Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Rudi Ago nasza nowa 🙂 najnowsza w Ag 🙂
spełnienia marzeń, sukcesów w pracy zawodowej, dobrych albo i najlepszych układów z mężem, zdrowiutkiego i zawsze uśmiechniętego Alka:*** wszystkiego naj naj 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzień doberek 🙂
  • RUDI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO POCIECHY Z BOBASA NO I Z MĘŻUSIA ,NIECH SIĘ SPEŁNIĄ TWE WSZYSTKIE MARZENIA 😘
  • NIE NADROBIE WAS NIE MA SZANS
  • Musz się pochwalić wczoraj wyrwałam się z domu na fitness ależ mnie teraz wszystko boli babka poleciła mi dietkę jak któraś chętna to zapraszam na forum http://www.brzuszek.net/forum,dieta_montignaca,17,660640.html,str=0
  • Ja pracuje nad sobą od dwóch tygodni z ograniczeniem słodyczy i schudłam 3 kilo ,szkoda gadać jak stanełam na wagę powiedziałam dość 71kg 🥴wazyłam teraz 68kg i mam nadzieje ,że schudne.
  • CO TAM U WAS SŁYCHAĆ???????????????????????
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Loli dziękuję 🙂,wiesz jakbys wazyła tyle co ja i niemogłabyś się patrzeć do lustra to sama byś miała motywację ostatnio się popłakałam z tego powodu jak oglądałam zdjęcia z czerwca 2010 i byłam w 6 miesiacu ciąży a wyglądałam sto razy lepiej niz teraz i szczuplej 😞ZAŁAMKA
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    A dobrze...Wczoraj z nią spała. Jak mały po 23 się obudził to wstałam i jak o 1 się osikał to już u Krystiana zostałam żeby Franka lulać. A tak to dobrze. Mała nie płacze. zaraz na spacerek i po zakupy idziemy. Ale gadam z nią cały czas, tłumaczę, że jak mają się czuć te dzieci co ich mamy umarły i że nasza po kase tylko pojechała. Staram się ją rozpieszczać i dogadzać. Ona w centrum ma być .
    [rcolor=]Rudi spełnienia wszystkich marzeń....Zwłaszcza tych najbardziej skrytych ☺️[/color]
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perełka tu nie ma co płakać tylko właśnie trwać w Twoim postanowieniu. Ważne , że nie tylko się nad sobą użalasz , ale i coś z tym robisz. Życzę wytrwałości i kilku kg w dół 🙂
    A dziś wymyśliłam dla młodej takie zajęcie:
    http://www.pinezka.pl/makutra-archiwum/1510-muffiny---urok-nieznanej-babeczki
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Eluś dziękuję,powiedz mi bo ja nie w temacie dobrze rozumiem jesteś ze siostrzyczką młodszą tak?Jak tak to dasz sobie radę wiem dla nie jest ciężko ale ma Ciebie 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej,
    RUDI WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE, SPELNIENIA MARZEN I ZADOWOLENIA Z ALUSIA BUZIAKI 😘

    Anulka moj robi dokladnie to samo, tylko ze ja sie nie fatyguje zeby w nocy robic mleko bo wiem ze on na mleko sie nie budzi. Sa noce ze przespi cala w kojo ale czesto sie budzi by go wziac do wyra.

    ps Nie ma jak to karmic cycem na kamerce hehe
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Eluś super zajecie muffinki ,a co do tego ,że zostaniesz sama to cos wiem na ten temat moj M też już kombinuje żeby jechać zarobić za granicą za tydzień będzie wszystko wiedział i ja też zostanę sama wiec posmucimy się razem .Mój leży goły i jest zadowolony hehe kupiłam mu nocniczek zaczyna siedzieć sam to będziemy się uczyć siusiać do niego 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Loli poczekaj dojdziesz to tego samego stopnia co ja czyli załamki i też sie wezmiesz 😉tak szczerze mi się też nie chce ale muszę druga motywacja nie mam wiekszych ubrań tylko te sprzed ciąży
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Loli poczekaj dojdziesz to tego samego stopnia co ja czyli załamki i też sie wezmiesz 😉tak szczerze mi się też nie chce ale muszę druga motywacja nie mam wiekszych ubrań tylko te sprzed ciąży
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Eluśka jak Ty brzydko mówisz! 'kuwa' no weź! 😁

    Elu ja chce być Twoją siostrzyczką...mogę? kino, muffinki, rozmowy...przygarnij mnie plis 🙂

    byłam na zakupach i znowu lodówka przypomina lodówkę 🙂

    ej, czemu ja nie widziałam tego jak ktoś karmi cycem, nosz fak!!! 🙂

    Iwwwa wyspana? bo ja wcale i ....

    CZAS
    NA
    KAWĘĘĘĘĘĘ
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...