Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bobas napisał(a):
Agaa napisał(a):
ej Asia i wiesz co? 😜 😜 kolejna 'rzecz' która nas łączy 🤪 🤪

"czarodziejke z księżyca" tez oglądałaś? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


ogladalam 🙂 ale nie wszystkie odcinki tylko ja sie udalo fukse wlaczyc


heh tez to ogladalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
EHh wczoraj mnie tutaj praktycznie nie bylo kompletnie :/

Mala dzis cos slabo w nocy spala , ale ja do niej nie wstawalam tylko ciagle moj!
Rano sie obudzila biedna bo zesikana byla po boku, gdzies sie jej tam polecialo 😉

Ej mam do was pytanie czy wasze dzieciaczki sie tam dotykaja ????
Bo mojej tylko sciane pampersa i odrazu sie tam lapkami dotyka :/ :/ :/ nie wiem dziwne to dla mnie troche :/

Dzis sie weekend zaczyna to penie dzis bedzie cisza tutaj.
U mnie od samego rana pada deszcz a wiec lipa z jakiegos wychodnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej to się nie liczy Loli bo ja mam teraz dwójkę dzieckuf 😁 I jeszcze Krystiana w domu. A wczoraj sobie z jego kolegami z pracy przez telefon łacha załączyliśmy hehehehe 😁 Fajnie się gadało. Prawie tak fajnie jak z wami. Ja już po śniadanku, Franki nie śpi już tylko Julcia jeszcze kima. Wczoraj dałam jej zadzwonić do koleżanki z klasy. Ale mieliśmy polewkę z Krystianem . W 30minut jej całe dwa dni streściła i ciągle MOJA SIOSTRA TO, MOJA SIOSTRA TAMTO ☺️ Miło aż....
A no czarodziejki hehe....A niby skąd Lune mam 😜
A co do pochodzenia to cała rodzina taty z Niemiec i Polski, a mamy z Polski i Rosji 😜 Więc ja to już w ogóle kundel mieszaniec.
A propo kundli całą noc mi się śnił Borysek. Jak on się znajdzie to wygonie Krystiana i niech mi go tu zabierze 😞 Tak baardzo bym chciała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe no wlasnie Ela az zdziwilo mnie to ze ciebie tutaj jeszcze nie ma 😉
Ok jestes usprawiedliwiona 😉
Fajnie ze Julcia jest zadowolona, oby sobie jakos dala rady w szkole itp. ale jak bys ja brala na kazdy weekend to wydaje mi sie ze bardziej by dala rady bo wiedziala by ze za pare dni znow przyjedzie do ciebie.
Elu a co to za Borysek ? piesek ?

Uff wkoncu okres dotalam 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉
my po nocce do dupy troszku....
mnie tak buzia boli od tego zeba jade dzis do dentystki... ehhh mam zle wspomnienia z nia ale co zrobic jak inna nie przyjmuje ☺️
A m,aly cos w nocy spac nie moze... ehh bez dydola nie zasnie ale spac z nim nie i takie bledne kolo... 😮


Dzis mnie tak testuje jak Ewka Age..... 😁
Takim spojrzeniem mnie czaruje ze normalnie nie moge...!!A usmiech ma taki slodki.... 🤪 zjadlabym go! wylulala.. ehhh.... 🤪

nic biore sie za sprzatanko i jedziemy do mojej mamy i do dentystki-sadystki.... 😜
:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli mojej się raz zdarzyło, ale chyba przez przypadek, ale Anulka chyba pisała że Marcelek to już dawno zaczął 🙂
moja ma manie dotykania wszystkiego innego...tak jak by badała strukturę każdej rzeczy, zAbawki itd. tak aż majestatycznie do tego podchodzi że hej 😁

u nas dzisiaj też atmosfera od rana jakaś dziwaczna, przyjeżdza moja mama na obiad, więc znowu dobra mina do złej gry 😠

a Ewka mi przez sen płakała 😞 bardzo to dziwne....takie że ma się ochotę podbiec i utulić...ale spała potem dalej...biedna, co takiemu dziecku sie śni? 🤔

Loli, jak tam, co TAM????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek
u mnie nocka tak sobie szycie mnie ciagnelo i spac nie moglam ale rano tom zabral malego i troche odespalam.
ELU juz sie dolaczylam teraz musi byc zloto a kto to ta nowa osoba? 🙂
LOLI moj sie nie dotyka bynajmniej nie zwrocilam na to uwagi.
a moze ja cos swedzi i przez dotyk ci chce dac znac ze co snie tak albo poprostu poznaje sie i patrzy co ona tam ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no czemu Wy nie powiecie, ja Wam mogę pomóc zdobyć te złoto 😁
na farmie było coś podobnego więc mniej więcej wiem o co cho, także proszę o szczególy co robić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma Borysa 😞 😞 😞 😞 😞 Ojciec powiedział, że musi jej ze schroniska wziąć. Bo ona jak ja...Nie umie bez zwierza 😞 Szukali go z tatą na wsi, w lesie koło nas, po polach łazili....No nic odczekam parę dni i będę musiała ją jakoś oswoić i poszukać pieska.
Agaa no normalnie wejdź w kawiarnię, w co ops, aktywne i dołącz 🙂 I tam napisane co trzeba gotować. Pieczemy już muffinki. Ciekawe czy wyjdą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
w aktywnych nie mam nic...pusto?! why??

Elu ja też licze że maleństwo się znajdzie jeszcze!! trzymam kciuki!


dziwne powinno byc coops nazywa sie apres ski moze tak znajdziesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hEy Słonka 😘
Ale dzisiaj moja małe słoneczko mi fajną pobudke zrobiło 🙂
przykulał sie do mnie przytulił, zaczoł głaskać po buzi rączką a jak sie śmiał jak oczy otwarłam 🙂
Magia poprostu 🤪
Miałam dzis jechać na zakupy rano cos sobie kupic, ale tak padał śnieg że dupa 🤨
Wiec zaopowiada sie weekend w domu
a jak u was plany?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech masakra....Czuję się tak podle, że ryczeć mi się chce. Pokazuję jej fotki jakiś szczeniąt a ona ZOBACZ, JAK MÓJ BORYSEK 😞 Kurwa mać!!!! Obdzwoniłam wszystkich znajomych w okolicznych wioskach. Idę zadzwonie do leśniczego jeszcze. On często lata po polach to kto wie.
Ale mam nerwa i doła i smutno mi ...Sorry , że wam truje
Już chyba wolała bym jej powiedzieć bo zabija mnie to udawanie , że jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyna z wioski 3km dalej mi napisała, że rano widziała go koło jej domu 😮 Tylko, że teraz to on już może być daleko. Ale żyje....A wiecie co tam jest obok jej domu? Podstawówka do której chodzi Julka 😮 Ten pies jej szuka 🤔 Brat ma zaraz jechać...Szukać tam. Jak go znajdzie zabiorę pieska tutaj. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Ech masakra....Czuję się tak podle, że ryczeć mi się chce. Pokazuję jej fotki jakiś szczeniąt a ona ZOBACZ, JAK MÓJ BORYSEK 😞 Kurwa mać!!!! Obdzwoniłam wszystkich znajomych w okolicznych wioskach. Idę zadzwonie do leśniczego jeszcze. On często lata po polach to kto wie.
Ale mam nerwa i doła i smutno mi ...Sorry , że wam truje
Już chyba wolała bym jej powiedzieć bo zabija mnie to udawanie , że jest ok.


no to jest jeszcze nadzieja moze sie znajdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
ech Elu to może jej powiedz? sama nie wiem 😞

Dosik mm cudowny poranek miałaś!

mama moja pojechała, czas zrzucić fałszywy uśmiech z twarzy! 😞


😞 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...