Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc dziewczyny
  • Dosik zyczonka dla Kcpra od ciotki i 😘
  • Bobas nie ma za co 😉Nienadrobilam wszystko bo az 120 str 🤢 jestesmy ochrzczeni i przejedzeni hihi powiem wam ze wczoraj i dzis w nocy moj maly spal tak ostatecznie zasypal o 21 pil o 1:30 i spał az do do 6:30 normalnie bylam w szoku ze tak dlugo spi i to karmiony cycem 😁alez sie wyspalam dzis mnie zasypalo a w piatek dzieciaki do szkoly nie pojechaly bo auto mi zamarzlo
  • Agaa moj maly tez tak juz siedzi i jak sie go przechyli na lezaco to ryczy i sam sie podnosi i chodzi w sliniaku bo caly mokry jest tak sie slini
  • A co tam u was slychac??????
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    jak tam dzidziusie?
    moja dała pierwszy raz od nie pamietam kiedy nie zle w tylek w nocy
    bo maruda nie zjadła prawie nic po kąpieli
    i o 2 obudziła sie taka głodna że łooo
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej pipkii 😉
    juz 2 raz pisze tego posta bo mi wczesniej komp kaputen 😮

    Aguuss Ty moja zupko chinska 🤪 🤪 😘 😘 😘 😘
    Perelka dzoekowasc za kartke 😘
    Elus jak Seba?
    Kasiu nie rub smaka tzm tiramisu 😜 😘
    Domi syskiego naj dla Kacperka 🙂
    Iwa.. brawo dla Kubusiaa 🙂

    ehh.. u mnie wekend wmiare...
    bylismy wczoraj na basenie.. odwazylam sie 1 i ostatni raz 🤔
    wszystko bzlo oki dopuki w szatni moze 10 letnia dziewczynka po spojrzenia na moj brzuch nie powiemdziala MAMO CO TA PANI MA NA BRZUCHU 😮 🤢 🤢 🤢
    ja burak i biegiem do przebieralni 🤨


    a co u Was?? 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Anulka żartujesz??? to ci mała pipka nooo! bezczelny bachor 🙂 się nie przejmuj, za to że tak powiedziała to ona po ciąży będzie miałała 20 kg nadwagi, zobaczysz 😘 źiupko moja 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ale byliście sami czy z Marcelkiem?
    ja się wybieram w przyszłym tygodniu...i od dziś nie jem czekolady! cholera jak żarłok jakiś się ostatnio na nią rzucałam! 😞 uzależnienie pieprzone 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Agaa napisał(a):
    ale byliście sami czy z Marcelkiem?
    ja się wybieram w przyszłym tygodniu...i od dziś nie jem czekolady! cholera jak żarłok jakiś się ostatnio na nią rzucałam! 😞 uzależnienie pieprzone 😜


    iiiiii tam.. czekolada to zajebista sprawa 🙂)))
    sa taka robiona na ciasta lubisz?? domowa robiona z kakao??
    sami bo na tym basenie nie ma dla dzieci takich malych
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Agaa napisał(a):
    Aniu no właśnie dlatego chce iść! cholera a bolą coraz mocniej...cały dolny odcinek pleców do wymiany! takie bóle lędzwiowe jak by...też tak masz?


    tak... i piersiowy czuje mormalnie jak by kregoslup mi szedl przez lewa polowe plecoew.. tski ucisk albo jak by mi garb rosl 😮
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    nie 😮
    wole taką co moja wstrętna matka nam dała na Mikołaja, dupną tabliczkę ritter sport z orzechami ☺️ jak bym nigdy czekolady nie widziała, aż wstyd ☺️ ☺️
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ooo ucisk! czyli czujemy podobnie...myślisz że to przez ciąże?
    mam taką poduszkę podgrzewaną i jak jeden dzien się nią grzałam, to w nocy prawie mnie nie bolało...ale cholera przecież nie mogę tak dziennie, bo to żre prądu...a normalnie boje się iść do lekarza bo wiem że mam krzywy kręgosłup...żeby tam się nic gorszego nie działo 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    taaa....ja też malagę...kiedyś jadłam tylko malagę, bo tiki taków i kasztanków nie trawiłam, ale ostatnio zeżarłam nawet tiki taki..uhhh dobra koniec 😜
    wszystko przez qrkę i jej tiramisu 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Agaa napisał(a):
    ooo ucisk! czyli czujemy podobnie...myślisz że to przez ciąże?
    mam taką poduszkę podgrzewaną i jak jeden dzien się nią grzałam, to w nocy prawie mnie nie bolało...ale cholera przecież nie mogę tak dziennie, bo to żre prądu...a normalnie boje się iść do lekarza bo wiem że mam krzywy kręgosłup...żeby tam się nic gorszego nie działo 😞


    a jak bys smariowala na noc kremem tym fenistil czy innym jakims rozgrzewajacym......ooo wiemm.. MASC KONSKA!! zajebista sprawa.. sa rozne rodzaje i rozgrzewajaca tez jest 😉 babci karola smarowalam tym kolana i ulge miala... nie wiem czy sobie tego nie sprawie. smierdzi strasznie mieta ale trudno.
    no wlasnie ja to samo... a chetnie bym posdzla zeby mnie na fizykoterapie zapisala i masaze ☺️
    a czy przez ciaze... hmm... tak bo kregoslup sie wyginal itd ale nie pocieszajace jest to ze moja mama miala tez po mnie tak i ma do dzis takie rwy z kregoslupa nie moze sie wyprostowax ... ehh




    aaguss ty masz tak goroco w domu ze ewka w krotkim rekawku lata? 🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    nie pocieszyłaś mnie....cholera ja już się zabieram za ćwiczenia na tej mojej piłce, co miała mi poród wywołać 😁 i może dzisiaj spróbuje... 😮

    Aniu no ostatnio jak były te mrozy to wujek grzał bardziej i miałyśmy nawet 23 st, także lata w samym bodziaku i skarpetkach...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    nie mam zielonego pojęcia! chciałabym zrobić pierwszy raz te makówki 🙂 Ty podałaś fajny przepis, więc jak byś mogła to wyślij mi go kiedyś na maila, albo tu napisz to sobie zgapie...bo mój uwielbia a zawsze od swojej mamusi dostaje 🤢 więc może tym razem moje też mu będą smakować 🙂
    i nie wiem...może ciasto jedno zrobie i takie kruche gwiazdeczki...i może pieguski? nie wiem na ile mała mi pozwoli 🙂
    a Ty co będziesz robić?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Agaa napisał(a):
    nie pocieszyłaś mnie....cholera ja już się zabieram za ćwiczenia na tej mojej piłce, co miała mi poród wywołać 😁 i może dzisiaj spróbuje... 😮

    Aniu no ostatnio jak były te mrozy to wujek grzał bardziej i miałyśmy nawet 23 st, także lata w samym bodziaku i skarpetkach...



    ja teraz mam 22 ale jak np go do pieluchy rozbiore to widze ze ma gessia skurke 😮
    Agus TVN 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...