Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ciężko Was nadrobić!
Ela jaką Ty masz figurę....co ja bym oddała za takie wcięcie....o jacie ☺️

moje zdanie na temat chodzików i tych podsakiwaczy znacie, także się nie wypowiadam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Loli napisał(a):
iwwwa napisał(a):
No bo dzieci wychowane na chodzikach zupelnie inaczej chodza. Tak podskakuja jakby i nie chodza od piet. A to bardzo niedobrze bo to ma tez wplyw na kregoslup


pierwszy raz slysze cos takiego.... u mnie w rodzinie wszystkie dzieciaczki na chodzikach sa wychowane i nic nikomu sie nie dzialo 😉 i chodza tez normalnie 😉
ALe wiadomo kochana , kazdy ma swoje zdanie na ten temat...

Anulki Marcelini tez ma tego bouncera... 😉 tylko ze troszke innego 🙂


No ma ale mowie ze roznie stawia nozki.
I w sumie to to samo jest jak w nosidelku.... bo tez tak siedzi


Anulka ale pomysl ze taki bobasek nie wie nawet jak stawiac nozki, ja jak trzymam moja za raczki i stoi na podlodze to tez tak wywija na kazde strony swoimi nogami ze az strach !
Mi sie wydaje ze to nie jest zalezne od chodzików, tylko jak ma byc to tak bedzie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
ciężko Was nadrobić!
Ela jaką Ty masz figurę....co ja bym oddała za takie wcięcie....o jacie ☺️

moje zdanie na temat chodzików i tych podsakiwaczy znacie, także się nie wypowiadam 🤢


Agaa moze nie nadrabiaj bo znow o Panie B pisalam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, bo kiedyś mozna było używać chodzików i praktycznie tak jak Loli mówisz, całe rodziny się na nich wychowały i jakoś nic nie było...
at eraz taka nagonka, że nie można...
no wieciew ja nie będę miała choćby nie wiem co 🙂
tak jak będę mieć kiedyś syna to nigdy przenigdy nie kupie mu...pistoleciku 🙂 nie będzie mi się dziecko w takie głupie zabawy bawić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Loli napisał(a):
a co do chodzika hmm sama nie wiem czy bede kupowala malej, ale wydaje mi sie ze takie cos jej nie zaszkodzi 😉

Chociarz troszke miesnie nozek pocwiczy 😉


KAzdy robi jak uwaza.. ja nie wsadze go do chodzika... 😉


wogule to nie wiem czemu poruszylysmy temat chodzików, jak ja pokazywalam tego skakacza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Achaaa... mialam pisac apopo glupich zabawek 😁 hehe

sa zajebite rzeczy w pepco.. MAcie?? dla dzieci rzeczy 😁
Kupilam malemu dzis bluzke fajna, i po wyplacie lecimy po kurtke na wiosne i po adki 🙂 jakies cos jeszcze 🙂
I w textiu body z dl rekawem po 5 zl 🙂 dobrej jakosci .. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chodzi o to ze w chodziku dziecko ma narzucone jak stawiac nozki a jak go same trzymamy to moze stawiac jak chce i w ten sposob wyrabia sobie prawidlowy nawyk chodzenia.
Ja mam kuzyna ktory teraz jakos do liceum chodzi. I on tez niby nie dlugo dziennie ale chodzik i chodzik. I nie dosc ze ma X to doslownie podskakuje chodzac. Ze zadne dlugie lata rechabilitacji efektu nie daly i nie wrocil do nawyku prawidlowego chodzenia. Ja mam takie zdanie ze nie jest on potrzebny. Moja siostra chciala w prezencie kupic Kubie wlasnie chodzik i na szczescie mi o tym powiedziala bo inaczej musialaby oddac do sklepu bo i tak bym go nie uzywala.
Ale co kraj to obyczaj, co czlowiek to inne zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
No wlasnie dzien kobiet, nie lubie takich "swiat" 🤢


iwwwa a ja ogolnie nie nawidze zadnych swiat a w szczegolnosci wlasnych urodzin ! poprostu nienawidze bo zawsze mam zjebany chumor i wkurwia mnie to ze kazdy chce byc dla ciebie mily w ten dzien bo , to niby twoje swieto.

Ale to chyba dlatego ze nigdy nie obchodzilam urodzin 😞 jakos fajnie a od 17 roku zycia to juz kompletnie !!! 🤨 🤨

szczerze to az sie boje co bedzie w te uro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
iwwwa napisał(a):
No wlasnie dzien kobiet, nie lubie takich "swiat" 🤢


ja tez. ale jade na ipreze bez KArola wiec fajnie ze jest 😜


zazdroszcze! moj by mnie nie puscil.

chociarz powiedzialmi wczoraj ze w weekend wychodzi bo ja ostatnio bylam u kumpeli na puwku jednym 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli a co ma być?? nie rozumiem...

ech ja jakaś dzisiaj niedojebana za przeproszeniem jestem...czytam Wasze posty, ale nie potrafie ułożyć słów żeby coś składnego i 'madrego' napisać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
iwwwa napisał(a):
No wlasnie dzien kobiet, nie lubie takich "swiat" 🤢


iwwwa a ja ogolnie nie nawidze zadnych swiat a w szczegolnosci wlasnych urodzin ! poprostu nienawidze bo zawsze mam zjebany chumor i wkurwia mnie to ze kazdy chce byc dla ciebie mily w ten dzien bo , to niby twoje swieto.

Ale to chyba dlatego ze nigdy nie obchodzilam urodzin 😞 jakos fajnie a od 17 roku zycia to juz kompletnie !!! 🤨 🤨

szczerze to az sie boje co bedzie w te uro...


ja tez swoich urodzin nie lubie... wogle to nie lubie skladac zyczen ani jak ktos mi sklada 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Loli a co ma być?? nie rozumiem...

ech ja jakaś dzisiaj niedojebana za przeproszeniem jestem...czytam Wasze posty, ale nie potrafie ułożyć słów żeby coś składnego i 'madrego' napisać 😞


pewnie sie pokluce z moim i tyle bede miala !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli eeee, a to uro chodzi o to żeby się zajebać?? 🤢
nie no, ale znam osoby które nie lubią uro i tyle.
ja moich nie lubie tylko dlatego żę zawsze jest w ciul roboty przed, w trakcie i po...kiedy trzeb aposprzątać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Loli eeee, a to uro chodzi o to żeby się zajebać?? 🤢
nie no, ale znam osoby które nie lubią uro i tyle.
ja moich nie lubie tylko dlatego żę zawsze jest w ciul roboty przed, w trakcie i po...kiedy trzeb aposprzątać 😠


ja to nigdy nawet gosci nie mialam na swoje uro 🙂

Agaa no ba a np. osiemnastka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...