Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale tutaj cisza masakra jakas.
My wlasnie zjadlysmy ziemniaczki z marcheweczka 😉
I puzniej zjadlysby jeszcze jogurcik 😉
A Olcia teraz siedzi i bajke oglada , i chyba kupsztajla wali !

Agaaa normalnie jak cie spotkam tutaj pod tym Aniolkiem to ja niewiem ! ale boj sie boga co ja ci tam zrobie ! aaaaaaaaaa , boze blagam cie zeby to wypalilo, ale z Ewcia bys przyleciala?

B, nadal w pracy, a ja dzis moze tez na jakies piwsko wyjde albo kolezanka wpadnie, bo wczoraj nie wpadla !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki! tesknie za wami.. juz troche napisalam pracy, mam nadzieje ze teraz juz z gorki bedzie, wlasnie wrocilam ze zjazdu, padam..
co tu sie u was dzialo przez ostatni miesiac ? mozna to jakos strescic?
Asiu ja uzywam mleczko nan pro ciagle, ale dziwie sie ze kazdy pisze ze nei uzywa, ja bylam swiecie przekonana ze wiekszosc na forum to wlasnie na nan pro jedzie, to co wy dajecie dzieciaczkom? ja wlasnie jej kupilam jeszcze 1 wczoraj bo juz na wiecej kasy nie mialam 😞 a idzie teraz to mleko jak woda, ola to mala głodzilla normalnie, je kaszke popija mlekiem i zaraz dalej glodna.. grubasek maly..
Asiu ile byś chciala kasy za mleczko, i dlaczego juz nie dajesz Adasiowi? cos mu po nim bylo? zmieniasz na inne? mi ono odpowiada nawet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu no nie da się streścić...bo troche tego było 🙂

my z Asią nanu już nie dajemy bo nasze bobasy mają uczulenie...dlatego, i mamy bebilon pepti.

czekamny na nowe fotki Olci :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DLA CIOTEK

[URL=http://img713.imageshack.us/i/image063s.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8868/image063s.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img37.imageshack.us/i/image072t.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/4392/image072t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm spagetti 🙂)
też mi podrzuć troche 😉
No Mój Kacper tez juz tak wariuje ze sie boje czasem raz ju mi by tez spadł z łóżka tkz był juz blisko konca 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakie uczulenie? a wczesniej dawalyscie i bylo ok, to tak nagle to sie moze okazac ze dziecko uczulone? mysallam ze to od razu jak sie cos poda i albo podchodzi albo nie a nie tak ze sie daje a po jakims czasie przestaje cos grac... to co nikt mi nie stresci co sie dzialo? jakies sluby rozwody, zareczyny, ciąże? wyjazdy, plany? no nie badzcie takie niedobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Aniu dokładnie tak było jak piszesz, że dawałam dawałam i dostała krostek na buzi strasznych, więc zmieniła mi na mleko na recepte i krotki zniknęły.
a dzisiaj wypiła trochę soku bananowego i całe licka czerwone...nie wiem czy od tego czy od czego...cholerka no!
kurcze, no streścić....
problemy z chopami to nr jeden 😁
ząbki i himery dzieciaczków 🙂
ucieczki psów
powroty psów 😁 psa 😁
szukania mieszkań....
skazy białkowe,
wysypki
no ech nie nadaje się na streściciela 😁

mój poszedł grać 😠 😠
a ja sobie chyba zrobie znowu popcorn 😜 trzeci dzień z rzędu i obejrze 90210...no bo co?
a jak zrobie kupę dzisiaj czy jutro to będzie cała w popcornie 🤪 🤪 🤪
no to tyle 😁 😁
coś jeszcze Ci streścić Aniu? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
Loli napisał(a):
moja znow spi, spagetti zrobione, i z B poklucone ! bywa..


o co tym razem?


no to ma takirgo nie farta ze zawsze jak dzwoni to albo usypiam mala albo spi, i sie wkurwil bo powiedzialam mu na szybko co chcesz? zucil sluchawka ! bedzie znow w zlym chumorze i znow beda jazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj no to mu na wstępie wytłumacz czemu mu tak powiedziałaś...i nie będzie afery! 🤔

żonkili ??? nosz kurde, to niech mi ktoś jeszcze narzeka na angielską pogodę! gdize tam u nas żonkile 🙂

popcorn zrobiony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Loli zanim się jeszcze odezwie u progu mieszkanka to powiedz zeby siedział cicho że mu tłumaczysz, i chuj! bo może Ci się zdarzyć fuknąć! 😠

zaraz się wyrzygam...popcornem! dwie dupne miski zjadłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kochane dziękuję Wam wszystkim :*:* nerwów miałam jak cholera ale poszło 😜

Ela psiak się znalazł, dobrze widziałam ??!! SUPER!! 😘

ja przepraszam że ostatnio Was opuściłam, i na razie się to nie zmieni ☺️ bo ja tak w rozbiegu pomiędzy domem, szpitalem, mamą ale jakoś dajemy radę, gorzej będzie jak wrócę do pracy 😞 😞 ale o tym pomyśle jutro, albo pojutrze nie dziś ...

buziaki dla dzidziołków i mamusiów 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki 🙂
mys ie wlasnie z Kubusiem wykapalicmy-razem 🙂 ale bylo chlapanko, pewnie bedzie tak chcial codziennie. jeszcze nigdy tak nie szalal 🙂

Qrka gratuluje zdania prawka! Ciesze sie bardzo! 🙂

Agaa no teraz to ja Ci tez nie odpuszcze po tym co napisalas. Szkoda ze napisalas ze sie spotkasz tylko z Loli...czuje sie zazdrosna, no ale coz najwyzej z dalejka na Ciebie popatrze ☺️ 😞

Ela ale sie ciesze ze borysek sie znalazl, a wiesz ze mi sie dzis w nocy nie snil?

Kurde wiecie co? Strasznie mi nie dobrze ostatnio. Nie pisalam wczesniej bo myslalam ze to od tej jelitowki jeszcze, ale kurde do teraz? chyba niemozliwe co? Co zjem to odrazu na wymioty, nawet jak nie jem to mam to samo. Czasem lece do lazienki bo mysle ze juz. Ale nie wymiotuje tylko mnie mdli caly czas. Jak za czasow ciazy normalnie. Ale okres mialam wiec niebardzo. Nie wiem co jest grane.

Loli auta narazie nie mozemy sprzedac bo kto kupi zepsute? Plan by je najpierw naprawic a potem sprzedac bo juz patrzec na nie nie moge.

A ja sie biore za prace 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...