Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
no jakoś tak się to nazywa 🙂 ona ma zajęcie i przynajmniej mi nie płacze 🙂


chyba kupie tez Oli zawsze wszystko wklada do buzi a to jeszcze ma smak a wiec moze jej bedzie smakowalo a nie ugryzla twoja jakiegos wieszego kawalku ?
Bo jak dalam Oli kiedys biszkopcika to ulamala sobie dosc duzo i dobrze ze zauwazylam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie coś się spieprzyło, adobe wtyczka uległa awarii mi pisze i nie można nic zrobić...bez sensu.

Loli ona jak sobie wsadzi duży kawałek to jej się cofnie,t ak jak by do rzygania. ale ma już to opanowane coraz bardziej i nie robi aż tak, nauczyła sie.a to jest takie lepkie że sie przylepia do podniebienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam! Widze ze od rana szalenstwo z kamerkami..
U nas weekend na szpilkach, bo maly cala niedziele mial goraczke do 38c. Z soboty na niedziele dostal nurofen bo mial juz 38.5to spadla mudo 35, w niedziele bez obnizania kolo 37.5-38. Wiezorem przyjechali znajomi i chyba zapominial ze choruje i od wczoraj wieczora ma 35.5. Spi na potege, wlasnie sie przed chwila obhudzil ale je
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam! Widze ze od rana szalenstwo z kamerkami..
U nas weekend na szpilkach, bo maly cala niedziele mial goraczke do 38c. Z soboty na niedziele dostal nurofen bo mial juz 38.5to spadla mudo 35, w niedziele bez obnizania kolo 37.5-38. Wiezorem przyjechali znajomi i chyba zapominial ze choruje i od wczoraj wieczora ma 35.5. Spi na potege, wlasnie sie przed chwila obhudzil ale je
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...