Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aga i problem polega na tym ze ty nie masz rozmiaru 40 bo taki ja mam a co niektore rzeczy to 38 spokojnie wchodze. O dzisiaj mam np na sobie bluzke na ktorej jest napisane 36/38. I niby jakim cudem jak jestem grubsza od Ciebie? Dziwne nie? Problem jest taki zes sobie wmowila ze masz rozm 40 i takie rzeczy kupujesz. Widac zreszta po swetrze. Spokojnie 2 rozm w dol moglas kupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie garbie się...taka jestem 😠
koniec tematu bo mam jeszcze większego doła
i nie Iwa nie chce Twojego maila, wiem że inni mają gorzej, ale ja patrze na siebie a nie na innych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga to nie jest mozliwe ze masz rozmiar 42!!!! Ja nie wiem w takim razie gdzie Ty sie ubierasz. W krainie liliputow moze i owszem mialabys taki rozmiar. Ja nie mowie ze 38 to moj bo 40 to spokojnie. No brzuch to 42. A skoro jestes szczuplejsza to nie mozesz miec wiekszego. Ale kupujesz za duze wiec odejmij ze 2 rozmiary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda ze nie jest napisane bo dokladnie nie pamietam. Pamietam jedynie jak babka mi mierzyla tymi kolkami i mi dala kolko a mi nawet przez pierwsza kostke nie przeszlo, hehehe i dala nastepne to przeszlo ale sie zatrzymalo na drugiej. Zdziwiona dala 2 wieksze i tez nie przeszlo. I mowi (bo wiadomo to przed slubem to na diecie bylam) mowi ze a pani taka chuda a rece grube jak spuchniete. Glupio mi bylo. Napewno powyzej 20, ale dokladnie nie pamietam.
I co chcesz sie targowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne powyżej 20 😁 😁 😁
jak tu wszystkie laski mają 13 albo 11stki bo kiedyś gadałyśmy 🙂
nie, i licytować też się nie zamierzam, bo jak mówie mam lustro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co ja? Co ja? Ja mam rozmiar pomiędzy 36 a 38 i też mam kompleksy. Bo jestem długa i chuda. Mam bardzo szczupłe ramiona, nadgarstki...Aż wstyd. Ale sram to...I ubieram tak, żeby pasowało. Żeby jakoś zakamuflować moją szczupłość. I wystające kości np biodrowe. Ale takie podejście jak Agi mnie denerwuje. Sama ciągle marudzisz to nie dziw się, że później M Cię omija. Jak ja bym w kółko truła Krystianowi, że mam chudą,kościstą dupę, że wyglądam jak anorektyczka, że jestem długa jak żyrafa myślę, że miał by mnie dość. Ale ja zaakceptowałam siebie i polubiłam siebie taka jaka jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

nie, nie ok!
bo się nie spodziewałam że przy tej okazji wypomnisz mi moje z Michem 'omijanie'

przynajmniej wiem że to kolejny temat którego nie mogę poruszać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale chyba Cię nie uraziłam co? Bo nie chciałam Ci zrobić przykrości, ani nic.... ☺️ Kończę temat. Tak jak Loli. Sama musisz sobie to ułożyć w głowie. 😘
Wkurza mnie już to forum...Nikomu nic nie można powiedzieć bo zaraz obraza. chce się dobrze, a wychodzi gówno...Nie wystarczy ryczeć i ciągle jęczeć i użalać się jaka to jestem biedna jaka zła, jaka smutna, jaka chuda, jaka gruba...Trzeba coś z tym robić a nie tylko gadać i gadać i gadać. Spadam stąd bo to nie jest już to samo forum 🤢
Nic Ci nie wypomniałam Agaa i nie obracaj kota ogonem...Zawsze byłyśmy tu ze sobą szczere ,a teraz trzeba uważać na każde słowo. Zobacz jak on musi się czuć? Siedzisz i ciągle wbijasz sobie jakieś fazy...A to za gruba choć wcale gruba nie jesteś a to brzydka, a to nie sexowna. No z takim podejścim to sexowna nigdy w jego oczach nie będziesz. Będziesz tylko marudą. A marudy nie są pociągające. Dosyć już mam tego. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeY Laski 😘
wachodze a tu co mała wymiana zdań 🤨
Kochane spokojnie każda pisząć coś tam o sobie musi liczyc się każda na to odpowie to co myśli i albo liczymy na szczerość albo na to by nas ktoś pocieszył.
Ela nie chciała urazic Agi a Aga nie ma czuc się tak że nic nie moze powiedziec
przecież jedno do drugiego nic nie ma naprawde
a moze too jest akurat słuszna uwaga z tym marudzeniem 😞
Nie chce teraz żadnej z was tu oceniać ale nie kłócicie sie prosze i nie obrzajcie sie wzajemnien bo to bez sensu 😘
Nie psujmy tego co budowaliśmy tyle czasu 😘 😘
a ztego co u mnie to tak 🙂
z Kacprem juz lepiej od jutra juz nie bierze zastrzyków 🙂
dostała tylko jakieś krople ale pani dktor powiedziała ze jest juz o niebo lepiej 🤪
wieć bardzo sie ciesze
mam mały zapiernicz na zajeciach zaległości co mi zostały itp ehhh 🥴
ale dam rade ! 🙂
Ale myśle o przniesienie się na drugi rok na zaoczne i isc do pracy bo juz mi to przestaje odpowiadać ;/
z M jako tako, ciekawe czy spotka mnie cos miłęgo jutro z okazji dnia Kobiet
bo dawno nic juz nie było 😉
Musze isć do gin się na wypalanke umówic, a mojego gin zamkneli bo kontraktu nie mieli ;///
i nie wiem gdzie mam teraz pójść 🤨
nie mam dalej @ i jestem zła zła i sie martwie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domi to super ze z Kacperkiem lepiej.
To niezlego mialas gina 🙂 a co Ty bedziesz miala za wypalanke? Bo nie czaje, cos ominelam.
Jak pojdziesz na zaoczne i do pracy to troche lzej, ale nie do konca. Ja tak bylam i Ci powiem, ze cale weekendy po 12 godzin dziennie to byla masakra. No ale z kolei tydzien prawie luzu, bo to wiadomo praca dom praca dom.

My bylismy na spacerku, pogoda super, malemu ubralam body na dlugi rekaw i na to bluze a i tak byl caly spocony. No spodnie tez oczywiscie 🙂 Ja tez sie zgrzalam wiec kurteczke sciagnelam. A slonko tak prazy ze chyba ze 20 stopni jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...