym zapomniała te wasze oklaski i głupie komentarze sa od babek z kwietnia bodajze , głupia sprawa nie nawidze jak ktos próbuje zabłysnac inteligencja w taki sposób ale cuz sa ludzie i taborety 😉pozdrawiam i po oklasku oczywiscie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu mówisz masz!!! tabelka to moje drugie imie 😁 😁 podawać daty 😁
część znam, ale podawajcie 😘

od kwietniówek? skąd wiesz? ja lubię te dziewczyny! są super, fajnie tam piszą i mają słodkie dzieciaki...rozczarowałabym się...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...