Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agaa napisał(a):
ten pierwszy był przed tabletkami 🥴
potem robiłam test - negatywny, a potem dostałam @ i zaczełam brać microgenon, skończyłam dostałam @ i po 7 dniach biorę jasmine...bez konsultacji z lekarzem że tak przypomne 😞

Elu czyli zaczęłąs nastepne opakowanie będąc w ciązy??


nie, nie zaczełam własnie. Czekałam na @ ale nic z tego i dopiero dużo poźniej sie zorientowałam bo myslalam =, że po odstawieniu może być rozregulowanie i jest ale nie az tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😘
My sie obudzilismy godzine temu i wcinamy kaszke 🙂
W nocy spoko.. ale ja przy wstawaniu dostalam rwy do kolana 😞 nie moglam do kuchni dojsc i spowrotem 😞 szlam i wylam z bolu ☺️ dzis tez cale ledzwie mnie bola ☺️


Agus to sledz ja tam .. i dawaj znac czy zalozyla juz ten watek 😜 szpiegus nasz 😜 😘
A co do tabletek, ja biore odmiane jasmine, i tez na poczatku tak mialam 😉 i brak apetytu, bole glowy ale juz jest oki 😉 wiec mysle ze nie masz sie co martwic 🙂
A jak Ty je kupujesz bez recepty??? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
my wrocilismy od neurologa i Adaś musi miec rehabilitacje ma za duze napiecie miesniowe od pasa w gore 😞 prawdopodobnie jest to przez zołtaczke ktora miał tak długo 😞 jutro idziemy na USG ciemiaczkowe ktore potwierdzi przyczyne tego napiecia.

AGAA ja ostatnio tez minie tak mdliło i bolał mnie brzuch ale przeszło nie wie mam pojecia od czego to było bo tabsow nie biore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
hej
my wrocilismy od neurologa i Adaś musi miec rehabilitacje ma za duze napiecie miesniowe od pasa w gore 😞 prawdopodobnie jest to przez zołtaczke ktora miał tak długo 😞 jutro idziemy na USG ciemiaczkowe ktore potwierdzi przyczyne tego napiecia.

AGAA ja ostatnio tez minie tak mdliło i bolał mnie brzuch ale przeszło nie wie mam pojecia od czego to było bo tabsow nie biore.



o kurde 😞 nie wiedzialam ze zoltaczka moze miec az taki skutek ☺️
Ale na rechabilitacji sie dobrze nim zajma i raz dwa bedzie dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu Twój przypadek to powinien być gdzieś opisany! jak to w ogóle możliwe 🥴

Aniu! no to mnie pocieszyłaś!! kurde okropnie się czuje! więc to pewnie po nich, skoro też tak po nich masz...a jak bez recepty...ech, od znajomego znajomy jest farmaceutą 🥴
a co to za ból ? 😞 skąd się to bierze kurde mol!

Asiu!! a jak w ogóle trafiliście do tego neurologa? 😞 biedny Adaś! weź nie strasz...wiesz że moja też miała tą żółtaczkę 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAA bylam u pediatry no i ona polozyla go na brzuchu i on jedna reke zamiast do przodu to do tylu bral i wysłała nas na konsultacje do neurologa.Neurolog powiedziała ze do bardzo czeste u dzieci po zółtaczce ale ze to nic strasznego i rehabilitacja powinna pomoc zeby w przyszłosci nie miał kłopotow zobaczymy teraz szukam prywatnej reheabilitacji bo na NFZ to dlugo pewnie trzeba czekac.
maly wzywaz z/w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skąd???? 😞

Aniu ja je na bank zmienie, tylko nie wiem czyona mi przepisze takie jak ja chce...bo podobno jest dziwna jeśli chodzi w ogóle o przepisywanie tabsów...
najgorsze jest to że nie bardzo mogę jej powiedzieć że teraz cokowliek biorę...a jest mi tak niedobrze, że zaraz zwymiotuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga twoja już wykorzystała limit niemiłych przypadłości.
Loli osz TY od hamicy mnie tu wyzywać 😜 Kupiłam za piątaka eurogąbki i dokupiłam rybek heheh 😁 Też nie mam na co kasy tracić 🤪
Asiu naszej marty-independent mikołajek też tak ma jeśli dobrze pamiętam, ale od tego, że wcześniaczkiem jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGus ja miałam od tabletek non stop mdłości, okropny ból głowy nie mówiąc ze ochote na sex kompletnie minęła.
no i tak sie męczyłam prawei pol roku aaa i dodatkowo @ mialam tak własnie co 2 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
AGus ja miałam od tabletek non stop mdłości, okropny ból głowy nie mówiąc ze ochote na sex kompletnie minęła.
no i tak sie męczyłam prawei pol roku aaa i dodatkowo @ mialam tak własnie co 2 tyg


A co do seksu.... u mnie tez ochota spadla na psy, wiec tez chyba przez tabletki... 😮 ale to powod by je zmienic????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas napisał(a):
AGAA bylam u pediatry no i ona polozyla go na brzuchu i on jedna reke zamiast do przodu to do tylu bral i wysłała nas na konsultacje do neurologa.Neurolog powiedziała ze do bardzo czeste u dzieci po zółtaczce ale ze to nic strasznego i rehabilitacja powinna pomoc zeby w przyszłosci nie miał kłopotow zobaczymy teraz szukam prywatnej reheabilitacji bo na NFZ to dlugo pewnie trzeba czekac.
maly wzywaz z/w


QRWA MAĆ!!! MOJA ROBI TO SAMO CZASAMI 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
AGus ja miałam od tabletek non stop mdłości, okropny ból głowy nie mówiąc ze ochote na sex kompletnie minęła.
no i tak sie męczyłam prawei pol roku aaa i dodatkowo @ mialam tak własnie co 2 tyg


A co do seksu.... u mnie tez ochota spadla na psy, wiec tez chyba przez tabletki... 😮 ale to powod by je zmienic????


ANiu nie.
Powinno do 3 miesięcy minąć.
Mdłości bóle głowy itd też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO JAK SIĘ MA TAKIE MDŁOŚCI TO OCHOTY NA SEKS TEZ NIE MA...I NIE MAM...I GŁOWA WŁAŚNIE ZACZĘŁA MNIE BOLEĆ!
A BIORĘ WŁAŚNIE TE JASMINY!! wcześniej brałam takie za 10zł i były idealne, zresztą....nigdy nie miałam aż takich problemów po anty!!

jak się moja obudzi to ląduje na brzuchu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
bobas napisał(a):
AGAA bylam u pediatry no i ona polozyla go na brzuchu i on jedna reke zamiast do przodu to do tylu bral i wysłała nas na konsultacje do neurologa.Neurolog powiedziała ze do bardzo czeste u dzieci po zółtaczce ale ze to nic strasznego i rehabilitacja powinna pomoc zeby w przyszłosci nie miał kłopotow zobaczymy teraz szukam prywatnej reheabilitacji bo na NFZ to dlugo pewnie trzeba czekac.
maly wzywaz z/w


QRWA MAĆ!!! MOJA ROBI TO SAMO CZASAMI 😞 😞 😞 😞


Aga zamiast sie martwić, to może zapytaj przy następnej wizycie u lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
NO JAK SIĘ MA TAKIE MDŁOŚCI TO OCHOTY NA SEKS TEZ NIE MA...I NIE MAM...I GŁOWA WŁAŚNIE ZACZĘŁA MNIE BOLEĆ!
A BIORĘ WŁAŚNIE TE JASMINY!! wcześniej brałam takie za 10zł i były idealne, zresztą....nigdy nie miałam aż takich problemów po anty!!

jak się moja obudzi to ląduje na brzuchu!!!



10 zł?
to ja prawie 40 zl dawałam i tak dupa..
bo dla mnie nie byly dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
bobas napisał(a):
AGAA bylam u pediatry no i ona polozyla go na brzuchu i on jedna reke zamiast do przodu to do tylu bral i wysłała nas na konsultacje do neurologa.Neurolog powiedziała ze do bardzo czeste u dzieci po zółtaczce ale ze to nic strasznego i rehabilitacja powinna pomoc zeby w przyszłosci nie miał kłopotow zobaczymy teraz szukam prywatnej reheabilitacji bo na NFZ to dlugo pewnie trzeba czekac.
maly wzywaz z/w


QRWA MAĆ!!! MOJA ROBI TO SAMO CZASAMI 😞 😞 😞 😞


idziesz do tegp lekarza jutro to sie zapytaj, powinien cos o tym wiedziec. Ale Agus pamietaj tez ze dzieciaki czasem zapominaja o raczkach albo poprostu nie umieja ich odwinach itd- maja ograniczone ruchy na brzuszku obserwuj ja.

Moj teraz na brzuchu kolyske z siebie robi rece do gory nogi do gory 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...