Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Asiu hmm w sumie jeszcze troche limitu mam, mogłabym obejrzeć jeszcze jakiś serial, a w lodówce Gingers, mąż wraca do pół godziny 🙂 także wszsytko ładnie do siebie pasuje 🙂
idę po piwko, namówiłaś mnie 😜

moja lubi na boczku i od niedawna ( pewnie przez tego filca! ) sama się na boczku układa i zasypia 🙂 zreszą foto na agu agu dałam jak tam właśnie sama zasnęła.

Aniu no to dupa że zm ieszkaniem tak poszło! ale to było to z tymi PRLowymi ścianami?? to może lepiej 🙂 znajdziecie coś lepszego, gdzie wejdziecie i oboje będziecie wiedzieć ze TO TO!!

Dosik to w przyszłym tygodniu się ugadamy 🙂 hurra 😁

Loli eee jak Ty zaczynasz rozmowę od takiej poważnej sprawy jak romantyzm u chopa...to to nie był dobry pomysł 🙂 sądzę że on nawet nie zrozumiał o co Ci chodzi 🙂 faceci...
mój od poniedziałku ma moralniaka i stara się być niemal idealny....zobaczymy na jak długo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to .. wiesz po swojemu bysmy zrobili i bylo by oki.. noo mam nadzieje ze szxybko cos znajdziemy 🙂

A moj kuzwa poszeld samochod odwiesc tescia i naszym mial wrocic i juz go godzine nie ma.... 😮 😮 eh w d mam....

Loli do nich trzeba jak do ulomow troche prostymi krotkimi zdaniami i stanowczo- jak Iwka kazala 😁 eheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):


Loli do nich trzeba jak do ulomow troche prostymi krotkimi zdaniami i stanowczo- jak Iwka kazala 😁 eheh



😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asik zdrówko!!!

haha no jak do ułomów...ale kurde, może uogólniamy zabardzo, ale to niestety racja...
prosto ale konsekwentnie dążyć do tego czego się oczekuje.
ja jestem tylko ciekawa kiedy mi braknie sił i cieprliwości do tego mojego grochola 😜


aaaa ide po piwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Aga tak...
Ostatnio stoje w kolejce w skiepie i przede mna para sie kluci.,.. bo on sie cos jej spytal w sms.. i ta mu odpowiedziala... NIE DZISIAJ.... i ja jebal ze przecinka nie zrobila... i on cos tam nawalil. 🤢 caly sklep to slyszal.

A dzis... stoimy na pkp czekamy za moja mama, bylo po 15 i Karol sie pyta o ktorej bedzie pociag.. to mu mowie o wpol ( zrobilam pauze 😜) za 20..... 10 min roznicy moze byc.

rozumiecier jaka to godzina????

A ten na mnie z papa ze nie ma takiej godziny 🤢
I ze mam mu mowic normalnie ze o 15.30 lub 15.40 🤢


Ulomy normalnie.. ciemne masy 😁


ehhehe


Kolorowych 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobila 🙂
dzis u mnie masakra. Padam na ryj! Maly dal mi popalic. Prawie caly dzien ryk, na rekach nie, lezec nie, spac nie, siedziec nie, jesc nie nosic nie itd. Wszystko na nie. Jak sie uspokoil to na chwilke i dalej to samo. Caly dzien prawie nie spal. Smarowalam mu dziasla i dalej nici. Dopiero po nurofenie uspokoil sie na 1,5 godziny i musialam z nim lezec to zasnal a potem od nowa. Mam dosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Asiu hmm w sumie jeszcze troche limitu mam, mogłabym obejrzeć jeszcze jakiś serial, a w lodówce Gingers, mąż wraca do pół godziny 🙂 także wszsytko ładnie do siebie pasuje 🙂
idę po piwko, namówiłaś mnie 😜

moja lubi na boczku i od niedawna ( pewnie przez tego filca! ) sama się na boczku układa i zasypia 🙂 zreszą foto na agu agu dałam jak tam właśnie sama zasnęła.

Aniu no to dupa że zm ieszkaniem tak poszło! ale to było to z tymi PRLowymi ścianami?? to może lepiej 🙂 znajdziecie coś lepszego, gdzie wejdziecie i oboje będziecie wiedzieć ze TO TO!!

Dosik to w przyszłym tygodniu się ugadamy 🙂 hurra 😁

Loli eee jak Ty zaczynasz rozmowę od takiej poważnej sprawy jak romantyzm u chopa...to to nie był dobry pomysł 🙂 sądzę że on nawet nie zrozumiał o co Ci chodzi 🙂 faceci...
mój od poniedziałku ma moralniaka i stara się być niemal idealny....zobaczymy na jak długo 🙂



HURA !!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
UWAGA UWAGA UWAGA!!!!!!!
Dostalam wiadomość na NK, że Borys się odnalazł 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Niedługo jedziemy...Aż się poryczałam!!! Napisałam tylko mamie. Wyobraźcie sobie minę mojego brata jak przyjedziemy z Bogusiem do domu 🤪


AAAAAAAAAAAAAAAAAA SUPER ELA , SUPER SUPER SUPER !!!!!!!!! AAAAAA NAWET NIE WIESZ ZE SIE CIESZE SUPERRR WIEDZIALAM ZE SIE NASZ BOHATER BORYSEK ODNAJDZIE ! WYTUL GO ODEMNIE !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej laseczki mam do was pytanie :

Bo od kilku dni , Ola na plecach TYLKO PLECACH ! ma jakies czerwone plamki wyglada na jakies uczulenie ? no ale ma tylko to na plecach 🤨 i jak ja kapie przyuwazylam to sie jej robia takie bardziej czerwone 🤨

o co chodzi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...