Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bobas napisał(a):
Loli napisał(a):
bobas napisał(a):
Loli napisał(a):
bobas napisał(a):
to perełka prosze
http://www.youtube.com/watch?v=hhBU19QSM0Y


Bobas superancko 🤪 🤪 🤪

Jaki on juz duzy jest !


no moj maly pudzian wazy 8 kg haha


Bobas hmm wydaje mi sie ze moja chyba troche wiecej 😁 ale ona strasznie dluga jest masakra !


bedzie z niej piekna modelka 🙂 wazne ze nie maja nadwagi a jak zaczna chodzic to zaraz schudna 🙂


pewnie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry 🙂
Buziak dla kazdej kobietki, tych duzych i tych mylych 🙂

Nadrobilam.
Loli ja tu nie kupowalam czopkow tylko mam z PL. W sumie jeszcze ich nie uzywalam, bo zazwyczaj nurofen. Ale zamiast czopka polecam Calpol. Dziala uspokajajaco i przeciwbolowo. Moja siostra zawsze go stosowala. Albo nurofen w syropie, on jest tez od 3 miesiaca. I pyszny, moj go uwielbia. Calpol tez jakis smakowy, tez chyba truskawka 🙂
My dzis dzien pakowania i szykowania. Pogoda znow swietna wiec pewnie dzis tez dluuugi spacer.
Moj mi kupil pieknego kwaiatka w doniczce. Nasz pierwszy tutaj w doniczce. 🙂
A dziewczynom w pracy takie pyszne czekoladki. Bo on tam sa a ich 7 plus malutka 🙂 mojej siostry.
Ide sie ubierac.
A i padlo nam ogrzewanie wiec zimno strasznie 😞 W nocy maly spal z nami zeby mu cieplutko bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
Dobry 🙂
Buziak dla kazdej kobietki, tych duzych i tych mylych 🙂

Nadrobilam.
Loli ja tu nie kupowalam czopkow tylko mam z PL. W sumie jeszcze ich nie uzywalam, bo zazwyczaj nurofen. Ale zamiast czopka polecam Calpol. Dziala uspokajajaco i przeciwbolowo. Moja siostra zawsze go stosowala. Albo nurofen w syropie, on jest tez od 3 miesiaca. I pyszny, moj go uwielbia. Calpol tez jakis smakowy, tez chyba truskawka 🙂
My dzis dzien pakowania i szykowania. Pogoda znow swietna wiec pewnie dzis tez dluuugi spacer.
Moj mi kupil pieknego kwaiatka w doniczce. Nasz pierwszy tutaj w doniczce. 🙂
A dziewczynom w pracy takie pyszne czekoladki. Bo on tam sa a ich 7 plus malutka 🙂 mojej siostry.
Ide sie ubierac.
A i padlo nam ogrzewanie wiec zimno strasznie 😞 W nocy maly spal z nami zeby mu cieplutko bylo.


Iwwwwa mam CanPol 😉
U ciebie tez znow piekna wiosenna pogoda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No po jedzeniu, przed spaniem. To zobaczysz czy bedzie spokojniej spala.
Ja daje jak maly strasznie marudzi i nic nie dziala i nie patrze czy wtedy po jedzeniu czy nie. Bo jak marudzi to i tak spac nie chce, po gora 15 min bez porownania. Smieje sie, cieszy. Zupelnie inny chlopak. Widac ze cos go boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prosze o to moje new look 😁

[URL=http://img64.imageshack.us/i/image002sb.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1994/image002sb.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img651.imageshack.us/i/image003ss.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/9466/image003ss.jpg[/IMG][/URL]

Jest do slonca dlatego taki efekt widac 🙂
I nie sa ulozone ani nic, a wiec sie nie przejmujcie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli 🤪 🤪 🤪super 🤪
  • Wiecie co ja zamiast sprzatac to czytam forum odkad zostalo zalozone hehe glupia
  • Loli i Agaa chcialyscie miec corki i macie 😜marzenia sie spelniaja
  • Iwa heh my sie juz kiedys na poczatku umawialysmy na kawe hehe
  • Fajnie tak powspominac ehhhh no nic ide mlody sie przebudzil i po robocie 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Loli ale mojemu sie nie wyrznely te jedynki tylko on ma pod dziaslami takie biale widac dwa zeby, normalnie widac biale i ksztalt zeba, tylko sie przebic nie chce. W innych miejscach tez widac pod dzislem biale zabki.
    A mojej siostrzenicy sie wyrznely prawie wszystkie naraz. I ta to miala wtedy bol. Mam nadzieje ze to nie rodzinne. Bo wszystkie podchodza pod samo dzisalo ale sie nie przebijaja wiec nie wiem.

    Loli kolorek super. Szkoda ze mi na czarne taki nie zlapie.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Na bank by nie chwycily a jak juz to tylko odrosty. Wiem bo probowalam juz 😞
    No to napisz mi emaila bo nie wiem jak to jutro, kiedy wejde na neta i czy bede w stanie was nadrabiac, bo w pl bedziemy mieli ganiania troche. I jak chate odbierzemy to trzeba te wszystkie umowy popodpisywac z Energa i reszta, kurde nie wiem czy zdaze to wszystko. I do pracy musze, a tam wiadomo, wszystkie klasy pani przyjdzie chociaz na chwile i zawsze jak tam jestem to pol dnia i wyjsc nie moge. I do pediatry. Ech ale bedzie zapierdziel
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Kurde nic jeszcze nie zrobilam. Musze isc ogarnac chate bo pozniej facet do pieca przychodzi zobaczyc co i jak. Kurde chyba na dworzu cieplej niz w chacie. Teraz w koncu poszedl spac wiec ide porobic co mam i jak wstanie to na spacer a potem pakowanie. No i nie siedze dzis dlugo 😞 bo o 4 trzeba wstac. Nie wiem jeszcze jak to z malym zrobic bo o 5:30 musimy wyjechac na lotnicko. Mam nadzieje ze bedzie spal.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...