Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Miałam iść do sklepu....Po jedzenie na jutro na obiad. Ale on cudował i dałam mu pierdoloną kartkę i co? Połowy nie kupił!!!!!!!!!!!!! Nosz kurwa co za idiota jebany. Pojebany, no on jest pojebany!!! Patrzę teraz na ceny, a on chleb za 4, 40 ryż za 3,90 😮 😮 😮 😮 😮 Nosz kurwa pojechał do chyba najdroższego sklepu w mieście!!!!!!!!!!!!!!!!!! To ja oszczędzam nawet na podpaskach i zamiast ,,swoje,, to jakieś gówna kupiłam za 1,99 a on tak kasę rozpierdala 🤢 Nie no mam nerwa na maxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

masakra.
Jestem na moment.
Oparzyłam sobie reke...
łeb mnie boli cholernie,
i brzuch.
jestem wykonczona a mala ryczy.
Genialnie...
ide zjesc zupe i kapac mala 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela fajna ta husta ! ale jak dla mnie zaduzo kombinacji przy jej wiazaniu by bylo ! a po drugie bala bym sie ze sie rozwinie :/
Ale wiadomo kazdy lubi to co chce 😘
A Franio 🤪 taki duzy juz 😁 i jak fajnie pozuje do aparatu 😉 slodko wyglada z tym paluszkiem w buzi 😘 😜

Eluska uff uwazaj !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ela super ta chusta zachecasz do kupienia? 🙂
my wrocilismy ze szczepienia i Adas nawet nie pisnął moj dzielny chlopak 🙂 obowiazkowe juz wszystkie zaliczył 🙂
uczucenie jest po mleku wiec juz na dobre przeszlismy na bebilon pepit 2 (99% to skaza białkowa 😞)
teraz musze szukac kaszek ktore robi sie na mleku bo te mleczo-ryzowe nie moze jesc 😞
owoce tez moge stopniowo wprowadzac jak juz zejdziem u uczulenie i zobaczyc jak reaguje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my pojechalismy do marketu, a Kubus zostal w domku z moja siostra. Ale nie umiem kurde tak bez niego. Nigdzie go nie zostawiam, 24 na dobe z nim a tu godziny nie potrafilam wytrzymac. Chcialo mi sie wyrwac gdzies odsapnac ale stwierdzilam ze sie bardziej mecze. A Kubus byl grzeczniutki i poszedl spac. Juz go tak nie zostawie 😞 telefon za telefonem do siostry, pod byle pretekstem hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...