Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dobry wieczor 😘
naskrobałyście troche od wczoraj 🙂
buzka dla KACPERKA 😘 z okazjii 3 miesiecy
ja wczoraj mialam znajomych spali u nas wiec troche wypilismy pogadalismy bylo bardzo milo 🙂
wy tez w wekeen zajete jutro pewnie sie ruszy na forum
PEREŁKA dziekuje za kartke 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dupeczki moje, jeszcze na moment wpadlam do was :* zobaczyc co tutaj slychac...?
Tak malo mnie teraz tutaj jest ehhh 😞 ale juz niedlugo bede z wami non stop..
Ja juz domeczona bylismy dzis znów u rodzinki ze strony mojej mamy padam na pysssska 🥴 🥴

DOSIK WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA KACPLUCHA 😉

Ja jutro znów bieganie po sklepach i pakowanie 😞

tesknie za wami okrutnie ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mam pytanie...
czy Wasze dzieci tez się podnosza za rączki do siadania? bo moja bardzo!!! i normalnie siedzi lekko trzymana...nie wiem czy to nie za wcześnie? 🙂
strasznie słodko wygląda taki bobas siedzący 😁 i jest zła i marudna jak ma leżeć na płasko...a jak ją posadze to taka szczęśliwa 🙂
a wczoraj dostała pierwsze jabłuszko!!! 😁 na początku troche sie krzywiła, a potem zajadała wszystko w około siebie brudząc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki,
Agaa moj tez ciagle sie podnosi do siadania, a jak go trzymam za raczki to sie siluje ze siedziec i koniec. Jak go posadze sobie na kolanach na wpol lezaco to sie juz sam podnosi do saidu, tylko jak siedzi to sie smiesznie chwieje. Tez sie zastanawialam czy nie za wczesnie, ale jesli on sam tak robi a ja go nie przymuszam to pewnie dlaczego nie? Slodki taki maly siedzacy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja kurde dalej chora, juz mnie to dobija.
Mam dzisiaj z siostra isc do przychodni zarejestrowac malego, ale ona jest w ciazy i od wczoraj ma straszna biegunke, nie wiem co jej jest a tu z tymi lekarzami masakra. Wiec nie wiem czy dzis pojdziemy. A kurde musze bo drugie szczepienie musi juz byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem juz na wykonczeniu psychicznym. Tak mnie moj wkurza na okraglo ze nie wiem jak to sie skonczy. Juz mam poprostu dosc. Wszystko co nie powiem i nie zrobie to zle, a mowi ze ciagle sie go czepiam. Juz normalnie nie wytrzymuje. Ja nie wiem co sie z nim stalo, ale to nie jest tylko moje zdanie ze on zmienil swoje zachowanie na gorsze. Niech sie wyprostuje bo normalnie go wypierdziele spowrotem do PL jak tak bedzie dalej. Nic tylko ryczec mi sie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ja tez ostatnio dawalam mojemu pierwszy raz jabluszko to sie strasznie zajadal. A za poierwszym razem dalam mu bardzo malo zeby zobaczyc reakcje i stopniowo zwiekszalam. To jak zabralam to byl ryk w stylu ja chce wiecej hehe
A wczoraj kupilam mu deserek jogurt z bananow i obiadek z kurczaka ziemniaczkow groszku i cos tam jeszcze. I to jest od 4 miesiaca wiec spokojnie moge mu dawac. A moja siostra powiedziala ze jak juz sie przyzwyczai do takiego jedzenia to powie mi jak mu fajne zupki gotowac z baraniny bo jej lekarz powiedzial ze baranina najzdrowsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupka już u mnie była i całkiem normalna, także chyba dobrze zareagowała na jabłuszko 🙂
popołudniu dawka nr dwa 🙂
baranina hmmm no ciekawe 🙂 się zacznie gotowanie dla maluchów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie brałam, to był początek ciąży, dostałam w piątek a w niedziele było już po wszystkim...więc może to nie było nawet to.
nie wiem, może rumianek można? nie mam pojęcia...
a kogo masz w ciąży? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...