Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Perelka napisał(a):
Loli to przestań mu robić śniadania ja tez tak zrobiłam jak tamten marudził i zaczął sobie sam robić a raz nie kupił chleba i ooo zuunk nie miał z czego zrobić sobie jeść


Ja mu nie robie sniadania ! on sobie w pracy je kupuje pff, a ja ie raz wpirdalam suchy chleb a on sobie jakies MCdonalny je albo jakas hinszczyzne czy cos...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Loli dobre oddam do szkolenia powiem ci ze tak jak bym slyszala mojego bylego meza kupil mikrofale nie mialam czas mu zgrzac i ten haslo kupilem ci to zeby ulatwic ci zycie nosz k......nie umial nawet nalac zupy do taleza dac do mikrofali i poczekac az zacznie piszczec i wzial se sucha kielbase z suchym chlebem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli a wez Ty przestan!!! Jak porzadnie zglodnieje to sobie zrobi. Przeciez sluzaca nie jestes! I w ten wlasnie sposob go przyzwyczajasz.
Ja tez kiedys swojemu codziennie rano wstawalam szybciej zeby kanapki zrobic w domu zeby zjadl i do pracy. I kiedys muwie dosc! No kurde ma rece. Ale on sobie nie robil. A ja wyrzuty ze chodzi glodny przeze mnie. Ale nic, nie robilam. Az w koncu sam zaczal sobie robic. Teraz jak mu nie zrobie to sam robi sobie. Ale zawsze sie pyta czy mu zrobie a ja albo tak albo nie. W zaleznosci czy mi sie chce czy maly zjadl itd. Lubie robic mu sniadanka ale nie z przymusu, nie ma parcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka hahah no nie moge.
A z ta tesciowa to tez trzy swiaty masz. Moja mama nie widziala Kuby juz prawie 4 miesiace.
A tesciowa zawsze mi powtarzala zebym mojemu sniadan nie robila ze ma raczki to niech sam zrobi, a jak mu powiem to i mi ma zrobic hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
Loli nie innego chlopa tylko tego zacznij szkolic.
A wylicz mu ile kosztuje jego jedzenie w pracy i przelicz np na mieszkanie miesiecznie albo na pampersy. Moze dotrze!


nie ma szans.... K dniowo na siebie wydaje ok 30-40 zl... bo fajeczki bo picie najlepsze bo piwko na potem i obiadek w knajpach... tyg 100-150 nie starcza 😮 i mowie mu ze ma sie ogarnac to on z watami czy ma glodowac 😮
A od wczoraj place mu 20gr za kazde przeklenstwo... 😮 na fajki.... 😮 juz ma kurwa 6 zl 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie... 🤨 a moj szwagier z niego pizga ZE CO SOBIE ZA BABE ZNALAZL CO MU SNIADANIA NIE CHCE ROBIC ANI NIC, JESZCZE MUSI ROBIC W DOMU 😮 😮 😮 😠 😠 tak mnie wku ze szok 😠 30lat sa za niego wszystko mamusia robi 😠

Moj wczoraj hane montane ogladal bite pol godziny nieruchomo siedzial 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
hahahha Anka niezle, to on zaraz bogaty bedzie nalogowiec jak bedziesz tak klnac hehe
ja bym mojemu nie pozwolila tak wydawac.


no ja az tyle tez mu nie pozwalam ale to jakos samo tak.. a z 2 str jedzie na 2 dni to cos jesc musi jakis obiad...
dlatego mam plana 😉))) on przyjemnosci toi ja 1 w tyg na solarke 20 zl 😜
a przeklinac sie oducze.. przy nim 😜PP 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no moj ojciec sie zawsze smial z mojego ze pierdola jest bo sie baby slucha i sprzata itd i jak mu nie pozwole to nie pije. I mojego to strasznie wkurzalo ze on tak gadal. I na pokaz robil co chcial. Ale na szczescie sie uspokoilo. A zreszta mojego ojca raz na ruski rok widzi.

No Ty piekna i opalona a on gruby od fast foodow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dajcie Agusi nadrobic bo biedna nie nadaza za nami 😉

A co do chlopka Iwwwa i Perelka nie ma szans ine da sie go nauczyc ! ja juz prubowalam ale bez skutków on ma taki charatker ze nie.
Jak mu cos mowie podaj mi to : a on do mnie ja nie jestem pies na rozkazy 🤨 no to wiecie.
Ja nie mam zamiaru go wychowywac poraz drugi :/
Mam tego dosc, ale jakos musze z tym walczyc, i coraz czesniej mam jakies dziwne mysli ze chciala bym sprubowac z kims innym :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...