Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc dziewczynki ja tak na chwilke znowu mam starszego synka chorego 😞 i zerkam na wczasy nad morzm by go troszke podkurowac jodem 🙂.Wszystkiego najleprzego dla dziewczynek 😘U nas zebow nie widacLoli poslij mi haslo na agu bo cholercia zapomnialam skleroza normalnie nie umiem sobie przypomniec 🥴Pawelek przechodzi etap ogladanie swoich stopek jak lezy to je chwyta i probuje zjesc hihi,no nic uciekam zerkne znowu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik napisał(a):
Troszke przeziebiony ale nic grożnego na szczęście 😉
a grzeczny hmm 🤨 za dnia jest ok w nocy to masakra daje popalić.
A Iga jak ??


oj no to zdrowiejcie szybko :*:* to co w nocy wyczynia? zbój mały 😉
a Iga super (w nocy 😉 ) bo śpi pięknie po butelce tylko 2 x się budzi na jedzonko i tylko na jedzonko, za to w dzień strasznie na nas krzyczy żeby ja nosić MASARKA jak czasem potrafi dawać czadu 🤢 ale ogólnie jest nieźle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka napisał(a):
Czesc dziewczynki ja tak na chwilke znowu mam starszego synka chorego 😞 i zerkam na wczasy nad morzm by go troszke podkurowac jodem 🙂.Wszystkiego najleprzego dla dziewczynek 😘U nas zebow nie widacLoli poslij mi haslo na agu bo cholercia zapomnialam skleroza normalnie nie umiem sobie przypomniec 🥴Pawelek przechodzi etap ogladanie swoich stopek jak lezy to je chwyta i probuje zjesc hihi,no nic uciekam zerkne znowu 🙂


Wsumie to odblokowalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Qrka 🙂

Jak masz mozille- to wez sobie otworz nowa karte-nowe okno wlacz byle jaki watek na brzuchu i wlacz sobie kamerke :P
A na poprzedniej stronce jak bedziesz odswiezala stronke to bedziesz ja miala caly czas wlaczona 😁

Nooo pokazuj ta Igusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzi napisał(a):
WITAM
WLASNIE OGLADAM WAS NA KAMERKACH
MOZECIE MI WYTLUMACZYC O CO TU CHODZI ,JAK TAM WEJSC
POZDRAWIAM


hej podpinasz kamerkę klikasz na górze wchodzę i dajesz zezwól i ma być 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...