Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny witam z rana ,bo po raz kolejny już nie mogę spać 🤢 jak tylko mąż wychodzi do pracy momentalnie mija mi senność...ale to nic o 6:10jest na TVN style fajny program o maleństwach zawsze oglądam jak nie mogę spać 😜 moja córeczka kochana zresztą też już nie ma ochoty spać i pomału zaczyna szaleć w brzuszku 🤪wczoraj byliśmy z mężem po farbę do pokoiku córusi kupiliśmy zieloną limonkę będzie połączona z pomarańczowym i do tego jeszcze jakiś ładny pasek tapety muszę znaleźć i naklejki na ścianę....już niedługo będziemy malować...coraz bliżej narodzin malutkiej już nie mogę się doczekać 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
może wy mi doradzicie coś nie wiem co wybrać ,a już o niczym innym nie myślę jak o kąciku dla małej.........http://www.allegro.pl/item1036837929_bord_bordy_walt_disney_tapety_pasek_tapeta.html
Mojemu mężowi podoba się ten:http://www.allegro.pl/item1031740122_disney_pasek_bord_tweety_decofun.html tylko,że moim zdaniem jest zbyt wąski...........sama już nie wiem 😮 😮 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego 2giego linku fajne ale mi sie podobaja tylko te z kubusia, i to niektore, ale ten pierwszy super bo te oddzielne naklejki sa extra z ta kaszuszka, lubię ją 😁 ale jak bys chciała tylko sam pasek to nie wiem, tyle ladnych... zalezy od kolorystyki, nie moge sobie jakos wyobraziec tych twoich kolorów, zeby z tym różowym nie było przesadzone jak i tak laczysz 2 rozne na scianach.. moze wlasnie cos z tych spokojniejszych. trudny wybór masz 🙂 ale dasz rade. ja zmykam sie uczyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂
sioperka mi tam się podoba Tweety 🙂 i bardzo dobry pomysł mi podsunęłaś 🙂 będę szukać motywów dużego Tweety'ego, bo jest fajnie żółty, ma duży łepek 🙂 i ogólnie jest kochany 🙂 w sam raz na te moje brązowe ściany 🙂
więc dzieki i ja polecam Tweety'ego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez, jakbym miala robic pokoj to bym obkleila nim sciany 😁 ale w sypialni nie ruszam scian bo dopiero malowane i chce zeby takie zostaly, a pokoj dziecka urzadzi sie jak bedzie troszke starsze, i sie go przeniesie do tamtego pokoju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aqaa mój mąż też się napalił na Tweetego heh mi też się podoba,ale nie wiem czy znajdę jakiś ładne naklejki do kompletu na allegro coś tam jest ,ale niezbyt dużo....i ten pasek jest piękny ,ale wąski ma tylko 10 cm....no chyba ,że gdzieś znajdę te 17 cm to go kupię no i mężowi zrobię przyjemność,ze zrobiłam po jego myśli heh 😜 dziś idę z kumpelą połazić za paskami i naklejkami po sklepach może coś fajnego znajdę .To wybieram tweetego-wygrał przewagą głosów dzięki heh 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga mam pytanie do ciebie o zus 😁 😁 jak sie jest na zwolnieniu to za pierwszy miesiac wyplate placi pracodawca, a co ze skladkami zus? w tym 1sznm miesiacu pracodawca dalej to placi normalnie i dopiero od 2go miesiaca wszystko przechodzi na zus czy juz w 1szym pracodawca jest zwolniony z zusu a tylko pensje placi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurra Tweety rządzi 😁
a powiedz mi sioperka, czy Ty kupowałaś może materacyk do łóżeczka? bo nie znam cen sklepowych, tylko te z allegro, a wszystkie są z tego samego wykonane, więc kupie chyba jeden z tańszych, niemarkowych.
ach te chopy, zobaczysz jaki będzie zadowolony że zrobiłaś po jego myśli 😜 aż normalnie nie wypada żebyśmy ich tak rozpuszczały 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki, ale miałam paskudną noc 😞 - śniły mi się okropne rzeczy, nie będę nawet pisać, pierwszy raz odkąd pamiętam obudziłam się z płaczem. Na szczęście niunia wyczuła paskudny nastrój mamusi i fika koziołki od samego rana moje słoneczko 🙂 My dzisiaj na wizytę idziemy, ale USG też jeszcze będę musiała poczekać. Dobra muszę jeszcze coś popisać trochę przed wizytą bo na weekendzie mamy gości od Dawida ze studiów i nie będzie jak a chciałabym wysłać już ten paskudny rozdział 🤔

Sioperka mi tez się Tweety bardzo podoba - dobry wybór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczynki przepraszam ze mnie wczoraj nie bylo ale jakos tak wyszlo ehh dajcie spokuj wlasnie przeczytalam 16 stron 🙂 no nomralnie masakra
Wiem ze pisalyscie cos o praniu ubranek i wiem ze nie powinno sie plukac w zadnym plynie do plukanie poniewaz dziecko ma strasznie wrazliwa skorke i akurat moze byc uczulony na jakis plyn i co puznej kochane bedziecie znow wszystko praly od nowa, podobno najlepiej tylko w proszku dla dzieci i tyle 🙂
Elus lozeczko bardzo sliczne wlasnie sama sie zastanawiam nad takim kolorkiem lub nad bialym ale zobaczymy.
Moja mala coraz wjeksza jest a ja hmm razem z nia napewno z +3kg tez na plusie bede sie musiala zwazyc jak bede na wizycie w pon u poloznej.
A tak to u mnie jak narazie wszystko wpoazdku mala jak zaczyna psocic figle to po poltora godziny normalnie skacze po brzuszku az zaczyna sie to puzniej robic lekko meczace ale dajemy rady 🙂
Kurde dziewczyny zauwazylam ze strasznie duzo sluzu wydobywa sie z mojej macicy :/ tez tak macie? Jest ona kolorku jakiegos zoltego i strasznie taka leista...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny, co do prania ubranek i wszytskieg z czym będą się stykały nasze malenstwa, czyli także nasza piżama, najlepiej wyprać w platkach mydlanych, można je kupić albo zrobić z szarego mydla 😁
Loli: a nie masz jakiś dodatkowych dolegliwości? typu ból brzucha, pieczenie, lub ten śluz ma jakiś zapach itp? Bo może być to jakaś infekcja czy cos w tym stylu, jeśli nie masz żadnych objawów, to jest to raczej fizjologiczne, upławy są normalną sprawą w ciąży. Jeżeli coś jednak jest nie tak lub bardzo jesteś zaniepokojona to może zadzwoń do swojego lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja dzidzia jest malutka i mi sie termin przesunal na 23.09 moge zapomniec o sierpniu.. ciekawe czy ten termin z usg to faktycznie bardziej sie sprawdza czy poprostu dzidiza sie rodzi tak jak mialo byc mniej wiecej z miesiaczki tylko jest mniejsza albo wieksza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli już to wczoraj pisałam: moja dzidzia jest wstydliwa po mamusi 😜 ale niech jej będzie 🙂
w sumie to mogłabym zaufać lekarzowi który podobno coś tam widział...ale mi się wydaje ze widziałam siusiaka 🙂 ale w końcu to on jest ginem a nie ja 😜

Loli hmm ja wczoraj pytałam o ten śluz, bo u mnie też go sporo...ale powiedział, że póki jest jednolity, koloru białego to jest to zupełnie normalne. Zapytaj o ten żółty...może to chwilowe, ale lepiej tego nie lekceważyć. Mi powiedział jeszcze, że jak tylko w tym śluzie pojawią się grudki to od razu go informować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz sobie spisuje pytania, bo ze stresu zapominam.. a jak zapomne spisać to Maż mi przypomina 🙂 z tego co kojarze to z grudkami sa przy grzybiczym zapaleniu.. ale poki co to nie stresuj się za bardzo do poniedzialku, bo Maleństwo to czuje. Gdyby ściemniały/zrobily sie pomarańczowe to zgłoś się od razu do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli nie wiem, ale pewnie o nieprawidłowym działaniu 'czegoś' 🙂 w sensie jakimś zapaleniu czy cuś. nie ważne o czym, trzeba to zgłosić lekarzowi i leczyć.
Aguś się nie przejmuj, ja sobie pytania zapisuje od wizyty do wizyty na kartce i później chce mu zadać. Ale tak się złożyło że teraz tej kartki nieszczęsnej zapomniałam... 😜 i np nie zapytałam o szkołę rodzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe jakos to bedzie napewno wszystko jest ok wjec sie nawet nie stresuje 🙂
Ale mam kilka pytan i mam nadzieje ze nie zapomne
Juz sie nie moge doczekac aby uslyszec bicia serduszka mojej malej gwiazdeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...