Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

ania87 napisał(a):
Może ktoś niedługo do mnie dołączy 🙂 jeszcze bardzo wcześnie ale ja już wiem i bardzo się cieszę 🙂 🙂 🙂 🙂


rok temu Ania założyła wątek!
gdzie te wrześniówki z 2011roku?? bo się doczekać nie umiem i sama wątek założę 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehe, nie no...poczekamy jeszcze! ale ja góra do 21go, bo wtedy potwierdziłam ciążę 🙂 🙂
wiecie że mi chyba niedobrze z tego powodu ze sobie przypominam jak to było rok temu??
rok temu dokładnie 7go już wiedziałam że coś jest 'nie tak' i jechałam na uro świadkowej już z przeczuciem... 🙂 a teraz to przeczucie leży w łóżeczku 😁 jakie to...magiczne!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/506/19de5a52e475eaa0.jpg[/IMG][/URL]
Elu przepraszam ze dopiero teraz ale nie mialam tego zajaczka.. znalazla mi tesciowa ale to bardziej powstanca przypomina 😜 nie ma ucha i reki 😜


:*** aaa to jak zalozycie im to mi podajcie linka to sobie u nich popiszemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu już szukam...

a ja dałam moej przed chwilą pierwszy raz samą kaszkę!! haha ubaw niezły bo trzymałam ją na rękach i karmiłam łyżeczką! i jak worek bez dna 😁 😁 wpieprzała jak dzikus 😁 teraz leży i się dzidziol cieszy do siebie 🙂 bo pełny brzuszek to zadowolona 🙂 🙂
o kurde! właśnie leży koło mnie a ja koło niej i pisze na lapie, a ona mnie za ręke złapała i przytula się policzkiem!!! moje słoneczko 🙂 🙂 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki :*
ja dziś dopiero teraz dałam radę zaglądnąć ☺️

zaraz nadrabiam powiedzcie mi tylko czy zagęszczacie mleko dla maluchów? bo moja już osiągnęła apogeum w nocy i 6 razy się budziła na karmienie 😮 😲 😠 i postanowiliśmy że przechodzi na butlę, na razie na noc, a że z butli tez nie wiele pije to będziemy jej zagęszczać, żeby na noc się najadała. powiedzcie mi jak to robicie i czym??? słyszałam że Sinlac jest bardzo dobry, kupiliśmy, ale tam pisze, tylko jak robić sama kaszkę, a nie ma nic o zagęszczaniu, to zgłupiałam 😮 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloo Asiu 🙂
moja rzadko ma okazję bo u nas bardzo mało oglądamy TV, ale jak gdzieś jesteśmy i coś leci to patrzy jak sroczka w kość 😜 z tym że nigdy dłużej jej się nie zdarzyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka ja jeszcze nie zageszczam ani nie podaje zadnych posilkow moj adas tylko na mleku modyfikowanym jest wiec ci nie pomoge ja dopiero mam zamiar po 4 miesiacy wprowadzac mu cos wiecej niz mleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...