Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Seriooooo? Ale co tak długo trwa?? Bo tato ma decyzję kredytową w parę godzin ze względu na duże zarobki więc co jeszcze może tak długo trwać??
Wogóle tato do mnie wczoraj z tekstem że muszę iść do pracy bo na mieszkanie nie wydolimy a ja nie chcę go zostawiać z teściową;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No u nas zawalił bank...Decyzja była, ale nagle im się przypomniało, że mam sobie załatwić przedłużenie umowy w pracy. A że moja firma ma siedzibę w Bydgoszczy i wszystkie pisma trzeba było pocztą wysyłać to trochę trwało. A kto będzie u was opłacał ratę i rachunki? Bo z jednej pensji to my byśmy nie dali rady...No chyba, że Krystian zarabiał by minimum 4tys 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dwóch godzinach strasznego ryku i wszystko na 'nie' padła 😞
tylko nosić i nosić, to ponosiłam trochę ale odkładam i ryk straszny...więc położyłam się obok i razem ryczałyśmy 😞
dawno tak złego dnia nie miała 😞

Domi włosy super głupku! świetne wyglądasz! palne Cię jak Cie spotkam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
No u nas zawalił bank...Decyzja była, ale nagle im się przypomniało, że mam sobie załatwić przedłużenie umowy w pracy. A że moja firma ma siedzibę w Bydgoszczy i wszystkie pisma trzeba było pocztą wysyłać to trochę trwało. A kto będzie u was opłacał ratę i rachunki? Bo z jednej pensji to my byśmy nie dali rady...No chyba, że Krystian zarabiał by minimum 4tys 😜

Eluś kredyt będzie spłacać tato a rachunki płacimy my 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki mam pytanie do mam karmiących sztucznie z dodatkiem kaszki , jabłuszka itd, mianowicie czy wasze dzieciątka też robią takie zielonkawe kupki i na poczatku takie ubite jakby ktoś je rozwałkował na ciasto do pierogów a później rzadsze już koloru zołtawo pomarańczowo brązowego...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Independent_19 napisał(a):
Dziewczynki mam pytanie do mam karmiących sztucznie z dodatkiem kaszki , jabłuszka itd, mianowicie czy wasze dzieciątka też robią takie zielonkawe kupki i na poczatku takie ubite jakby ktoś je rozwałkował na ciasto do pierogów a później rzadsze już koloru zołtawo pomarańczowo brązowego...?


tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...