Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
Agaa napisał(a):
NO JAK SIĘ MA TAKIE MDŁOŚCI TO OCHOTY NA SEKS TEZ NIE MA...I NIE MAM...I GŁOWA WŁAŚNIE ZACZĘŁA MNIE BOLEĆ!
A BIORĘ WŁAŚNIE TE JASMINY!! wcześniej brałam takie za 10zł i były idealne, zresztą....nigdy nie miałam aż takich problemów po anty!!

jak się moja obudzi to ląduje na brzuchu!!!





10 zł?
to ja prawie 40 zl dawałam i tak dupa..
bo dla mnie nie byly dobre




moja tesciowa za 2 opakowania daje 11!! 😮 😮
ja 30 za jedno... ale wlasnie jak pojde do gin to poprosze o tansze i takie co pomoga mi przytyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

zaraz ją przetrenuje! bo mam już qrwa dość jej przypadłości!

no Elu 10zł i było spoko, bezojbawowo kompletnie, wcześniej po jakimś czasie cilest zaczął mi źle działać...a tak to te ostatnie super mi spasowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
zaraz ją przetrenuje! bo mam już qrwa dość jej przypadłości!

no Elu 10zł i było spoko, bezojbawowo kompletnie, wcześniej po jakimś czasie cilest zaczął mi źle działać...a tak to te ostatnie super mi spasowały



tez bralam cilest.... KOSZMAR ! slabo mi bylo jesc nie seksu nie glowa pekala pryszcz na pryszczu wychodzil... 😮 1 opakowanie i koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to ja tez swojej powiem ze chce tansze
jak juz bede po nie szla
a to nie wiadomo kiedy bedzie 😜 😜
wogole eh.. młoda znowu nie chciała cycka 😞
załamie sie normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
po kij Twojej teciowej tabletki anty? 😜


bo miala nadrzerki usowane i prawie odeszla bo zle znieczulenie czy cos jej dali... i komplikacje przez to nie ma szyjki... i musiala brac zeby okres zatrzymac. ale ona byla taka chuda a potewm sie zrobilsa duuuuuuupaaaaaaa wielka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
kurde to ja tez swojej powiem ze chce tansze
jak juz bede po nie szla
a to nie wiadomo kiedy bedzie 😜 😜
wogole eh.. młoda znowu nie chciała cycka 😞
załamie sie normalnie


porzeciez jak ona taka niezdzarta to cycem to sie tylko napoji.... odstaw i sie nie martw;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu to co twoj mrcelek robi to własnie jest to co powinien robic adaś a nie robi 😞 mowilam lekarzowi tez ze on nie lubi na brzuchu lezec a ona ze nie dziwi mu sie bo przez to napiecie caly ciezar opiera sie na brzuchu i to go pewnie boli 😞
AGAA nie chcialam cie zmartwic kazde dziecko rozwija sie inaczej wiec zapytaj sie lekarza to on rozwieje twoje watpliwosci 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
Ale zawsze było tak ze jak sei budzila dostawała cyca, zasypiała i jak sie budzila kolo 9 to dostawała normalnie butle tak jakby 2 śniadanie


Widocznie daje znac ze juz jest taka duza ze nie chce... 😉
Nie martw sie i niepotrzebnie niedenerwuj bo po co...?? Przeciez na sile jej karmic nie bedziesz.Albo Ci sie pokarm zmienil? zciagnij do szklanki zobacz czy ma taka sama konystencje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
Ale zawsze było tak ze jak sei budzila dostawała cyca, zasypiała i jak sie budzila kolo 9 to dostawała normalnie butle tak jakby 2 śniadanie


Widocznie daje znac ze juz jest taka duza ze nie chce... 😉
Nie martw sie i niepotrzebnie niedenerwuj bo po co...?? Przeciez na sile jej karmic nie bedziesz.Albo Ci sie pokarm zmienil? zciagnij do szklanki zobacz czy ma taka sama konystencje?


no chyba tak zrobie..
ehh.. a ja ją tak strasznie chciałam karmić, ale przez ta szkołe sie popierdzieliło wszysytko.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam Aniu z niej pożartować, że z teściem się sioperzą...ech, przepraszam 😘

Asiu no nie strasz nie strasz...ale lekarka ją co wizytę kładzie na brzuszku i maca ją...
w domu pare razy mi tak zrobiła że ta rączka do tyłu poszła! teraz pojadła to potem ją położe na brzuszku i zobaczymy.
ech te nasze żółte zmartwienia sie nie skończą chyba 😞

zjadłąm jogurta i jest mi troszkę lepiej, aczkolwiek zapach lodówki mnie odpycha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga za co Ty mnie przepraszasz 😜 eheh co Ty 😘 a czy sie sioperza no raczej nie... spia osobno wiec nie wiem jak to tam u nich wyglada 😜

A Ewka no wlasnie zrobiala pare razy.. to moze nie ma po co sie bac???? moze tak jak mowilam zapomniala o raczce albo jej sie wywinela i nie umiala sobie poradzic. Zapytaj jutro tego dr bedziesz spokojniejsza 🙂


Ide kurde do bankomatu zobaczyc czy jkuz kasa jest ... bo maly nie chce spac to moze na spacerze zasnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde no nie bylo mnie moment a tutaj juz 6 stron gadulki.
Ola przebrana , najedzona i teraz oglada bajki a ja mam chwilowy relax zeby zjesc z wami sniaanie 🙂

Elu no ale wlasnie jak ? wyslalas sms-a ? zeby dostac te eurogabki ? bo moj bidok nazbieral sobie tam tyle kazsy ze mozna je wymienic na 15 $ i dupaa.... nie da sie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze to wszytko sie dobrze skonczy narazie mam y skierowanie na 5 zabiegow.
Z ciekawościa czytam o tych waszych tabsach bo ja jeszcze nie brałam zadnych a wybieram sie do gina zeby mi jakies przepisał.
to tak w skrocie ktore sa najlepsze? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i zapomnialam napisac wczoraj leze sobie w lozku a moj M w drugi pokoju tez juz do spania sie połozył i nagle smsa dostalam ze teskni za mna i niedlugo przeprowadzi sie spowrotem do sypialni 😁 na stałe nie tylko na wekeendy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu to ciężko powiedzieć które najlepsze bo wcale te najdroższe nie muszą być dla Ciebie odpowiednie.
Ja brałam od najdroższych do najtańszych i te właśnie mi podpasowały najbardziej!
Będziesz pewnie próbować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie tez nie kumam
no tak Agus własnie mam pokarm i chciałabym ja jeszcze chociaz raz karmic bo jak ona siedzi przy tym cycu tzn. lezy 😜 😜i sie gapi na mnie to normalnie ahh... nie moge przestac sie na nia patrzyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko problem w tym że ona sie wydziera nieziemsko wtedy 😲
masakra..
kiedys juz tez tak bylo prawie 2 tyg
ale wkoncu sie unormowała
i jadła
a teraz co?
znowu próba charakteru?? yh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loli u mnie wyglada to tak ze
Moj maz musi byc wypoczety do pracy a on ma tak wrazliwy sen ze asas sie przeciagnie w nocy a on juz sie budzi i pozniej nieprzytomny do pracy szedł nie mam mu zazłe ze spi w drugim pokoju staram sie go zrozumiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...