Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli dotarłam do zdjęć..
Masakra wynajmować coś takiego..
ale powiem Ci, że nic z tym nie zrobicie. ani wy, ani oni.
ja mam podobnie w jednej z łazienek. jest taka wilgoć, że mimo wszystkich zabiegów jakie próbowaliśmy przeprowadzić na ścianie i tak zawsze wychodzi grzyb (a robiliśmy już chyba wszystko). teraz jest zima więc nie będzie możliwości, żeby go wysuszyć.

ja bym na Waszym miejscu zgłosiła się do agencji przez którą wynajmowaliście mieszkanie i zgłosiła niedotrzymanie warunków umowy. na pewno rozpatrzą to z korzyścią dla Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja wiem ze tego sie nie da wytepic!
A do agencji niestety nie mamy po co dzwonic- bo ta agencja przez ktora wynajmowalismy mieszkanie byla ona tylko taka posrednicza- i wszelkie uwagi musimy skladac do wlasciciela a nie do nich.
A wlasciciel wlasnie wczoraj byl zostawil nam czek na zrobienie tego sufitu i pojechal sobie na 2 tyg. powiedzial ze jak wroci to pomysli 😮 😮 superr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wariatki 😜 mi zawsze wszystkie adresy do wszystkich działały 😁 co mam zrobić? 😁

Loli grzyb!!!! fuuuj!!!! słów brak 😞 aż się wściekłam i gorąco mi się zrobiło! rzeczywiście nie przesadzałaś 😞 nie wiem co mam Ci napisać...jest mi cholernie przykro że mjusicie mieszkać w takich warunkach! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiemu musimy jechac buty kupic bo biedny w letnich jeszcze chodzi 😁
a ze nie chcemy czołgać się z Kacprem to trzeba go do mamy dac mojej i boje sie ze przez dziąsła niespokojny bedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak Agus! wydawalo mi sie wlasnie ze sobie myslicie ze pewnie nazekam na niewiadomo co 🥴 😞 😞

A tutaj nie ma zartów - i sama widzisz w takim pokoju jesc wigilie 🤔 bleee az normalnie zygac sie chce.

A i jak kazdy wchodzi do mieszkania to mowi ze jest takie smierdzace powietrze jak cholera 😞
A ja non stop z mala musze tutaj przebywac ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszła do Was tabelka z datami urodzenia 🙂
hmmm Loli no tak, ale myślałam...kurde! nie mam aż takiej wyobraźni żeby wyobrazić sobie TAKIEGO GRZYBA! bo szczerze to takiego jeszcze nie wiedziałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koło pół godziny. Facet był zaskoczony że mały sie nie bał wody w ogóle i zrobil nam kurs przyspieszony 😉 chcial go puscic juz samego ale trwało to juz dla nieg za długo i dalismy sobie spokoj. Mówił ze dobrze by bylo go zapisac na stałe kursy, ale co tydzien do Kr to nie damy rady 😞 ale zamierzamy jezdzic tak raz w miesiacu na pojedyncze zajecia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to super 🙂

Loli my jutro tez do lekarki...cholera ta wysypka mojej nie przechodzi, tylko jest jeszcze gorsza...jedynie na kolankach zeszła, ale ma to teraz strasznie suche! a na buzi...to już nie mówię nawet! z dnia na dzień coraz gorsze! wściekne się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...