Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eluska hehe 😁 no poprosze mojego to pstryknie dla was jakies foto 😁

Lece bede zachwile 😁


P.s kurwa, kolezanka mnie naszla z malym dzieckiem o 9 rano :O nosz fuck , mialam wylaczone dzownki to nie slyszalam ze dzownila a ta na luzka asie wjebala dopiero teraz poszla a ja nie dosc ze w pizamie moj tez ehh syf w domu masakra, a ona aaa chcialam cie wyciagnac z domu bo taka ladna pogoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz się wgrywają....
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8603/img5287i.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/agaa84]agaa84[/URL] at 2011-03-07
[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/61/img5288s.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/agaa84]agaa84[/URL] at 2011-03-07

jest taki omowaty....:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach wygląda jeszcze gorzej 😞
nie wiem po co go kupiłam...wydawał się lepszy. ale może przez to że zakrył mi to i owo w tej małej przymierzalni, wktórej było mi gorąco i cała się spociłam, na szybko....do dupy, wyrzucona kasa, bo po domu w nim będę chodzić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest...bo tez rozmiar większy kupiłam, bo juz mi się kurwa nie chciało do wieszaka lecieć po inny rozmiar 😞 nigdy więcej z mała na takie zakupy...
mam,ale co mam sobie ściskać żeby mi tłuszcz się wylewał ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak byś wyciągla ten pasek , który tam jest i założyła ten pasek , gumę, albo jakiś inny pod biustem? I inną bluzkę pod niego bym dała. Nie jest brzydki. a skoro już go kupiłaś masz dwa wyjścia. Sprzedać go lub wymyślić jak można go nosić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego paska nie da się wyciągnąć...a ja się w nim źle czuje, więc nie będę go nosić 😞 a sprzedać to za ile?? bo za 40 jak go kupiłam to chyba się nie da 😞
to wsyzstko przez to jak wyglądam! jak bym była szczuplejsza to więcej pięknych ciuchów by na mnie było...a tak to tylko worki! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaloguj się na tej szafie.pl i tam wklej te zdjęcia. Laski Ci podpowiedzą z czym go nosić. Bo ładny jest tylko ty się uprzedziłaś. A jak nie wierzysz to podaj mi swoje wymiary i zaraz Ci tu wyszukam kreację i zobaczysz , że nie trzeba mieć roz,36 żeby wygladać ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, ja Ci powiem, ze sweterek bardzo ladny. Zmien bluzke co masz pod spodem na jakis dekold i bardziej kontrastowo, spodnie dziny jakies, najlepiej obcisle i laska jak sie patrzy. Wmowilas sobie ze jest brzydki i tak to widzisz. I tak sie akurat moja droga sklada ze jak mam conajmniej dwa rozmiary wieksze niz Ty, wiec nie mow mi ze jestes gruba bo wtedy co ja mam powiedziec? Pokaz troche cyca bo masz tam cos widze i nie garb sie!

A no i kuchnie masz bardzo ladna i napilabym sie tego winka co stoi na szafce na gorze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym pod spod zalozyla np jakas biala bluzeczke, tak jak mowisz baterflaju z kolnierzykiem, a mniej oficjalnie z jakims dekoldem,jak nie biala to jak juz musisz to czarna ale bedzie wtedy tak smutno. Dekold podkresli. I koniecznie inne spodnie. jakies obcisle. dziny albo kancik elegancko bedzie.
I jak kuzwa jeszcze raz napomkniesz zes gruba to ci powaga przesle zdjecia ale na emaila oczywiscie mojego sadla. I w dupie to bede miala ze ktos to w koncu zobaczy. Moze wtedy piczko jedna zrobi ci sie glupio ze inni maja gorzej i przestaniesz natentychmiast!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...