Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moze ELuska jej sciagaj ten pokarm i dawaj przez butelke, moze ona wlasnie wiesz lepiej jest jej ciagnac przez butle bo sie nie musi tyle wysilac, sama wiesz ze dzieciaczki to cwaniaczki sa straszne 🙂

Moja dzis z rana zrobila strasznie gesta kupke 😞 nie wiem czy to nie przez to mleko co jej wczoraj zagescilam 😞

Biedna sie meczy znow widze z ta kupka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska u mnie jest idnetycznie ja nie raz poloze ja do lozka np. o 4 nad ranem i lece jej zrobic jesz zeby sie tylko nie wydzierala w lozeczku i kiedy normalnie tak wyla i sie wkurwilam wchodze do tego pokoju i chce juz powiedziec do mojego co ty ku**** nie umiesz sie dzieciem zajac a on spal jak zabity normalnie nie mogla w to uwiezyc !

Bobas moj tez tak ma, ona jak sie tylko gdzies cos tam przeciagnie albo jeknie to on odrazu leci do lozeczka chociarz ja mu ni kaze.... i ma do pracy na 7:30 🙂 a zazwyczaj chodzimy spac okolo 12 ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co nie wiem.....

Ale teraz juz smierdzi na kilometr ale nawet sprawnie jej to poszlo, a wiec sie az tak bardzo nie meczyla zeby plakac czy cos...
Poprostu gesta na maxa kupa.... 😲 az takiej to jeszcze nie robila 🤔 ciezko bylo ja zmyc z tej pupencji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
u nas dzis inna noc niz zawsze, mały wstał o 4 i pojekiwal wiec wzielam go jak zawsze do naszego wyrka i spal dalej. A sie rano okazalo ze w nocy kupe zrobil, dosc gesta zreszta. A nigdy w nocy kupy nie robil wiec sie nawet nie skapnelam ze ja ma. Niekumata matka 😠

Loli moj po kaszce tez robi dosc gesta kupe, ale sie nie meczy zeby ja zrobic. Jak bedziesz mu dawala czesciej kaszke to bedzie robil taka twarda. Ja wczoraj na noc dalam mojemu 180 mleka i godzine pozniej bo jeczal ze sie nie najadl dalam mu wlasnie kaszki gestej łyżeczką, zjadl 3 łyżeczki rozrobione i pewnie dlatego w nocy kupe strzelil 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj wlasnie podczas drugiego sniadania, zawsze i to zawsze w trakcie hehe
i w ciagu dnia i czasem przed kapiela, po kapieli tylko zawsze recznik mi obsika ale nigdy w nocy nie robil. To znaczy nigdy jak juz podrosl bo noworodek to wiadomo.
Ale ciesze sie ze go dokarmiam roznymi pierdolami to przynajmniej ta kupe robi bo na samym mleku robil co drugi dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i nie powiedzialam wam. Wczoraj wygralam dwie nagrody. Uzupelnialam karte sim i przyslali kod surprises i logowanie na internecie itd strzelanie do kaczek hehe i wybralam sobie darmowa sesje fotograficzna dla calej rodziny i zdjecia dostane do domu. Moglam jeszcze wybrac dzien w spa, klub fitness, make up +włosy i sesja i mniej atrakcyjne nagrody ale pomyslalam ze fajna pamiatka bedzie to zdjecie portretowe.
A za mojego gralam tez ale on za mniej uzupelnial i wybralam mu 80 darmowych zdjec do wydrukowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...