Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli chociaż by dla takiej sytuacji jak teraz. Z młodym bym poszła na pks i pojechała nawet tak do domu. Wózek by mi kierowca wpakował. a tak z psem i dzieckiem to jak? Nie dam rady...Ani wyhechać gdzieś bo komu psa zostawimy. Na spacery muszę wymyślic kto ją wyprowadzi. Ide położyć FrNKA. zw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dora, zareagowała super. W sumie to sie smiejemy, że Nika to jej dzidzi 😁
ja jakbym mogła to też bym sie nie zdecydowała na psa.
Jka nie kudły to cieczka, trzeba wyjść zająć się a czasami brak sił...
i jeszcze złośliwiec obiad zeżarł
no żesz...
a o teściowej sie nie wypowiadam lepiej bo naprawde masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂)
Wy zescie znowu tyle nagryzmolily ze nie dam rady nadrobic 😮
Widzialam Elitka byla 🙂 🙂 😘 😘
A Ela z tesciowka brak slow..
A o psie ja sie nie wypowiadam bo nie mam... a ten u tesciowej to wiecie.. heh..
Ale troche sie obawiam o niego bo on wszedzie sie wtrynia do Marcela... zazdrosny jest na maksa... 😮 Marcel wczoraj kical sobie a ten mu pod nogi pod trampoline wlazil... 😮 😮 Po po jakims czasie juz nie skakal a ten uwalil sie pod ta trampoline i jakies swoej klunkry przytargal.... 😮


No a M dzis u tesciowki byl na noc bo czekalam u tesciowej za K i juz nie chcielismy go targac do domu w takie zimno uspilam go i pojechalismy, teraz ogarniam pale w piecu i musze ejszcze do tego kolesia od mieszkania po jakies papiery leciec...ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://moda.allegro.pl/listing.php/search?a_enum[52]=all&a_enum[3786]=all&a_enum[3806]=all&a_enum[4126]=all&a_enum[3766]=all&buy=1&category=76099&clear_cookie=0&distance=1&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&postcode_enabled=0&state=0&order=bd&price_from=19&price_to=&string=%28kwiet*+kwiat*%29&view=gtext&change_view=1&msid_=22473&mwhich_=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
http://moda.allegro.pl/listing.php/search?a_enum[52]=all&a_enum[3786]=all&a_enum[3806]=all&a_enum[4126]=all&a_enum[3766]=all&buy=1&category=76099&clear_cookie=0&distance=1&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&postcode_enabled=0&state=0&order=bd&price_from=19&price_to=&string=%28kwiet*+kwiat*%29&view=gtext&change_view=1&msid_=22473&mwhich_=1


kurde gg mi sie zacielo....
Super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...