Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ewelinka ewentualnie do szpitala na ktg...
ja serduszko usłyszałam dopiero po 30tyg więc nie miałam takich obaw.
wiem że dużo rzeczy w ciąży stresuje, ale spokojnie 🙂 wszystko jest na pewno ok!

buuterfly jakiej kurde Anki? naszej ? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf uf przejrzałam archiwum gg Matiego były tam razmowy z tą Darią ale na szczęscie nic takiego drobne rozmowy co słychać itp 🙂
kamien spadł mi z serca 😜
Wróciłam nie dawno z uczelni głodna jak wilk 😁
Kacper miło mnie przywitał posranym pampersem 😜
ogólnie jest ok 😁
tylko coś mi oko lewa nawala ;/
tak mi mgli chodzby taki światłowstręt 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obciela bym sie tak :
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://img3.imageshack.us/img3/3959/istock000005128371xsmal.jpg&imgrefurl=http://fryzurki.blox.pl/2009/12/FRYZURA-DLUGIE-CIENIOWANE-WLOSY-Z-GRZYWKA-NA-BOK.html&usg=__ot1M76EvA4HNntrZWszN6Km4KC8=&h=300&w=213&sz=18&hl=pl&start=22&sig2=3Gz4gRZDOzxuLPIfRuLPdQ&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=DlSxUoV50l_pIM:&tbnh=116&tbnw=82&prev=/images%3Fq%3Dw%25C5%2582osy%2Bcieniowane%26start%3D20%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26sa%3DN%26rls%3Dpl%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1&ei=eNMATez6Kon-4wbPob31Ag


tylko jak jej to wytumaczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elus przepraszam za tego smaka ☺️ ☺️ 😘 😘 😘
Ale stronka co Kasia podala.. mm.. pysznosci 😜 ehhe
Ale musze Ci powiedziec ze dalam linka na nk z psiakami.. i kilka osob dodalo tez wiec sie ciesze ze sie tez do tego dolaczyli 😉

Loli fotki piekne... 🙂 Ladny masz ten szary sweterek 🙂
A jaki Wy tusz zamiawialyscie??? swietny jest! 🙂
Odrazu dodaj fotki co Ci fryzjerka zrobila z wlosami 😉 aq kolor jaki chcesz?? 🙂

Domi dobrze ze w rozmowie na gg u Matiego wsio oki 😉 widac nie masz o co sie martwic 🙂

Eh maly cos mi sie popsol i plakal ponad godzine non stopa 🤢 🤢 ale padl i spi 🤔
zaraz ma tesciowa przyjsc.. ehhh 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki 🙂
ja tylko na chwile wpadlam zobaczyc co u was. Wywloklam sie wlasnie z wyrka bo jestem cholernie chora. Mam juz dosc i tylko ryczec mi sie chce. I mam nadzieje ze malego nie zaraze. Chociaz wydaje mi sie ze chyba jakis kaszel ma ale nie wiem czy to kaszel czy ciagle kicha, jakies takie niesprecyzowane. I zastanawiam sie czy nie podac mu zapobiegawczo calpolu, albo akurat jesli to kaszel. Jak myslicie? Czekac czy dac mu? Bo sama zglupialam.
Mam nadzieje ze do jutra mi przejdzie kurde bo mamy impreze urodzinowa mojej siostry. A nie chce spedzic jej w wyrze.
A i kupilismy samochod wczoraj, wiec Loliczku czekaj az sie naucze smigac po lewej stronie i jestem u Ciebie i Olenki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwcia a jaki fur kupiliście? No Anka Ty nie przepraszaj tylko ulep tam parę ciastek i w kopertę bombelkową i dawaj mi tu na choinkę 🤪
Ej, ale jaja dzwoniła teściowa i mówi, że już Kamil tzn brat Krystiana a chrzestny Frania jest w Polsce i jest nawet w Gorzowie 🤪 A miał dopiero w sobotę być 🙂 Kurczę nie wiem czemu się tak cieszę bo miałam z nim często ostre spięcia 😮 Ale jak już on jest to czuję, że święta i chrzciny synka tuż tuż i stąd ten nastrój 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...