Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aqaa co do materacyka to w sklepach mają ceny od 70 do 120 takie już porządne z kokosu i gryki ,bo te ponoć są najlepsze....piankowe są za grosze ale nie są dobre dla dziecka.Co do śluzu to też mam wiadomo,ale taki biły czyli wszystko ok Loli może to po prostu jakaś infekcja częste to jest w ciąży nie ma pewnie co się martwić tylko lekarzowi o tym wspomnij.A co do usg to ja jeszcze też po 30 tyg będę miała a co do terminu to mi się nie przesunął...przynajmniej na ostatnim usg lekarz nic nie mówił,bo córunia jest taka duża jaka powinna w tym czasie być...a może nawet z lekka większa w końcu ma 566g he he 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka super pozazdroscic tylko, ja jak bylam niedawno na usg i chcialam filmik to babka mi powiedziala ze juz sie nie da 😞 ze tylko na 1 usg mozna bylo sobie zrobic , wjec pewnie jedynie prywatnie mogla bym sobie isc zrobic filmik 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sioperka kurde tez taki filmik chce 🙂 ale najpierw zdobędę usg zeby miec juz w domku 🙂 No jednak prywatnie jak sie chodzi to czasami jest lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny 🙂
Ta masakryczna pogoda mnie dobija znów leje i jest chłodno ;/
Dziś mój miał wolne i naszczeście przyszła z wykładów a tu ładnie wysprzątane i obiadek zriobiony 🙂
mmm mogło by tak być już zawsze :P
a moja dzidzia dziś od rana aż do południa ciągle ruchliwa 😉
Loli: pytałaś o ten śluz też mi leci taki z macicy ale bardziej taki jasnawy
Sioperka: Ślicznyy ten paseczek z tweety 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No najgorsze czeka wlasnie przed nami lato,upal ehh a my zero basenu, zero opalania tylko cien i dom nic wjecej 😞 az mnie zaczyna to lekko dolowac ta mysl 😞 bo zawsze sie czekalo na to lato a teraz to az sie go zabardzo nie chce ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mam nadzieje , ale jak beda gorace dni to tylko pewnie bede zazdroscila ludziom jak sobie beda jezdzili nad morze i wogule 😞
A wy co sadzicie o takich wypadach?? morze,slonce,plaza,stroj kapielowy itp.
Niektorzy w cieple kraje leca albo cos z takimi beboszkami,z tego co ja wiem to nie mozna sie opalac i unikac slonca ale tyle razy sie spotkalam z jakimis zdjeciami z ekzotycznymi widokami
Co wy o tym sadzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie brzuszki w tan jakze brzydki dzien.. Yhhh mi sie obiadek gotuje wiec mam chwilke zeby napisac. No co do lata to az sie boje zeby gorące nie było bo ani sie opalac ani nic 😞 ehh... no ale mam jak na razie jakze ,,piękną" wiosnę za oknem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam dzisiaj w necie że przez ten pył wulkaniczny to w te lato słońca ma być zdecydowanie mniej...ogólnie ma być paskudnie. Więc może nie będzie tak źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli: wiesz co mi znajome mówiły ze jeżdziły z beboszkami na abseny tyle ze były one przykryte ręcznikiem 😉
ale ja szczerze bym się obawiała, bo słyszałam ze mozna jakiegos udaro dostac albo zasłabnąć, obawiała bym się 😞
nie wyobraż sobie z takim big brzuszkiem w strój wskoczyc i na plaży lerzeć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...