Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej,
u mały śpi a ja jak zwykle zalatana, szybko obrządziłam bo za godzine wpada siostrzenica do mnie i bedzie do 18 wiec pozniej nic nie zrobie.

Loli jak juz to w centrum sie spotkamy, przeciez nie bedziemy siedziec w chacie co nie? Tylko pogoda musi być ładna bo jak będzie taka jak dzisiaj to klapa straszna. W ta niedziele pewnie nam sie nie uda, ale w nastepna może. Dam Ci jeszcze znac.

A ja juz wczoraj happy ze samochod naprawiony, pojechalam nawet na zakupy ale ledwo do domu wrocilam bo znow ciagle mi gasł i nie mial mocy i jechałam jak ciołek. I stanelam na środku skrzyzowania na awaryjkach i odpalić go nie mogłam. Ech masakra. I mechanik powiedział że to pewnie komputer padł i masakra naprawiac bo to minimum 350 funtów. Załamie sie. I ani go teraz sprzedac ani dupa wielka. Jestem tak wkurwiona ze nie pytajcie.

A dzisiaj siostra podeszłała mi linka ze u nas babka łóżeczko chce oddać, wczoraj wystawiła ogłoszenie wieczorem i dzwonie z samego rana do niej i mowi ze juz jakis facet ma przyjechac oglądać to łóżeczko ale jesli nie przyjedzie to do mnie zadzwoni. Niech nie przyjezdza, bo dosc mam tego kojo bo strasznie nisko mały leży i ciężko się go wyciąga. Ale jak sie nie ma to dobre i tyle, a szkoda kupowac mi nastepnego lozeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...